Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z łezką

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z łezką

08:08, 11 lis 2014
Kindzia napisał(a)

Tak, od Ciebie
Dzisiaj u nas już ma nie być tak pięknie jak wczoraj, na razie przyzwoicie jest. Słoneczko wstało, na niebie rozmyte białe chmurki tylko.

To co...mam dmuchać teraz na Waszą stronę? Co by sprawiedliwie było?


Widać, że dmuchałaś Dziś słonecznie!
Kindzia 08:18, 11 lis 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Mało róż już kwitnie, tak 1/3, ale chociaż tyle. Marcinki już u mnie skończyły, wczoraj je ścięłam, miłorząb opadł bez przebarwienia, Nigra szybko liście zrzuciła, zostały niedobitki. Umbra się trzyma, o dziwo...Berberyski trochę koloru dostały, cebulowe jeszcze u nas nie wylazły. To z grubsza sytuacja ogrodowa...
A wczoraj? Wczoraj Karolcia wyzbierała liście i płatki spod róż. Myślałam, że tylko ja się z tym tak guzdrzę, ale jednak zajmuje to sporo czasu, wczoraj miałam tego potwierdzenie. Ja zrobiłam porządek z tawułkami, marcinkami, turzycami palmowymi, irysami syberyjskimi (mus był!) i bawiłam się w Kopciuszka...zbierałam liście z łezki. Paskudnie mi to szło...łezka kamyczkami wysypana. Trochę liści wyzbierałam z rabat, bo zaścielane było równo, M ogarnął liście na trawniku...tyle. Zdjęć nie zrobiłam, dzisiaj cyknę jakieś.

Dzisiaj do Zabrza wracamy w trójkę, M z Figiem zostają...niektórzy urlop mają

Miłego świętowania
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 08:19, 11 lis 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
lew_ogrodowy napisał(a)


Widać, że dmuchałaś Dziś słonecznie!

To dzisiaj wybitnie sprawiedliwie, słonko u Was i u nas
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
paniprzyroda 08:33, 11 lis 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Słoneczko i u mnie zaczyna wyglądać zza chmur Na dziś zaplanowałam zbieranie liści spod róż, trzeba mieć na to faktycznie trochę czasu Pozdrawiam
____________________
Dwa ogrody
lojalna_ 09:21, 11 lis 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Kasiu zadowolona jestes ze sie tak wszystko udało ogarnac i posprzatac i jeszcze słoneczko zawitało tskie piekne do Ciebie pozdrawiam u nas tez pieknie


......przeciez to nadal tak bliziutko ".....
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
malgorzata_s... 10:34, 11 lis 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Jakiego Marcina taka cała zima No i co? 16 stopni w cieniu a na tarasie spokojnie można kawkę w szlafroku wypić Taka zima będzie? Ja niby chętnie taką przyjmę ale robali nie zniszczy
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Madzenka 11:00, 11 lis 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Jakiego Marcina taka cała zima No i co? 16 stopni w cieniu a na tarasie spokojnie można kawkę w szlafroku wypić Taka zima będzie? Ja niby chętnie taką przyjmę ale robali nie zniszczy


Oby
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Bogdzia 11:16, 11 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Kindzia napisał(a)

To dzisiaj wybitnie sprawiedliwie, słonko u Was i u nas


A u mnie mgły.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Kindzia 15:46, 11 lis 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
lojalna_ napisał(a)
Kasiu zadowolona jestes ze sie tak wszystko udało ogarnac i posprzatac i jeszcze słoneczko zawitało tskie piekne do Ciebie pozdrawiam u nas tez pieknie


......przeciez to nadal tak bliziutko ".....

Nie wszystko, prawie...ale wiesz, to prawie...

Dzień świąteczny, rzeczywiście prawdziwy
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 15:47, 11 lis 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Jakiego Marcina taka cała zima No i co? 16 stopni w cieniu a na tarasie spokojnie można kawkę w szlafroku wypić Taka zima będzie? Ja niby chętnie taką przyjmę ale robali nie zniszczy

Ja jednak bym też trochę mrozu sobie życzyła...o te robale mi chodzi! Róże powoli liście zrzucają, Figo sierść zmienia...może...
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies