Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Lawendowy kredens

Pokaż wątki Pokaż posty

Lawendowy kredens

bacha2224 20:36, 07 wrz 2013


Dołączył: 30 maj 2013
Posty: 359
Dziękuję za miłe słowa,szukałam twojego wątku ,bardzo dziękuję za namiary na sklep ogrodniczy z trawami,oczywiście byłam i kupiłam,piękne okazy i ceny super,a jaki klimat,oj będę tam zagladała.Czuję niedosyt ze spotkania,bardzo miło spędzony dzionek,pozdrawiam.
____________________
Lawendowy kredens
JoannA 20:39, 07 wrz 2013


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
bacha2224 napisał(a)
Dziękuję za miłe słowa,szukałam twojego wątku ,bardzo dziękuję za namiary na sklep ogrodniczy z trawami,oczywiście byłam i kupiłam,piękne okazy i ceny super,a jaki klimat,oj będę tam zagladała.Czuję niedosyt ze spotkania,bardzo miło spędzony dzionek,pozdrawiam.

Ten sklep który niedawno odkryłam dla mnie rewelacja. Cieszę się Basiu, że zakupy udane a jak będziesz następnym razem to już nie tak daleko do mnie
A jakie trawki kupiłaś Basi?
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
bacha2224 21:12, 07 wrz 2013


Dołączył: 30 maj 2013
Posty: 359
Kupiłam rozpylenicę japońską,jeżówkę bialą,różową,Traw było dużo i bardzo dużych,nie wiedziałam co wybrać bo kilka już mam ,a pędzelki rozpylenicy mnie urzekły.Na płochocińskiej w tym dużym centrum ogrodniczym kupiłam ogromną hortensję ,ledwo mi weszła do auta,chyba wstanę o 5 rano i wsadzę to wszystko bo nie wypada w niedziele pracować.A i piękne były wrzosy po 4 zł,ale portfelik się trochę skurczył.
____________________
Lawendowy kredens
Debra 19:32, 08 wrz 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
Basiu, cudownie że byłaś, Dziękuję!
Szkoda, że za mało było czasu by porządnie porozmawiać. Musimy spotkać się znów

Pozdrawiam
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
JoannA 23:23, 09 wrz 2013


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
bacha2224 napisał(a)
Kupiłam rozpylenicę japońską,jeżówkę bialą,różową,Traw było dużo i bardzo dużych,nie wiedziałam co wybrać bo kilka już mam ,a pędzelki rozpylenicy mnie urzekły.Na płochocińskiej w tym dużym centrum ogrodniczym kupiłam ogromną hortensję ,ledwo mi weszła do auta,chyba wstanę o 5 rano i wsadzę to wszystko bo nie wypada w niedziele pracować.A i piękne były wrzosy po 4 zł,ale portfelik się trochę skurczył.

Jak nowozakupione roslinki, posadzone już?
My dzisiaj walczyliśmy ze zdzieraniem darni (masakra), szykujemy miejsce pod borówkę amerykańską. Jeśli pogoda pozwoli bo jutro sadzimy.
pozdrawiam
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
kaprys 23:38, 09 wrz 2013


Dołączył: 06 cze 2011
Posty: 135
Basiu dzięki, że wpadłaś do mnie. Fotki z mojego ogrodu były robione wiosną i było rzeczywiście ładnie. Dlatego myślę o kilku zmianach w ogrodzie bo za mało w nim bylin kwitnących latem i teraz. Zazdroszcze Ci zakupów bo też chciałabym dokupić traw. Pozdrawiam, fajnie że poznałyśmy się osobiście.Będę do Ciebie zaglądała.
____________________
Jola - ogrody mojego dzieciństwa
bacha2224 23:38, 09 wrz 2013


Dołączył: 30 maj 2013
Posty: 359
O tak wszykstko posadzone,koleżanki w pracy pytały się czy odpoczęłam w wekend,a ja ledwo wstałam po ogródkowych przesadzaniach.A dzisiaj kupiłam dużo cebulek krokusiki,tulipany i czosnki,i myślę gdzie je wcisnąć.
____________________
Lawendowy kredens
Debra 10:24, 10 wrz 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
bacha2224 napisał(a)
O tak wszykstko posadzone,koleżanki w pracy pytały się czy odpoczęłam w wekend,a ja ledwo wstałam po ogródkowych przesadzaniach.A dzisiaj kupiłam dużo cebulek krokusiki,tulipany i czosnki,i myślę gdzie je wcisnąć.


No weekend był nieco intensywny
Ja też będę sadzić cebulki, na czosnki poluje, daj znać jakbyś miała jakies ciekawe namiary.

Czy na tym zdjęciu to jesteś TY, czy ja już całkiem mam osobowy zamęt w głowie

____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
JoannA 10:29, 10 wrz 2013


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
bacha2224 napisał(a)
O tak wszykstko posadzone,koleżanki w pracy pytały się czy odpoczęłam w wekend,a ja ledwo wstałam po ogródkowych przesadzaniach.A dzisiaj kupiłam dużo cebulek krokusiki,tulipany i czosnki,i myślę gdzie je wcisnąć.

Basiu, na cebule zawsze miejsce się znajdzie! A czosnki w jakiej cenie kupiłaś?
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
zawitka 10:40, 10 wrz 2013


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14003
Basiu !! Cieszę się że zajrzałaś do mnie bo nie pamiętałam gdzie Cie szukać .Długo szukałam Joli i tyż Ja mam już u siebie Trawkę i ja kupiłam ale nie mam nazwy chyba to rozplenica japońska/?nie wiem czy dobrze napisałam ,zaraz poszukam nazwy prawidłowej/ piękna jest z tymi kłosami dałam 12 zł..Jak będziesz w pobliżu jeden telefon izapraszam do siebie na kawkę .Ja nie pracuję więc zawsze możesz zadzwonić i wpasc .Fajnie że Ciebie poznałam i spedziłam cudownie czas .Pozdrawiam i ponawiam zaproszenie Nieporęt to trochę daleko odemnie ,ale jak będę wpobliżu to obejrzę
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies