Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrod Malgosi samosi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrod Malgosi samosi

MalgosiaR 20:45, 06 paź 2014


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 531
Hej, hej, powracam do zywych. W sobote wieczorem juz w domku bylismy teraz musze sie odnalezc w tej chlodnej rzeczywistosci...powoli bede nadrabiac, bo musze sie jeszcze ogarnac po przyjezdzie...serdecznie dzieki za odwiedziny i mile slowa, tez mi sie tesknilo...pozdrawiam
____________________
Małgosia - Ogrod Malgosi samosi
A_gawa 13:04, 21 paź 2014


Dołączył: 18 sie 2012
Posty: 1468
MalgosiaR napisał(a)
Hej, hej, powracam do zywych. W sobote wieczorem juz w domku bylismy teraz musze sie odnalezc w tej chlodnej rzeczywistosci...powoli bede nadrabiac, bo musze sie jeszcze ogarnac po przyjezdzie...serdecznie dzieki za odwiedziny i mile slowa, tez mi sie tesknilo...pozdrawiam


I jak Gosiulka? Udało się wrócić? Słońce dość często, więc mam nadzieję, że nie jest smutno? Robisz coś ogrodniczko? Czekam na letnią odsłonę Twojego ogrodu - przyszły rok obrodzi w roślinki.
Pozdrowienia!
____________________
Agnieszka - W cieniu uśmiechniętego anioła
MalgosiaR 15:47, 21 paź 2014


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 531
A_gawa napisał(a)


I jak Gosiulka? Udało się wrócić? Słońce dość często, więc mam nadzieję, że nie jest smutno? Robisz coś ogrodniczko? Czekam na letnią odsłonę Twojego ogrodu - przyszły rok obrodzi w roślinki.
Pozdrowienia!


Udało się wrócić, ale od powrotu bardzo intensywnie liczę że w najbliższym czasie się odnajdę ...małego palca u stopy mam ubitego i chodzę jak pokraka, jak nie urok to...liczę że z czasem będzie coraz lepiej i że tryb zombie (ząbkowanie małego=kompletny brak snu) szybko minie bo jakaś nieswoja jestem
____________________
Małgosia - Ogrod Malgosi samosi
katarzynkak 19:48, 22 paź 2014


Dołączył: 18 lip 2013
Posty: 1678
Gosik fajnie, że wróciłaś
____________________
katarzynkak- Ogród z tatarakiem w tle
MalgosiaR 22:49, 24 paź 2014


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 531
katarzynkak napisał(a)
Gosik fajnie, że wróciłaś


Czesc Kasienko, dzieki ze wpadlas i za cieple slowa rowniez...
____________________
Małgosia - Ogrod Malgosi samosi
tabliczkazna... 15:22, 25 paź 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
MalgosiaR napisał(a)
Hej, hej, powracam do zywych. W sobote wieczorem juz w domku bylismy teraz musze sie odnalezc w tej chlodnej rzeczywistosci...powoli bede nadrabiac, bo musze sie jeszcze ogarnac po przyjezdzie...serdecznie dzieki za odwiedziny i mile slowa, tez mi sie tesknilo...pozdrawiam


Hej, hej! Akumulatorki naładowane?
____________________
Marta
MalgosiaR 14:30, 30 paź 2014


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 531
tabliczkaznapisem_ucze_sie napisał(a)


Hej, hej! Akumulatorki naładowane?


Hej Martula, dzieki za odwiedziny i wybacz opoznienie. Akumlatory juz siadly ale dzieki sloncu ktore mam na nowo odkrywam uroki jesieni...
____________________
Małgosia - Ogrod Malgosi samosi
katarzynkak 17:05, 30 paź 2014


Dołączył: 18 lip 2013
Posty: 1678
Gosiu a jak ogólnie po wycieczce? Odpoczełaś sobie trochę? Czytam o Twoich nieprzespanych nocach- współczuję i na pocieszenie dodam, że kiedyś to wszystko minie
U mnie zimno, aż nie chce sie wychodzić z domu.

pozdr
____________________
katarzynkak- Ogród z tatarakiem w tle
MalgosiaR 19:31, 30 paź 2014


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 531
katarzynkak napisał(a)
Gosiu a jak ogólnie po wycieczce? Odpoczełaś sobie trochę? Czytam o Twoich nieprzespanych nocach- współczuję i na pocieszenie dodam, że kiedyś to wszystko minie
U mnie zimno, aż nie chce sie wychodzić z domu.

pozdr


Hej Kasiu, dziekuje odpoczelam ciezko bylo sie na nowo wdrozyc w wir zycia codziennego. Pogoda przez cale dwa tygodnie piekna, czasem wietrznie ale i takie dni potrzebne...Co do nocek to raz przetrwalam, przetrwam i drugi tylko jak sie jest niewyspanym to jakos praca nie chce isc do przodu i wlacza mi sie wsteczny...U mnie dzisiaj piekne slonce ale chlodno...pozdr

Kasia wrzucam kilka fot z wakacji


____________________
Małgosia - Ogrod Malgosi samosi
bartek_luberda 19:50, 30 paź 2014


Dołączył: 03 mar 2013
Posty: 2542
Takiego wyjazdu zazdraszczam
____________________
Ogródeczek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies