Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nasz przydomowy ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Nasz przydomowy ogródek

zbigniew_gazda 18:50, 21 paź 2010


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11152
Rok temu zmieniliśmy materiał dróżki do domu a rabatki wzdłuż dróżki zrobiły się jednoroczno-wieloletnie :




Rośliny przyprawowe też mają piękne kwiaty.


Przycinany modrzew i wierzba japońska.


____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Gardenarium 18:58, 21 paź 2010


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
zbigniew_gazda napisał(a)
Ciągłym modernizacjom ulegają rabaty wzdłuż dróżki prowadzącej do domu. Nie możemy się zdecydować ( ze względu m.innymi na inwazję ślimaków) czy kwiaty wieloletnie , czy jednoroczne .






Jaka tu jest bajeczna kolorystyka ! Mistrzowskie zestawienie kolorów. Pięknie!
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
zbigniew_gazda 19:11, 21 paź 2010


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11152


Od północnej strony domu od kilku lat bardzo dobrze rośnie leśna paproć.








Z kilkunastoletniej ketmii zaczyna się robić poważne drzewo.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
zbigniew_gazda 21:37, 21 paź 2010


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11152
gardenarium napisał(a)

Ciągłym modernizacjom ulegają rabaty wzdłuż dróżki prowadzącej do domu. Nie możemy się zdecydować ( ze względu m.innymi na inwazję ślimaków) czy kwiaty wieloletnie , czy jednoroczne .






Jaka tu jest bajeczna kolorystyka ! Mistrzowskie zestawienie kolorów. Pięknie!

Pani Danuto - już wiem dlaczego mnie wtedy często bolała głowa hahaha. Pięknie pozdrawiam.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
zbigniew_gazda 21:42, 21 paź 2010


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11152
I to by było "na tyle" . Wszystkich forumowiczów i kochających ogrody i lubiących "Ogrodowisko" pozdrawiam.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
ila_olszewska 00:38, 22 paź 2010


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 22
Cudowny ogród zazdroszczę ketmii, moja jeszcze nawet nie zakwitła. Świetny pomysł z tym kwietnikiem, teraz ja chyba trochę męża pomęcze. Pozdrawiam
____________________
danuta_ 19:25, 22 paź 2010


Dołączył: 20 paź 2010
Posty: 1300
Jest cudnie, kwiatowo, kolorowo, pomysłowo, a wszystko tak wypielęgnowane i dopieszczone. Mnie urzekła przepiękna ketmia raz piwonia - mam sentyment do tych kwiatów. Pozdrawiam, Danuta
____________________
pozdrawiam Danuta sosnowo
zbigniew_gazda 19:46, 22 paź 2010


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11152
Dziękuję bardzo miłe Panie za takie piękne opinie. Każdy z nas ma jakiś pomysł mniej udany lub bardziej .Zgodny z obecnymi trendami lub mniej . Liczy się to że widzimy piękno natury , roślin , kwiatów i ich pozytywny wpływ na nasz humor , samopoczucie a może i na nasze zdrowie ? Pięknie Was pozdrawiam.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
malgosia_run... 20:33, 22 paź 2010

Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 1
Witam. Bardzo mi sie podoba pomysl na pietrowe ustawienie kwiatow w doniczkach. Naprawde fajne. Zadam tylko jedno pytanko wlascicielowi, ile lat poswiecil na te pieknosci?
Gardenarium 22:47, 22 paź 2010


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Skrzyneczki rewelacja, nigdzie nie widziałam podobnej realizacji. Ja kiedyś miałam drabinę do uprawy truskawek w doniczkach, drabinę z półkami.
Plon był znakomity i truskawki czyste i zdrowe.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies