Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Spotkanie w Domu Działkowca, Warszawa

Pokaż wątki Pokaż posty

Spotkanie w Domu Działkowca, Warszawa

Debra 23:10, 19 cze 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
madzielena napisał(a)
Hej Dziewczyny, do września daleko, ale jeśli nie zdecydujemy się jechać całą rodziną odwiedzić przyjaciół, to spokojnie miejsce u mnie się znajdzie

W kupie będzie raźniej i będziecie musiały mnie poprowadzić, bo ja Wawy nie znam zbyt dobrze...


Super, z rodziną, albo koleżankami, oby się udało.

A trafisz bez problemu, ja Ci opiszę drogę tak, że na pamięć będziesz jechała. Łatwo nas znaleźć, bo jesteśmy przy Moście Pólnocnym.
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
BEATA_S 07:35, 20 cze 2013


Dołączył: 27 maj 2011
Posty: 2123
Hmmm.........., zawsze można dojechać autobusem do Wawy i z kimś się umówić. Przecież nie każdy ma komplet w samochodzie, prawda ? I więcej atrakcji będzie Dla chcącego nic trudnego
____________________
Eksperymenty ogrodowe Beaty
Debra 22:03, 20 cze 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
BEATA_S napisał(a)
Hmmm.........., zawsze można dojechać autobusem do Wawy i z kimś się umówić. Przecież nie każdy ma komplet w samochodzie, prawda ? I więcej atrakcji będzie Dla chcącego nic trudnego


Beato, dokładnie! Ale bliżej terminu na pewno pojawią się jeszcze inne opcje co do transporu.
Rezerwujcie czas, jakos to będzie

Do soboty?
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
Robertop 23:37, 20 cze 2013


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2110
Może ktoś dojechać do Łodzi i ja zabiorę do Warszawy. Mam 3 miejsca wolne
____________________
Robert - Ogród - Azyl Amatora
victoriagos 21:00, 23 cze 2013

Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 455
Wstepnie sie zapisuje - to jeszcze 2 mc , rok szkolny sie zacznie, ale to dopiero poczatki wiec powinno byc spokojnie
____________________
Siejsko czarodziejsko
Debra 21:02, 23 cze 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
victoriagos napisał(a)
Wstepnie sie zapisuje - to jeszcze 2 mc , rok szkolny sie zacznie, ale to dopiero poczatki wiec powinno byc spokojnie


Witam i dziękuję za zgłoszenie. Wiem, daleko, ale proszę byście sobie planowali udział w tym spotkaniu.

Mam nadzieję, że uda mi się zrobić tak, by było wspaniałe. Postaram się, obiecuję
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
Milka 10:41, 24 cze 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ja też zgłaszam swój udział
Miło będzie zobaczyć osoby, które jeszcze nie znam, a zwłaszcza ten rejon Warszawy, bo na pewno jest pięknie
Z kolei ogródki działkowe mają to coś, czego nie ma w ogrodach przydomowych, dlatego jestem niezmiernie ciekawa
Krysiu pozdrawiam, cieszę się, że mogłam Cie poznac osobiście
do zobaczenia we wrześniu
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Debra 10:46, 24 cze 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
irena_milek napisał(a)
Ja też zgłaszam swój udział
Miło będzie zobaczyć osoby, które jeszcze nie znam, a zwłaszcza ten rejon Warszawy, bo na pewno jest pięknie
Z kolei ogródki działkowe mają to coś, czego nie ma w ogrodach przydomowych, dlatego jestem niezmiernie ciekawa
Krysiu pozdrawiam, cieszę się, że mogłam Cie poznac osobiście
do zobaczenia we wrześniu


Irenko, dziękuję!
Zapowiada sie fajne grono Ogrodowiczan.
A ogrody działkowe, to niewątpliwie są jedyne w swoim rodzaju. Warto je odwiedzić.

Ja też się cieszę, że Cię poznałam i teraz rozumiem, dlaczego jesteś Gwiazdą Ogrodowiska!
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
Gardenarium 10:54, 24 cze 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Uwielbiam ogródki działkowe, bo jak byłam nastolatką to wagary (nieliczne) spędzałam właśnie tam, wśród pięknych roślin rozmawiając z działkowiczami Wspaniała była wizyta u Przetacznika zeszłym latem.

Podajcie jeszcze ulicę gdzie jest wejście.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Debra 11:02, 24 cze 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
Gardenarium napisał(a)
Uwielbiam ogródki działkowe, bo jak byłam nastolatką to wagary (nieliczne) spędzałam właśnie tam, wśród pięknych roślin rozmawiając z działkowiczami Wspaniała była wizyta u Przetacznika zeszłym latem.

Podajcie jeszcze ulicę gdzie jest wejście.


Danusiu, dziękuję

Zdjęcia z wizyty u Przetacznika oglądałam z zachwytem. Spotkanie było urocze.

Ja mam w planie pokazać - poza moim ogródeczkiem - wybrane ogrody z 300, które tam są. To będą 'Ogrody z Czerwona Kokardą' : na bramce - oczywiście otwartej dla gości - będa czerwone kokardy, żeby każdy wiedział, gdze gospodarze czekają, by pokazac swoje królestwo.

Takie 'Otwarte Ogrody na Młocinach'

Uica jest Nocznickiego - przy stacji Metra Młociny.

Młociny! Warszawa z tradycją i historią, a dzielnica Stare Bielany.
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies