Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zakątek z fioletową ławeczką

Pokaż wątki Pokaż posty

Zakątek z fioletową ławeczką

ryska 20:51, 07 sie 2018


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11641
Dorotko, Aniu nic dodać nic ująć, bo piękne macie ogrody. Do tego piszecie o tym z wielką pasją. Cudownie się ogląda i czyta. Pozdrawiam serdecznie (Aniu z palcem już lepiej?)
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Donia72 17:49, 08 sie 2018


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Aniaaa napisał(a)

Ktoś Ci je podrzucił,tak jak mi


Nooo, trochę Ty, trochę Gosia
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Donia72 17:50, 08 sie 2018


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
anpi napisał(a)
Urocze macie te wszystkie dodatki w swoich ogrodach Doniu i Aniu,ja bardzo lubię takie przydaśki...Pozdrawiam


Aniu, dziękujęcały czas coś jeszcze dodaję, ciągle mało
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Donia72 17:53, 08 sie 2018


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Dorota123 napisał(a)
Pięknie pokazany Twój ogród oczami sióstr, Fajnie że macie taką samą pasję. Ja swoją dzielę z bratową "Przedziwny Ogród"
Człowiek całe życie się uczy, no i dobrze. Mam i ja motylki białe, w tym roku fruwają pod gałęziami świerków. Ptaszków jeszcze dokupiłam, można powiedzieć że ilość hurtowa, róże kiedyś liczyłam..... ponad 80. Sama byłam w szoku. Lili to mam chyba 200 sztuk, tyle kupiłam w ciągu 2 lat. Ostatnie kupowałam nw początku lipca i mam nadzieją, że zdążą zakwitnąć.
Pozdrawiam trzy siostry ogrodniczki.


Dorotko, ależ Ty masz róż u siebie, nie mówię już o liliach A ja się chwalę, że mam "aż"22sztKiedyś namiętnie gromadziłam kaczuchy, ale miałam je w kuchni. Teraz mam hopla na punkcie serduszek, w kuchni, w domu mam ich sporo.
Ja również pozdrawiam w ten upalny dzień.
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Donia72 17:54, 08 sie 2018


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
gosika67 napisał(a)
Doroto 123 no popatrz jaki ten świat mały, nie wiedziałam, że Przedziwny Ogród, to rodzinna pasja, jest nas więcej.

Pozdrowienia dla moich sióstr i innych zakręconych rodzinnych ogrodniczek.





Siostra, u Ciebie też tak upalnie?
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Donia72 17:55, 08 sie 2018


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Doniu zaglądam czasami i nieustannie podziwiam tę jedyną ławeczkęŚlicznie i u Ciebie i u Anulki Fantastyczne siostrzane trio Pozdrawiam Was serdecznie


Witaj Gosieńkobardzo się cieszę, że do mnie zaglądasz i przysiadasz na ławeczceZapraszam w realu
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Donia72 17:56, 08 sie 2018


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
ryska napisał(a)
Dorotko, Aniu nic dodać nic ująć, bo piękne macie ogrody. Do tego piszecie o tym z wielką pasją. Cudownie się ogląda i czyta. Pozdrawiam serdecznie (Aniu z palcem już lepiej?)


Renatko, cieszę się, że do mnie zaglądasz, dobre słówko zostawiaszCzy U Ciebie też tak gorąco jest?
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Donia72 17:58, 08 sie 2018


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Wczoraj zrobiliśmy sobie małą wycieczkę rowerową...67 km. Było super, po drodze pizza zjedzona a dziś siedzimy w domu, bo jest za gorąco
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
greg66 19:19, 11 sie 2018


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4571
Donia72 napisał(a)
Wczoraj zrobiliśmy sobie małą wycieczkę rowerową...67 km. Było super, po drodze pizza zjedzona a dziś siedzimy w domu, bo jest za gorąco


Witaj Dorotko
Szkoda, że nie załapaliście się na Tour de Pologne, może byłoby jakieś podium
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
gosika67 21:24, 11 sie 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
U nas padało, rześkie powietrze. Wkurzam szwagra? A może u Was też były opady, bo tak jakby to od Was przyszło.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies