Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zakątek z fioletową ławeczką

Pokaż wątki Pokaż posty

Zakątek z fioletową ławeczką

Donia72 14:09, 04 sie 2018


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Siostra, pięknie u Ciebie, róże cudne
Wczoraj u Karolci i Michała padało, a to tylko 20 km od nas.
Teraz biorę się za szycie, nawyciągałam materiałów i kombinuje. Na dworze skwar, więc siedzimy w domciu, chociaż i tu już duszno się robi.
A Ty co porabiasz?
Jeszcze nie zrobiłam mini ogródka, nie mam pomysła w czym to zrobić?
Hosty masz dorodne, moje słabo w tym roku coś rosną.
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Dorota123 19:52, 04 sie 2018


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Dziękuję Ani za pokazanie swojego ogrodu w wielkim skrócie.
Widać w nim pasję i duże doświadczenie w pracach ogrodniczych. Pięknie zagęszczony, z cudownymi dodatkami. Te motyle to mi się chyba będą śniły po nocach.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
gosika67 23:39, 04 sie 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Teraz ja w Anulkowych Radościach







____________________
Gonia Kwiaty we włosach
gosika67 23:46, 04 sie 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757






____________________
Gonia Kwiaty we włosach
Donia72 12:39, 05 sie 2018


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Ha, liczyłam swoje róże....mam ich 22 szt nawet nie wiedziałam, że tyle mi się nazbierało
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Donia72 12:54, 05 sie 2018


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
No to ja też pokażę" Anulkowe radości"fotki trochę wcześniejsze






____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
anpi 19:56, 05 sie 2018


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8198
Urocze macie te wszystkie dodatki w swoich ogrodach Doniu i Aniu,ja bardzo lubię takie przydaśki...Pozdrawiam
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Dorota123 21:40, 05 sie 2018


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Aniaaa napisał(a)

Skrót zdjęciowy bo gościnnie u Siostry na wątku
Motylki są metalowe,nie miałam na nie pomysłu,przykładałam to tu,to tam.W końcu powędrowały na ścianę nad mini zielnik i chyba tam pasują,tak myślę
Dorotko z tym moim doświadczeniem to jest tak,że cały czas czegoś nowego się uczę albo odkrywam na nowo.
Masz rację,że ogród zagęszczony.Obiecałam sobie,że koniec z zakupami roślinnymi i nie da się Zawsze coś mi się przyczepi do koszyka
W tym roku dokupiłam clematisów i róż a potem wychodzi mój misz-masz anulkowy ale lubię tak i lubię takie ogrody.
Dodatki w ogrodzie..to coś na co zwracam szczególną uwagę,dla mnie tworzą one klimat.
Ty też je uwielbiasz i sporo ich masz.Uwielbiasz ptaszki i potrafisz z nimi wyczarować piękne aranżacje.


Pozdrawiam Cię serdecznie
Pięknie pokazany Twój ogród oczami sióstr, Fajnie że macie taką samą pasję. Ja swoją dzielę z bratową "Przedziwny Ogród"
Człowiek całe życie się uczy, no i dobrze. Mam i ja motylki białe, w tym roku fruwają pod gałęziami świerków. Ptaszków jeszcze dokupiłam, można powiedzieć że ilość hurtowa, róże kiedyś liczyłam..... ponad 80. Sama byłam w szoku. Lili to mam chyba 200 sztuk, tyle kupiłam w ciągu 2 lat. Ostatnie kupowałam nw początku lipca i mam nadzieją, że zdążą zakwitnąć.
Pozdrawiam trzy siostry ogrodniczki.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
gosika67 22:52, 05 sie 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Doroto 123 no popatrz jaki ten świat mały, nie wiedziałam, że Przedziwny Ogród, to rodzinna pasja, jest nas więcej.

Pozdrowienia dla moich sióstr i innych zakręconych rodzinnych ogrodniczek.



____________________
Gonia Kwiaty we włosach
malgorzata_s... 23:07, 06 sie 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Doniu zaglądam czasami i nieustannie podziwiam tę jedyną ławeczkęŚlicznie i u Ciebie i u Anulki Fantastyczne siostrzane trio Pozdrawiam Was serdecznie
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies