Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród przy potoku

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród przy potoku

Ola54 14:20, 23 cze 2013


Dołączył: 02 paź 2011
Posty: 966
Ro temu burza zniszczyła mi komputer ,telewizor i wszystkie podłączone telefony . Teraz wyłączam wszystko jak tylko gdzieś grzmi. Dlatego wszystkich uczulam na wyłączanie wszystkiego
brysia 14:20, 23 cze 2013


Dołączył: 24 maj 2013
Posty: 220
Moja pierwsza róża "Golden Showers"
____________________
Ogród przy potoku , Ogród przy potoku- reorganizacja, projekty
brysia 14:22, 23 cze 2013


Dołączył: 24 maj 2013
Posty: 220
Michalina napisał(a)
Ro temu burza zniszczyła mi komputer ,telewizor i wszystkie podłączone telefony . Teraz wyłączam wszystko jak tylko gdzieś grzmi. Dlatego wszystkich uczulam na wyłączanie wszystkiego


Teraz już też wszystko wyłączamy, nawet przewód telefoniczny z aparatu.
____________________
Ogród przy potoku , Ogród przy potoku- reorganizacja, projekty
brysia 16:37, 23 cze 2013


Dołączył: 24 maj 2013
Posty: 220
____________________
Ogród przy potoku , Ogród przy potoku- reorganizacja, projekty
Marta7 09:49, 20 lip 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Brysiu jak pięknie u Ciebie -a zakątek do grilowania cudny-zazdroszczę Ci tego strumyka oj zazdroszczę.
Ja nie mam nawet oczka wodnego A tak uwielbiam wodę.Będę do Ciebie wpadać i podglądać Twój strumyk i całe obejście
Pozdrawiam bardzo serdecznie
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
brysia 14:27, 20 lip 2013


Dołączył: 24 maj 2013
Posty: 220
Marta7 napisał(a)
Brysiu jak pięknie u Ciebie -a zakątek do grilowania cudny-zazdroszczę Ci tego strumyka oj zazdroszczę.
Ja nie mam nawet oczka wodnego A tak uwielbiam wodę.Będę do Ciebie wpadać i podglądać Twój strumyk i całe obejście
Pozdrawiam bardzo serdecznie


Witaj w moim ogrodzie. Też uwielbiam mój potok, ale niestety w tym roku nawet nie idzie się tam zbliżyć - komary.
____________________
Ogród przy potoku , Ogród przy potoku- reorganizacja, projekty
kasiek 12:58, 17 sie 2013


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21450
Jakie Ty masz piekne krajobrazy dookoła...
Dobrze że potok blisko bo nie będzie u Ciebie zbyt sucho, a róza - przepiękna!
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
jambosana 22:22, 17 sie 2013


Dołączył: 26 sie 2011
Posty: 585
Brysiu przepięknie u Ciebie, potok cudnej urody. Podjęłaś słuszną decyzję by nie walczyć z naturą w jego okolicy. Pisałaś tylko, że planujesz derenie, jeśli mogę doradzić, to dereń biały sibrica, zielony, naturalny, wpasuje się w otoczenie, fajnie się przebarwia jesienią i ma cudne czerwone pędy, które zdobią zimą. Kolorowe derenie moim zdaniem nie pasowałyby, za sztuczne. Tawuły chyba też. W Twoim ogrodzie ze stodołą koniecznie musi być dużo bylin, żeby było tak wiejsko - sielsko. I widzę, że tak tworzysz. Masz w spadku tylko nieco za dużo iglaków, zwłaszcza jałowców, jakiś tui chyba, średnio pasują, ale można je "oswoić" bylinami, trawami i tak widzę robisz, więc będzie pięknie. Tam gdzie cieniście, tworzysz naturalne zakątki - paprocie, różaneczniki. Cudny, dojrzały ogród !
____________________
Pozdrawiam Beata http://www.ogrodowisko.pl/watek/3676-gdzies-wsrod-lak
Agnieszka_B 20:39, 14 wrz 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 1637
wpadałam z rewizytą. I gemba mi sie smije od ucha do ucha widząc tak bajkowe widoki wśród ktorych zyjesz jest cudnie i bardzo bardzo klimatycznie
____________________
zapach-ziemi
Bogdzia 15:49, 17 wrz 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Zaglądam i pozdrawiam . Żóta róza przesliczna.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies