Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Siejsko czarodziejsko

Pokaż wątki Pokaż posty

Siejsko czarodziejsko

JoannA 21:16, 15 mar 2014


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Wiktorio, przyszłam się oficjalnie przywitać
Masz ładną działkę, a widok z salonu na rzekę przepiękny. Szkoda by go było kiedykolwiek zasłonić.
Wierzę że z pomocą ogrodowiska stworzysz tu kiedyś swój mały raj na ziemi.
Pomysł Tess na zagospodarowanie łezki bardzo mi się podoba.
Pozdrawiam
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
victoriagos 00:02, 17 mar 2014

Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 455
zgodnie z obietnicą porobiłam zdjęcie - przepraszam że tak późno je wstawiam ale złapałam leniucha, przez ten śnieg co podał po 12

a to bukszpaniki jakie kupiłam w piątek




____________________
Siejsko czarodziejsko
victoriagos 00:15, 17 mar 2014

Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 455


niektóre rośliny składają się z 2 , 3 patyczków
mnie rozbroił system korzeniowy przy niektórych krzaczkach
____________________
Siejsko czarodziejsko
victoriagos 00:20, 17 mar 2014

Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 455
____________________
Siejsko czarodziejsko
BarbaraM 09:23, 17 mar 2014


Dołączył: 16 lis 2012
Posty: 3701
Bardzo ładne bukszpaniki.
Dorodne i zdrowe.

I mała podpowiedź do twojego planu: nie dawaj ostrokrzewu obok kaliny koralowej bo kalina zagłuszy ostrokrzew i będzie nieładny.
Raczej ostrokrzew bardziej wyeksponuj. Posadź z azaliami japońskimi albo niskimi trawkami.
____________________
ogród ogrodniczki *** ogród ogrodniczki II
Ewa4 10:26, 17 mar 2014


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Witaj.Plany masz i dużo roślin Ci się podoba ale mus coś wybrać z tego bo inaczej za dużo tego wszystkiego będzie a jaką masz dużą działkę ?Może pisałaś ale nie doczytałam a pomysł z łezką super ale mi to się podoba ten z berberyskami chyba jako pierwszy pokazany .Będę do Ciebie zaglądać bo ciekawi mnie ten strumyk z kamieni ciekawy.
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Tess 17:40, 17 mar 2014


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Viki, bukszpaniki rzeczywiście wypasione.
Gęste, dobrze rozkrzewione i z dużym systemem korzeniowym.
Dużo ich kupiłaś?

Nie wiem, czy doczytałaś, ze z pojedynczych egzemplarzy można uzyskiwać szybko kulki.
Sadzi się kilka do jednego dołka.
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Tess 17:41, 17 mar 2014


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Zmień wreszcie tytuł wątku.
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
olga_ 17:48, 17 mar 2014


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 432
Witam!

Przybyłam się przywitac i napisac abyś zmieniła podpis a tu właśnie takie rady...
Bede zaglądała i sledziła na co się zdecydowałaś. Pozdrawiam.
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/4036-to-tylko-poczatek-drogi-do-marzen?page=2
victoriagos 20:23, 17 mar 2014

Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 455
Witam wszystkich
myślałam , myślałam i wymyśliłam
no normalnie jak ten kiwaczek z bajki o przyjacielach

muszę tylko pozmieniać

Barbaro - dzięki za podpowiedź, postaram się zapamiętać, niestety nasadzenia są ponownie w warsztacie, na razie dokupiłam 4 ostrokrzewy (sięgają do kolana - po 4zł/szt) cena chyba atrakcyjna, na razie zadołowałam, zobaczymy czy ruszą na wiosnę

Ewa - zapraszam zaglądaj, strumyk fajnie wyszedł i wodospad też jest - fajnie szumi i bb ładnie wygląda, w zeszłym roku nie pstryknęłam zdjęć, tym razem się poprawię. Najgorsze właśnie są te wybory, a wszystko takie ładne ehhhh

Tess - kupiłam 20szt, zastanawiam się czy jeszcze nie dokupić. Wiesz tego nie doczytałam, wsadza się wszystkie tak razem czy z lekkim odstępem (zależy jaką średnicę kuli chcemy mieć?)

Olga - witam, zapraszam serdecznie

No dobra idę zmienić tytuł - oby nie było zajęte no i żeby się udało
____________________
Siejsko czarodziejsko
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies