Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Spotkanie w Domu Działkowca, Warszawa

Pokaż wątki Pokaż posty

Spotkanie w Domu Działkowca, Warszawa

Przetacznik 12:18, 14 cze 2013


Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 1544
nebel napisał(a)
Bardzo żałuję, że "Ogrodowisko" zostaje wciągnięte w coś takiego.

To przesłanie powoduje jedno... moją chęć ucieczki... odcięcia się i rezygnacji z pewnej przyjemności jaką mam przez Ogrodowisko. Nie ma to jak napluć komuś do zupy prawda?




















____________________
Debra 19:09, 14 cze 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
nebel napisał(a)
Bardzo żałuję, że "Ogrodowisko" zostaje wciągnięte w coś takiego


Przetacznik napisał(a)

To przesłanie powoduje jedno... moją chęć ucieczki... odcięcia się i rezygnacji z pewnej przyjemności jaką mam przez Ogrodowisko. Nie ma to jak napluć komuś do zupy prawda?


Weroniko, nie warto

Ja tam się nie przejmuję i zapraszam na spotkanie

ROD im Huty Warszawy bardzo się mobilizuje, nie możemy zrobić im zawodu.
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
Robertop 21:06, 14 cze 2013


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2110
Brak mi słów na wypociny nebel. Co za różnica gdzie mamy ochote sie spotkać, czy to będą ogródki działkowe, czy park miejski, kawiarnia, czy "poletka" przed domkami. Chyba najważniejsi w tym wszystkim są ludzie i ich chęć do spotkania, poznania się i wymiany doświadczenia ogrodniczego. Obiecuję, że ostatni raz komentuję wypowiedź tej pani.
____________________
Robert - Ogród - Azyl Amatora
agata_chrosc... 21:20, 14 cze 2013


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Pomijam to dziwaczne coś i z wielką ochotą zgłaszam swoją obecność Już się cieszę
____________________
ogród w Holandi
Debra 21:27, 14 cze 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
Robertop napisał(a)
Brak mi słów na wypociny nebel. Co za różnica gdzie mamy ochote sie spotkać, czy to będą ogródki działkowe, czy park miejski, kawiarnia, czy "poletka" przed domkami. Chyba najważniejsi w tym wszystkim są ludzie i ich chęć do spotkania, poznania się i wymiany doświadczenia ogrodniczego. Obiecuję, że ostatni raz komentuję wypowiedź tej pani.


Robercie, jaki trafny komentarz!
I masz rację, nie komentujmy tych postów, szkoda słów.

Zatem, do zobaczenia we wrzesniu!
Szykujemy sie juz teraz!
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
Debra 21:36, 14 cze 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
agata_chroscicka napisał(a)
Pomijam to dziwaczne coś i z wielką ochotą zgłaszam swoją obecność Już się cieszę


Agato, też się cieszę niezwykle!

Dodam, że w pobliżu znajduje się Las Bielański - zwany 'uroczysko Bielany' - spory teren o charakterze parku krajobrazowego, ma niesamowite dzikie zakątki, zawsze mozna tez wybrać się na wędrówke po tym niezywkle widowiskowym kawałku Warszawy. Parę zdjęc z uroczyska




____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
agata_chrosc... 21:43, 14 cze 2013


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
nie, no Debra, to są moje rewiry, także mnie akurat ni e musisz przekonywać Dodam tylko,że w tymże Lasku Bielańskim znajduje się barkowy kościół pokamedulski oraz część zabudowań klasztornych. Na prawdę znakomity przykład późnobarokowej architektury, nie taki znowu częsty. Dla chętnych oczywiście
____________________
ogród w Holandi
Debra 21:55, 14 cze 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
agata_chroscicka napisał(a)
nie, no Debra, to są moje rewiry, także mnie akurat ni e musisz przekonywać Dodam tylko,że w tymże Lasku Bielańskim znajduje się barkowy kościół pokamedulski oraz część zabudowań klasztornych. Na prawdę znakomity przykład późnobarokowej architektury, nie taki znowu częsty. Dla chętnych oczywiście


Oj, zobacz to:



))))
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
Przetacznik 21:56, 14 cze 2013


Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 1544
A w owym pokamedulskim kościele brałam udział w wystawie " Chusta świętej Weroniki " : )
____________________
agata_chrosc... 22:00, 14 cze 2013


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
____________________
ogród w Holandi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies