Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja codzienność - ogród Oli

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja codzienność - ogród Oli

eVka 21:32, 12 maj 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Ale się napatrzyłam Pięknie Olu, jak zawsze perfekcyjnie. Pamietasz kiedy budowałaś oczko wodne ze ścianką, nie mogę znaleźć fotek z czasu ich budowy.
____________________
Wiolka5_7 21:56, 12 maj 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20616
Pięknie Olu ,jak zawsze
Wszystko super rośnie ,aż kipi soczystością graby masz już duże i gęste,uwielbiam trawy,bukszpany, berberyski ,uwielbiam równiutko,czyściutko,uwielbiam
Nowe leżaki extra
Demolki nie zazdroszczę,ale nowego bruku tak ja muszę jeszcze poczekać
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
amatorodniczka 01:09, 13 maj 2019


Dołączył: 13 wrz 2018
Posty: 537
Jak pięknie Olu zajrzyj do mnie będę wdzięczna może coś poradzisz - mam kupione 6 grabów (narazie) zastanawiam się czy robić szpaler czy sadzić osobno/różnie, dodam tylko że na razie na działce rosną Smaragdy i ŚLIWY wiśniowe no, a że zakochałam się w grabach to kupiłam, teraz kombinuję gdzie je wsadzić a opcji już chyba w głowie miałam z 10.

Pozdrawiam
____________________
Weronika Nowoczesny ogród ze skarpami
kawa8002 09:28, 13 maj 2019


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 875
Witam.
Jeśli można, to i ja bym miała pytanie.
Bardzo podoba mi się ta rabata (ta bliższa). Czy mogłabym prosić o jej zdjęcie od frontu (w wolnej chwili oczywiście). Jakiej jest szerokości i co ile sadzone są roślinki (i jakie)? Będę niezmiernie wdzięczna za info.
Pozdrawiam


____________________
Kasia między polem a lasem
lawenda001 11:53, 13 maj 2019

Dołączył: 16 lis 2012
Posty: 180
Ślicznie , roślinki, pawilon, leżaczki i ciurkadełko - idealnie
Red barony masz już ładne i gęste. Ja znowu dokupiłam w sobotę kolejnego, u mnie średnio rosną, ale podejrzewam że nornice mogły zaszkodzić.
Matkapolka 12:48, 13 maj 2019


Dołączył: 06 maj 2019
Posty: 47
Witaj Olu

Przepiękny masz ogród. Od dwóch dni nie mgoę się oderwać . Robię notatki bo zaczynam zakładać mój własny, pierwszy w życiu ogród i Twój wpisuje się idealnie w moje marzenia. Mój ogród jest o wiele mniejszy od Twojego ale póki co się z tego cieszę bo po przekopaniu kilku rabat ledwo żyję Jak Ty to robisz na swoich hektarach??? Jeszcze z małym dzieckiem???


Póki co szukam inspiracji i wiedzy, z którą u mnie marnie. Mam zwłaszcza problem z rabatą pod sosnami. Cała południowa strona mojego ogródka jest zacieniona przez sosny i świerki sąsiadów ( które uwielbiam bo mam piękny widok z okna) , do tego jest tam wąsko i nie wiem co sadzić. Idę szukać.

Pozdrawiam Cię.

Kasia
ANKAg 14:13, 13 maj 2019

Dołączył: 02 maj 2014
Posty: 81
Ola!
no nie moge.... jakas totalna perfekcja....przy malym dziecku dla mnie nieosiagalne...
przyponij prosze jakie sa przerwy pomiedzy plytani na placyku...
patrzac na wasz ogrod dostaje moc na walke ze swoim motywuj dziewczyno tak dalej
____________________
sama juz nie dam rady
Zakrecona 15:29, 13 maj 2019

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Olu, sielanka! poleżałabym u Ciebie na leżaczku
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
leon60 12:28, 14 maj 2019


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Roocika napisał(a)
Cześć Olu. Możesz napisać w jakiej odległości od płotu masz posadzone graby? Mamy rabatę głęboką na ok 4,5-5 M w planie, w plecach maja być serby ( ok 1 metr od plotu- będzie ażurowy) i zastanawiamy się jaka dać odległość świerków serbskich i grabów.... Podpowiesz coś? Pozdrawiam

Od płotu to daleko od serbów najbliżej to z 2,5m z tym że jedno i drugie jest cięte.
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
leon60 12:28, 14 maj 2019


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
kaz742011 napisał(a)
Na pocieszenie powiem, że podobno jutro ma u nas nie padać .

Dziś pada i to mocno dobrze tylko nam roboty wstrzymało...
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies