Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje wlasne 2,5 ara norweskiego żwiru

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje wlasne 2,5 ara norweskiego żwiru

frannorge 16:11, 12 maj 2013

Dołączył: 06 maj 2013
Posty: 33
Witajcie w moim wlasnym watku o tym, co kiedys ma byc ogrodkiem.

Na chwile obecna jest to kawalek gruntu pokrytego kamieniami i zwirem, na ktorym stoi moj PRAWIE wymarzony domek. Podobno "prawie" robi wielka roznice..Rzeczywiscie robi, a napewno w tym przypadku. Domek mial byc bialy, wolnostojacy na sporym terenie, zamiast tego jest ciemnobrazowy blizniak ze skrawkiem nawet nie ziemi. Ale jest. I jest moj, a to najwazniejsze

A marzenia...sa do spelnienia.

Odkad pamietam marzylam o pieknym ogrodzie, pelnym kwiatow, ferii barw i cudownych zapachow. Jedno z najpiekniejszych wspomnien z dziecinstwa to wakacje na wsi u babci i dlugie godziny spedzone z nia w ogrodzie. Chcialabym, by dziecinstwo moich dzieci bylo wypelnione takimi chwilami, wspomnieniami, do ktorych beda wracac myslami po latach. Na szczescie udalo mi sie zaszczepic u mojej szescioletniej corki milosc do kwiatow,checi dbania o nie, dostrzegania w naturze tego, co najpiekniejsze. Razem sialysmy nasionka do skrzynek, gdy za oknem lezal jeszcze snieg, zagladamy do nich codziennie cieszac sie z kazdej kielkujacej roslinki. Niecierpliwie czekamy, az teren wokol domu bedzie uporzadkowany, a pogoda bedzie sprzyjala, by je posadzic na zewnatrz.

Jak juz pisalam w powitaniu posiadanie ogrodu z prawdziwego zdarzenia w Norwegi to nielada wyzwanie dla amatora takiego jak ja. Ale metodami prob i bledow moze uda mi sie stworzyc choc namiastke ogrodu marzen... Mam taka nadzieje.
Zajrzyjcie do mnie czasem, zapraszam!
____________________
Moje wlasne 2,5 ara norweskiego zwiru
justa35 16:20, 12 maj 2013

Dołączył: 07 kwi 2013
Posty: 207
Witam
Norwegię uwielbiam, więc ogródki tamtejsze też. A tu dzisiaj 2 wątki norweskie
frannorge 16:24, 12 maj 2013

Dołączył: 06 maj 2013
Posty: 33
justa35 napisał(a)
Witam
Norwegię uwielbiam, więc ogródki tamtejsze też. A tu dzisiaj 2 wątki norweskie


Moj ogrodek jeszcze niegodzien uwielbienia, ale bede sie starac
____________________
Moje wlasne 2,5 ara norweskiego zwiru
hanka_andrus 16:36, 12 maj 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Mój ogródek nie jest takim, o którym się mówi wymarzony. Ale jest mój i mnie cieszy i on sam i praca w nim. Witam i życzę spełnienia marzeń.
Na powitanie kwiatek ode mnie.

____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
frannorge 16:44, 12 maj 2013

Dołączył: 06 maj 2013
Posty: 33
Slicznie dziekuje Hanusiu za cieple powitanie i za kwiatka Pieknie wyglada czerwien kwiatow na tle soczystej, wiosennej zieleni... Ja tez tak chce!
____________________
Moje wlasne 2,5 ara norweskiego zwiru
Bobik 17:02, 12 maj 2013


Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 60
Cześć(-:
____________________
Gardenarium 17:18, 12 maj 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ja także witam i podsuwam link do Twojej "sąsiadki" w Norwegii, może akurat blisko mieszkacie?

http://www.ogrodowisko.pl/watek/2196-norweski-ogrodek

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
frannorge 17:21, 12 maj 2013

Dołączył: 06 maj 2013
Posty: 33
Nie moge sie jeszcze niczym specjalnym pochwalic, ale najwyzsza pora pokazac o czym mowa.




Na zdjeciu tyly domu. Pod istniejacym juz tarasem moj zdolny maz zbudowal drugi. Ma on byc czesciowo zabudowany kratkami, po ktorych beda piely sie roze. Narazie udalo sie postawic konstrukcje, na ktorej beda zamocowane, same kratki w trakcie budowy.
Wracam do malowania, pozniej postaram sie wkleic wiecej zdjec.
____________________
Moje wlasne 2,5 ara norweskiego zwiru
frannorge 17:26, 12 maj 2013

Dołączył: 06 maj 2013
Posty: 33
Gardenarium napisał(a)
Ja także witam i podsuwam link do Twojej "sąsiadki" w Norwegii, może akurat blisko mieszkacie?

http://www.ogrodowisko.pl/watek/2196-norweski-ogrodek



Dziekuje Danusiu! Wyobraz sobie, ze moja przygoda z ogrodowiskiem zaczela sie wlasnie od watku "norweski ogrodek". Wygooglowalam "ogrod w norwegii" czy cos w tym stylu i pojawila sie strona watku Agnieszki.
Po zdjeciach zorientowalam sie, ze mieszkamy dosc blisko siebie, droga, ktora widzialam na jednym z nich jezdze na codzien do pracy. Swiat jest malutki!
____________________
Moje wlasne 2,5 ara norweskiego zwiru
hanka_andrus 18:04, 12 maj 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Świat jest malutki i coraz bardziej się zawęża. Dzięki ogrodom i Ogrodowisku.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies