Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zakątek z fioletową ławeczką

Pokaż wątki Pokaż posty

Zakątek z fioletową ławeczką

Donia72 11:52, 16 maj 2020


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
gosika67 napisał(a)
Moja też ma pąki. A jak się fachowo nazywa?


Siostra, nasz kameleon to róża miniaturowa "Baby Masquerade"






____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Joania 19:32, 17 maj 2020

Dołączył: 17 maj 2020
Posty: 2
Donia, witam- jestem tiu pierwszy raz
Szukałam inspiracji do winogrona. Ile sztuk masz posadzone wokół tej ławeczki, którą tak ładnie zarosły? Są posadzone za ławeczką i bokami?
mirkaka 08:48, 18 maj 2020


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9541
Donia72 napisał(a)
Dzisiejszy mój zakątek






Bardzo ładnie, w tych naczyniach ocynkowanych masz mini oczka wodne czy jako donice z trawami?
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Donia72 22:24, 18 maj 2020


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
mirkaka napisał(a)


Bardzo ładnie, w tych naczyniach ocynkowanych masz mini oczka wodne czy jako donice z trawami?


Dziękuję
Mirka, w tych naczyniach mam posadzone trawy ozdobne. Nie mam oczka, mam ciurkadełko z kamienia.
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Donia72 22:28, 18 maj 2020


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Joania napisał(a)
Donia, witam- jestem tiu pierwszy raz
Szukałam inspiracji do winogrona. Ile sztuk masz posadzone wokół tej ławeczki, którą tak ładnie zarosły? Są posadzone za ławeczką i bokami?


Hej
Winogrona już u mnie nie ma. Za bardzo mi się rozróśł i połamał pergolę z różami.
Był sadzony z patyków już dawno, nie pamiętam ile to było sztuk. Posadzony był tylko za ławką i tak się rozrósł na baki,że utworzył naturalną altankę.
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Dorota123 23:00, 18 maj 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Donia72 napisał(a)
Nie wiem co to za odmiana, ale zapach ma obłędny...





Takiego lilaka mam jeden krzak, on ma takie podłużne kwiatostany. U mnie zaczęły kwitnąć orliki, z których bardzo się cieszę. Ty masz jeszcze orliki, czy zaniechałaś ich uprawy.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Donia72 23:14, 18 maj 2020


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Dorota123 napisał(a)
Takiego lilaka mam jeden krzak, on ma takie podłużne kwiatostany. U mnie zaczęły kwitnąć orliki, z których bardzo się cieszę. Ty masz jeszcze orliki, czy zaniechałaś ich uprawy.



Dorotko, orliki mam cały czas, nawet ostatnio wykopałam u mamy, bo rosły jej pod drzewami owocowymi. Nawet piekny orlik i taki zdrowy rośnie we furtce w kojcu u pieska. Jeszcze jeen mam w chodniku wzdłuż domu, chyba najpiękniejszy, taki ciemny fiolet. Muszę go sobie przesadzić. Robiłam też porządki w schowanku i znalazłam słoiczek z nasionkami orlików. To mąż mi je zbierał, jak byłam na wyjeździe. Teraz czekam na ostrózki i floksy, bo też już ładnie mi podrosły
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
ElzbietaFranka 22:32, 21 maj 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13865
Tyle bzu rozwiniętego a w kurtce chodzisz też zimno? U nas aż się trzęsę aby mi Palibina nie zmroziło co za pogoda.ndawno nie pamiętam aby tak było. Padał deszcz ale było ciepło. 15 stopni w słońcu bo wiatr chłodny.

Ładny powojnik. Kupowałam jakieś tej wiosny ale nie pamiętam nazw. Ja znowu lubię bardziej kolory niebieskie i w różu. U mnie coś nie za bardzo powojników chcą rosnąć. Jak przetrwają 2 lata to już Rosji. Znowu po zimie 2 szt nie odbiły mimo okrycia a zimy nie było.
Nie poddaje się kupuje dalej aż trafię na dobrego. Warszawska Nike też ładny może kupie, ale nie wszystko naraz.

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
gosika67 22:35, 21 maj 2020


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Elu mi najlepiej powojniki rosną z biedry. Zimno, zwłaszcza wieczory i ranki też. Byle jaki maj.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
gosika67 22:36, 21 maj 2020


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Siostra fotogeniczna jesteś . Nie pamiętam, że bez tam rośnie.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies