Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja codzienność - ogród Oli

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja codzienność - ogród Oli

Makao_J 18:02, 21 lip 2020


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Masz tych traw, oj masz. O tej porze roku są najbardziej widoczne i robią najlepszy efekt.

Nawet drzewa masz pod linijkę. Żadne drzewo u Ciebie nie rośnie swobodnie? Wszystkie strzyżesz? A może masz gdzieś choć jedno puszczone wolno?
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Dorii 19:43, 21 lip 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Cudownie
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
MoniaF 20:35, 21 lip 2020

Dołączył: 31 lip 2016
Posty: 55
Mistrzostwo!!! Najwyższy poziom jaki można osiągnąć w ogrodnictwie, wyższego już nie ma. Prawdziwy wzór do naśladowania. Niedościgniona kraina marzeń. Pięknie!
Wiolka5_7 21:39, 21 lip 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20481
Perfekcyjnie Olu jak zawszs
Buksy idealnie pociachane ja jutro zamierzam i zaraz oprysk ,bo ćmę wczoraj dojrzałam, eh

Nowa donica i rabata z moliniami zamiast miskantów, a przy oczku seslerie dojrzałam zamiast carexów super zmiany
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Anjia_J 23:11, 21 lip 2020

Dołączył: 28 cze 2020
Posty: 40

Witam Olu
Ogród cudowny od zdjęć nie można oderwać wzroku. Trawy cudowne.
Zaglądałam już do Ciebie szybciej i widać zmiany Moje zachwyty nad carexami zamieniłam na moliny, seslerie i hakonki. Patrząc na Twój ogród tylko się w tym utwierdzam. Niestety nie mam za wiele miejsca, ale chociaż namiastkę próbuje gdzieś umieścić u siebie.
Czy możesz podpowiedzieć co za trawy znajdują się na tym zdjęciu?



Pozdrawiam
____________________
Ania Rabaty z trawami w odcieniach zieleni
Helen 06:17, 22 lip 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8293
Ola, jak zwykle perfekcyjnie
Czy możesz napisać z których odmian jeżówek jesteś najbardziej zadowolona? Które się nie pokładają i rosną ja gooopie
____________________
Helen - Hortensjowo
KasiaBawaria 08:47, 22 lip 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Anjia_J napisał(a)

Witam Olu
Ogród cudowny od zdjęć nie można oderwać wzroku. Trawy cudowne.
Zaglądałam już do Ciebie szybciej i widać zmiany Moje zachwyty nad carexami zamieniłam na moliny, seslerie i hakonki. Patrząc na Twój ogród tylko się w tym utwierdzam. Niestety nie mam za wiele miejsca, ale chociaż namiastkę próbuje gdzieś umieścić u siebie.
Czy możesz podpowiedzieć co za trawy znajdują się na tym zdjęciu?



Pozdrawiam


Chcialam wlasnie zapytac czy to proso heavy metal, strictum czy northwind?
____________________
Zapraszam na kawe
leon60 09:26, 22 lip 2020


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Kasya napisał(a)
Podziwiam ile pracy musisz wkładać w utrzymanie takiego ogrodu, ale efekt super

Ogrod tak zrobilam zeby wlasnie nie zabieral duzo czasu ktorego i tak przy malym dziecku nie mam...
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
leon60 09:28, 22 lip 2020


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Makao_J napisał(a)
Masz tych traw, oj masz. O tej porze roku są najbardziej widoczne i robią najlepszy efekt.

Nawet drzewa masz pod linijkę. Żadne drzewo u Ciebie nie rośnie swobodnie? Wszystkie strzyżesz? A może masz gdzieś choć jedno puszczone wolno?

Trawy daja popis ale ciagle rosna takze do listopada jest fajnie
Drzewa wszystkie sa ciete na prostopadlosciany docelowo i dwa bonsaje przy altanie innych nie mam bo nie chce.
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
leon60 09:32, 22 lip 2020


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Wiolka5_7 napisał(a)
Perfekcyjnie Olu jak zawszs
Buksy idealnie pociachane ja jutro zamierzam i zaraz oprysk ,bo ćmę wczoraj dojrzałam, eh

Nowa donica i rabata z moliniami zamiast miskantów, a przy oczku seslerie dojrzałam zamiast carexów super zmiany

Donica musi nabrac masy a ma 4 sezony do nadrobienia
Miskanty wykopalam zeszlej wiosny bo to byly potwory.. pozarly mi tuje a ja tam nje mam na tyle miejsca, wole molinie
Cmy jeszcze w tym sezonie nie bylo tfu tfu
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies