Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrod Malgosi samosi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrod Malgosi samosi

tabliczkazna... 20:15, 30 paź 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
MalgosiaR napisał(a)


Hej Martula, dzieki za odwiedziny i wybacz opoznienie. Akumlatory juz siadly ale dzieki sloncu ktore mam na nowo odkrywam uroki jesieni...


No, wiem cos o tym. Gosia, pocieszam sie zawsze, ze jeszcze ze 3-4 lata i moze nawet jakaś książkę uda sur przeczytać Przetrwamy chyba, nie?


Zdjęcie trawy na tle tego błękitu bardzo energetyczne, aż słychać szum wiatru...
Cos w palec zrobiła?
____________________
Marta
MalgosiaR 20:48, 30 paź 2014


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 531
bartek_luberda napisał(a)
Takiego wyjazdu zazdraszczam


Dziekuje Bartku za odwiedziny , bylo fajnie tylko rzekne
____________________
Małgosia - Ogrod Malgosi samosi
MalgosiaR 20:53, 30 paź 2014


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 531
tabliczkaznapisem_ucze_sie napisał(a)


No, wiem cos o tym. Gosia, pocieszam sie zawsze, ze jeszcze ze 3-4 lata i moze nawet jakaś książkę uda sur przeczytać Przetrwamy chyba, nie?


Zdjęcie trawy na tle tego błękitu bardzo energetyczne, aż słychać szum wiatru...
Cos w palec zrobiła?


Dokladnie Marta damy rade, licze ze szybciej niz 3 lata, sluchaj ja na wakacjach lyknelam Hugo Badera udalo sie a kiedy nastepna hmm jak piszesz... Nie mamy wyjscia damy rade musimy sie wspierac w chwilach zalamki w grupie sila hahah

Jest moc w tym zdjeciu...palec pierdola - corka chciala zdjac cos z taboreta to jej chcialam pomoc i nie zlapalam, krzeslo walnelo w mojego malego palucha, ajc bolalo myslam ze zlamany, ale malych nawet w gips nie daja wiec zacisnelam zeby i do przodu w butach z zagieta pieta , jeszcze boli w bucie ale juz jakos chodze, a nibi pierdola nie, mimo drobnych niepowodzen "uparcie i skrycie, ah zycie..."
____________________
Małgosia - Ogrod Malgosi samosi
MalgosiaR 20:58, 30 paź 2014


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 531
Tutaj jeszcze moj ogrod w jesiennych barwach

____________________
Małgosia - Ogrod Malgosi samosi
katarzynkak 22:21, 05 lis 2014


Dołączył: 18 lip 2013
Posty: 1678
Gosieńko piękne zdjęcia z wycieczki. Takie trawska wysokie by mi sie przydały na wścibskie oko sąsiadki :-/

A u Ciebie w ogrodzie też kolorowo. Uwielbiam wrzosy, ale niestety bez wzajemności

pozdrawiam,
k
____________________
katarzynkak- Ogród z tatarakiem w tle
MalgosiaR 20:58, 09 lis 2014


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 531
katarzynkak napisał(a)
Gosieńko piękne zdjęcia z wycieczki. Takie trawska wysokie by mi sie przydały na wścibskie oko sąsiadki :-/

A u Ciebie w ogrodzie też kolorowo. Uwielbiam wrzosy, ale niestety bez wzajemności

pozdrawiam,
k


Kasienka dzieki za odiwedziny, wydaje mi sie ze pampasowe trawy sa takie wysokie, podczytaj.

U mnie pieknie sie wybarwily drzewa, niestety aparta mi padl i tylko telefonem moge robic zdjecia, dla wrzosow Kasienko musisz ziemie polaczyc z torfem kwasnym i przekopac beda rosly dobrze i nie zalewac

Pozdrawiam
____________________
Małgosia - Ogrod Malgosi samosi
MalgosiaR 21:02, 09 lis 2014


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 531
Moje pieknie wybarwione jesiennymi kolorami deby



i widok z okna

____________________
Małgosia - Ogrod Malgosi samosi
katarzynkak 15:22, 02 gru 2014


Dołączył: 18 lip 2013
Posty: 1678
Gosiu byłam i ślad zostawiam.
Widzę, ze chyba nie masz czasu na ogrodowisko.

pozdrawiam serdecznie
____________________
katarzynkak- Ogród z tatarakiem w tle
A_gawa 10:17, 23 mar 2015


Dołączył: 18 sie 2012
Posty: 1468
Cześć, kochana Gosieńko! Jak przezimowałaś? Zapuszczasz się już z motyczką na grządki? Jak nastrój Janiołeczka ze zdjęcia?
____________________
Agnieszka - W cieniu uśmiechniętego anioła
MalgosiaR 21:05, 24 mar 2015


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 531
katarzynkak napisał(a)
Gosiu byłam i ślad zostawiam.
Widzę, ze chyba nie masz czasu na ogrodowisko.

pozdrawiam serdecznie


Witaj Kasieńko, nie byłąm tutaj od dawien dawna, ale w końcu udało mi się dotrzeć.
Maluch mój ciągle choruje więc niewiele czasu dla siebie.
Może teraz jak wiosna się na dobre rozgości będzie łatwiej.

Dziękuję że zaglądnęłaś
Ciepło pozdrawiam
____________________
Małgosia - Ogrod Malgosi samosi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies