Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zakątek z fioletową ławeczką

Pokaż wątki Pokaż posty

Zakątek z fioletową ławeczką

Donia72 13:30, 11 maj 2020


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
malgorzata_szewczyk napisał(a)
ObejrzałamMiło Was poznać wirtualnieSuper wypadło.Szkoda tylko że nie latem bo wtedy Twój ogród kipi roślinami


Dziękuję Gosieńko No tak wyszło. chociaż umawialiśmy się w tamtym roku letnią porą, ale tak jakoś wyszło, że nie miałam głowy do tego spotkania....a to córci wesele, a to moja praca
Latem faktycznie, w moim zakątku dużo się dzieje, kwitną byliny, jest bardzo kolorowo. Może jeszcze się uda?
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
sylwia_slomc... 13:33, 11 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81977
Donia72 napisał(a)


Powiem Ci Sylwia, że te listeczki takie dwubarwne po tym oprysku, nawet są ładne
Dawno mnie nie było na ogrodowisku i nawet nie wiedziałam, że takie nieszczęście Cię spotkało. Wcale się nie dziwię, że byłaś smutna i nie miałaś ochoty fotografować roślinek. Mam nadzieję, że już będzie tylko lepiej i ogród pięknie się odbuduje, a Ty mu w tym pomożesz Bo widziałam w programie u Mai, że bardzo kochasz swój ogród

Dorotko z grubsza już się odkopaliśmy z mułu i rośliny podosadzane na miejsce tego co wypadło. Praktycznie rok zajęło nam odczyszczenie i odtworzenie tego co powodzie zeszłoroczne majowe i lipcowe zabrały. A teraz znowu jest maj wszystko cieszy tylko prognoza pogody nie nastraja mnie radośnie. Zwłaszcza dzisiejsza i jutrzejsza
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Donia72 13:42, 11 maj 2020


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728



____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Donia72 14:19, 11 maj 2020


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
sylwia_slomczewska napisał(a)

Dorotko z grubsza już się odkopaliśmy z mułu i rośliny podosadzane na miejsce tego co wypadło. Praktycznie rok zajęło nam odczyszczenie i odtworzenie tego co powodzie zeszłoroczne majowe i lipcowe zabrały. A teraz znowu jest maj wszystko cieszy tylko prognoza pogody nie nastraja mnie radośnie. Zwłaszcza dzisiejsza i jutrzejsza


No tak to jest z tą naszą pogodą
Już dziś ma być zmiana, ma być zimno, mokro, ponuro. Zimni ogrodnicy i zimna Zośka Muszę pookrywać niektóre roślinki, bo szkoda by było, żeby zmarzły.
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
HanaK 08:33, 13 maj 2020


Dołączył: 13 maj 2015
Posty: 302
Czesc, gratuluje, bardzo chetnie poszukam nagrania i obejrze. Myslalam, ze Twoj ogrod jest duzo wiekszy, niesamowita przestrzen stworzylas.Pozdrawiam i lece robic troche zdjec, robie to nieregularnie i jak porownuje to jestem w szoku jak wszystko poroslo. Milego dnia!

Donia72 napisał(a)


Dziękuję DorotkoWłaśnie pan Marek bardzo fajnie poprowadził to nagranie, tak jakbyśmy znali się długo, spokojnie, na luzie. Bardzo fajna ekipa była
A nasz zakątek ma tylko 7 ar, i jeszcze stoi na tym domek
pozdrawiam serdecznie
____________________
Hania Ogród nowoczesny w pradolinie Warty
ElzbietaFranka 12:06, 14 maj 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13890
Witam Donia

Zawsze do Goni zaglądam jeszcze wcześniej do Ani która zawiesiła wątek.
U ciebie też ładnie zaglądałam. Masz na uboczu działaczkę czy mi się wydaje.
Przyszłam zobaczyć Solidarność, ale nie widzę.

Masz dużo różnych gadżetów które bardzo lubię. Muszę pojechać na pchli targ aby coś nabyć ale nikt nie chce ze mną jechać. Na Śląsku też dużo takich duperelkow jest.
Będę wpadać częściej.

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
gosika67 12:11, 14 maj 2020


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Pokaż Solidarność , też jestem ciekawa.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
Donia72 20:30, 14 maj 2020


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
HanaK napisał(a)
Czesc, gratuluje, bardzo chetnie poszukam nagrania i obejrze. Myslalam, ze Twoj ogrod jest duzo wiekszy, niesamowita przestrzen stworzylas.Pozdrawiam i lece robic troche zdjec, robie to nieregularnie i jak porownuje to jestem w szoku jak wszystko poroslo. Milego dnia!



DziękujęNasz zakątek nie jest duży, jeszcze stoi na nim dom.Ja też ze zdjęciami jestem w tyle. Chociaż dziś troszkę porobiłam
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Donia72 20:35, 14 maj 2020


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
ElzbietaFranka napisał(a)
Witam Donia

Zawsze do Goni zaglądam jeszcze wcześniej do Ani która zawiesiła wątek.
U ciebie też ładnie zaglądałam. Masz na uboczu działaczkę czy mi się wydaje.
Przyszłam zobaczyć Solidarność, ale nie widzę.

Masz dużo różnych gadżetów które bardzo lubię. Muszę pojechać na pchli targ aby coś nabyć ale nikt nie chce ze mną jechać. Na Śląsku też dużo takich duperelkow jest.
Będę wpadać częściej.

Pozdrawiam


Cześć Elka Wiem, że do Gosi zaglądasz, bo mi często o tym mówi
Działkę mam troszkę z tyłu, z przodu mieszka teściowa
Ja uwielbiam takie targi staroci, nawet ostatnio byłam i kupiłam sobie niebieskie porcelanowe kule i stare gliniane doniczki. teraz jeszcze córcia ma mi dać dwa elfiki do ogrodu, jednego juz sobie wcześniej kupiłam. Warto na takie starocie zaglądać, bo można coś fajnego wypatrzyć.
Zapraszam częściej pozdraiwam cieplutko
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Donia72 20:36, 14 maj 2020


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
gosika67 napisał(a)
Pokaż Solidarność , też jestem ciekawa.


Już pokazuję a jak nasza różyczka "cameleon"? moja ma sporo pączków.
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies