Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Spotkanie w Domu Działkowca, Warszawa

Pokaż wątki Pokaż posty

Spotkanie w Domu Działkowca, Warszawa

Debra 20:29, 10 wrz 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
Marzenko, m.in. o to mi chodziło
Ale też o nasze spotkanie, takie ludzkie wspólne chwile, trochę wspólnej radości.

____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
AgnieszkaW 13:11, 11 wrz 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Dopiero dzisiaj na spokojnie obejrzałam całą relację ze spotkania. Widać, że bylo cudownie. Wspaniała atmosfera, wspaniala organizacja i wspaniali ludzie. Szkoda, że nie moglam być z Wami, ale chociaż z relacji mam namiastkę tego świetnego klimatu spotkania. Działki przepiękne, każda w innym stylu i każda zadbana. Debro, doprowadziłaś swoją działeczkę do perfekcji. Wszystko mi się podoba.
Serdecznie pozdrawiam wszystkich Działkowiczów i Gości
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Anita1978 14:46, 11 wrz 2013


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Ja też obejrzałam na spokojnie- cudnie było!
Szkoda, że beze mnie, ale tak chyba musiało być....
Początkowo miałam być, później coś mi wyskoczyło innego w tym terminie, a ostatecznie w sobotę leżałam chora...
Pozdrawiam wszystkich! Relacja superowa!
____________________
ogródek Anity
Debra 16:27, 11 wrz 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
AgnieszkaW napisał(a)
Dopiero dzisiaj na spokojnie obejrzałam całą relację ze spotkania. Widać, że bylo cudownie. Wspaniała atmosfera, wspaniala organizacja i wspaniali ludzie. Szkoda, że nie moglam być z Wami, ale chociaż z relacji mam namiastkę tego świetnego klimatu spotkania. Działki przepiękne, każda w innym stylu i każda zadbana. Debro, doprowadziłaś swoją działeczkę do perfekcji. Wszystko mi się podoba.
Serdecznie pozdrawiam wszystkich Działkowiczów i Gości


Agnieszko, wiemy dlaczego Cię nie było Gratuluję, a jakby ktoś nie wiedział, to w sobotę Agnieszka odbierała wielkie nagrody dla swojego ogrodu! Więcej w Jej wątku.

Cieszy mnie, że tak odbierasz atmosferę spotkania po obejrzeniu relacji. Tak było - wesoło, przyjaźnie, piękna pogoda.

A działki wybrane - te Ogrody z Czerwoną Kokardą - to na pewno śliczne miejsca. Trzeba wiedzieć, że to w sumie ROD ludzi nie najbogatszych, w przewadze bardzo wiekowych, ale nikt nie odmówi im jednego - kochają te swoje zielone posiadlości i tworzą naprawdę ciekawe miejsca.

Moja działka wciąż się zmienia - zaczynałam od zera, uczę się, podgladam, bawi mnie tworzenie ogrodu, ciesze się, że już może się podobać, ale zapewniam Was, że za rok we wrześniu będzie tu wiele zmian
Takie mam plany, by za rok spotkać się ponownie w moim ROD, ale jak będzie? Zobaczymy....
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
Debra 16:28, 11 wrz 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
Anita1978 napisał(a)
Ja też obejrzałam na spokojnie- cudnie było!
Szkoda, że beze mnie, ale tak chyba musiało być....
Początkowo miałam być, później coś mi wyskoczyło innego w tym terminie, a ostatecznie w sobotę leżałam chora...
Pozdrawiam wszystkich! Relacja superowa!


Anito, życzę zdrowia zatem. No było fajnie, pewnie każda kolejna osoba wniosłaby coś do atmosfery, w sumie szkoda, że nie było nas więcej, chociaz narzekac nie mogę
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
eda 18:25, 11 wrz 2013


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
pozdrawiam
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Robertop 18:38, 11 wrz 2013


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2110
Wielkie gratulacje dla wszystkich organizatorów i uczestników. Relacje zdjęciowe ze spotkania są rewelacyjne. Przepraszam wszystkich za swoją nieobecność. Mam nadzieję, że będę mógł Was poznać w najbliższym czasie. Pozdrawiam.
____________________
Robert - Ogród - Azyl Amatora
Debra 10:50, 12 wrz 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
Robertop napisał(a)
Wielkie gratulacje dla wszystkich organizatorów i uczestników. Relacje zdjęciowe ze spotkania są rewelacyjne. Przepraszam wszystkich za swoją nieobecność. Mam nadzieję, że będę mógł Was poznać w najbliższym czasie. Pozdrawiam.


Dziękuję Robercie, już pisałam u siebie, ża szkoda, nie masz za co przepraszać. Samo życie
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
Debra 10:55, 12 wrz 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
A ja na śniadanko dzisiaj korzystam dalej ze spotkaniowych prezentów

Pomidorki z ogrodu Agnieszki (Gagu) o malinowym kolorze i wspaniałym ogrodowym smaku. Jednak pomidor z ogrodu zawsze jest o niebo lepszy od tych ze sklepu

Dziekuję Agnieszko za ten pomidorowy załącznik do wianka

Nadal nie skojarzyłam od kogo mam te śliczne wrzosy w srebrnym wiaderku :


Bo trawka jest od Basi z Lawendowego Kredensu

____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
Debra 19:45, 12 wrz 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
A dzisiaj wieczorem odwiedził mnie kurier pocztowy ze wspaniałą paczką

W środku były takie cuda:







śliczności od Kochanej Irenki. Nie mogła latać samolotem z taki narzędziami, więc wysłała je pocztą.

Oj jakie są cudne!!!!!

Irenko WIELKIE DZIĘKI. Te narzedzia będa wisiały w moim szałasie!

Sadzarki nie mam, przyda się niezmiernie, tulipany piękne.
Jesteś Kochana i Niesamowita!
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies