Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zakątek z fioletową ławeczką

Pokaż wątki Pokaż posty

Zakątek z fioletową ławeczką

Donia72 21:17, 05 maj 2020


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Kącik zarąbisty Lecę oglądać,, Rok w ogrodzie,,


Gosieńko, dziękujęmiłego oglądania
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Donia72 21:24, 05 maj 2020


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Amanogawa kwitnie

____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
anpi 21:43, 05 maj 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8191
Dekoracja z drzwiami świetna, lubię takie rzeczy! Syn robi mi z palet taki niby pomocnik ogrodnika ,ale będzie on pewnie bardziej dekoracyjny niż wykorzystywany do pracy, bo ja kwiaty do doniczek sadzę albo w taczce z ziemia, albo gdzieś na trawniku. A wszelkie pikówki w piwnicy robię
Teraz oglądam wszelkie inspiracje co na nim postawić, powiesić itd.(jak będzie już gotowy).
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Donia72 22:20, 05 maj 2020


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
anpi napisał(a)
Dekoracja z drzwiami świetna, lubię takie rzeczy! Syn robi mi z palet taki niby pomocnik ogrodnika ,ale będzie on pewnie bardziej dekoracyjny niż wykorzystywany do pracy, bo ja kwiaty do doniczek sadzę albo w taczce z ziemia, albo gdzieś na trawniku. A wszelkie pikówki w piwnicy robię
Teraz oglądam wszelkie inspiracje co na nim postawić, powiesić itd.(jak będzie już gotowy).


Dziękuję Aniu sąsiad jeszcze jedne takie drzwi chce mi daćU mnie ten stoliczek z drzwiami to też raczej do dekoracji, bo ja znowu kwiatki przesadzam na ławeczce przy garażu
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Donia72 22:40, 05 maj 2020


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Ławka, która stała na tym placyku została przeniesiona pod garaż Teraz stoi tu komplet ogrodowy, który kiedyś stał na tarasie

____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
sylwia_slomc... 00:06, 06 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82089
Donia72 napisał(a)


Hej SylwiaWsadziłam ożankę na skalniak, najwyżej ją przesadzą. Pokaż swoją kępę

Dorotko mam tylko takie popowodziowe cyknięte jak się jej listki odbarwiały bo z wodą przypłynął oprysk na chwast i ratowałam co mogłam. Przetrwała ładnie, odbija, ale fotek lepszych nie mam bo po tych powodziach byłam tak załamana, że tego rejonu co był zalany i zniszczony nie fotografowałam, raz, że nie było czego bo zniszczeń dużo, dwa, unikałam tej okolicy będąc w ogrodzie bo mnie deprecha dopadała jak na to patrzyłam

ale wielkość jest taka, że z tyłu widzisz kwitnącą trzykrotkę, a obok bodziszka wspaniałego
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Donia72 00:27, 08 maj 2020


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
sylwia_slomczewska napisał(a)

Dorotko mam tylko takie popowodziowe cyknięte jak się jej listki odbarwiały bo z wodą przypłynął oprysk na chwast i ratowałam co mogłam. Przetrwała ładnie, odbija, ale fotek lepszych nie mam bo po tych powodziach byłam tak załamana, że tego rejonu co był zalany i zniszczony nie fotografowałam, raz, że nie było czego bo zniszczeń dużo, dwa, unikałam tej okolicy będąc w ogrodzie bo mnie deprecha dopadała jak na to patrzyłam

ale wielkość jest taka, że z tyłu widzisz kwitnącą trzykrotkę, a obok bodziszka wspaniałego


Powiem Ci Sylwia, że te listeczki takie dwubarwne po tym oprysku, nawet są ładne
Dawno mnie nie było na ogrodowisku i nawet nie wiedziałam, że takie nieszczęście Cię spotkało. Wcale się nie dziwię, że byłaś smutna i nie miałaś ochoty fotografować roślinek. Mam nadzieję, że już będzie tylko lepiej i ogród pięknie się odbuduje, a Ty mu w tym pomożesz Bo widziałam w programie u Mai, że bardzo kochasz swój ogród
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Milka 05:51, 08 maj 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Świetnie wyszło, drzwi mają drugie życie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
malgorzata_s... 20:46, 08 maj 2020


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
ObejrzałamMiło Was poznać wirtualnieSuper wypadło.Szkoda tylko że nie latem bo wtedy Twój ogród kipi roślinami
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Donia72 13:26, 11 maj 2020


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Milka napisał(a)
Świetnie wyszło, drzwi mają drugie życie


Dziękuję kochana podobają mi się takie stare rzeczy w ogrodach
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies