Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrod Malgosi samosi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrod Malgosi samosi

MalgosiaR 22:25, 12 wrz 2014


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 531
A_gawa napisał(a)
Świetnie - o to chodziło Maluchu - życie za mordę i przy ziemi!!! My mamy to się mamy! Oj, mamy!!!

A tu, żebyś nie błądziła myślami nie wiadomo gdzie, to popatrz i się nastrój na wieczór:
http://www.kwestiasmaku.com/zielony_srodek/sliwki/ciasto_kruche_ze_sliwkami_beza/przepis.html



Maluchu hahha no tak do wielkich nie należę nawet córka chce być taka jak Tata a nie Mama...oj tak samemu decydujesz o swoim losie, ale czasem brak sił ...a o mamach jak się mają świetny tekst, rzeczywiście się mamy że hej

Mniami ciacho, to mój plan na weekend, dziś padam i chyba zaraz odpłynę
Aga trzymaj się i ślę buziaki w Twoją stronę, złapałaś??
____________________
Małgosia - Ogrod Malgosi samosi
MalgosiaR 18:32, 13 wrz 2014


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 531
katarzynkak napisał(a)
Gosik macham U mnie też dotarło choróbsko, chociaż Hania do przedszkola nie chodzi :-/
Matki to juz chyba nigdy spokojnie spać nie będą


Kasienka duzo zdrowia w takim razie zycze i cieplo pozdrawiam...o spokoju nie ma mowy
____________________
Małgosia - Ogrod Malgosi samosi
MalgosiaR 18:34, 13 wrz 2014


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 531
olaw napisał(a)
Przyszłam się przywitać bo się dzieje w Twoim ogrodzie i nie tylko



U mnie podobnie tylko x 3


Witam Cię Olu bardzo gorąco miło mi ze zajrzalas, zapraszam zawsze i o kazdej porze...uuu malizny ucaluj i powrotu do zdrowia zycze
____________________
Małgosia - Ogrod Malgosi samosi
MalgosiaR 18:36, 13 wrz 2014


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 531
tabliczkaznapisem_ucze_sie napisał(a)


Nie tylko kobiety, uwierz mi. Zostaw na dwie doby faceta z dwójka chorych zabkujacych dzieci w wieku odpowiednim i zobaczysz albo co to kryzys, albo ile masz rodziny, która da sie ściągnąć do domu na okoliczność udzielenia pomocy. )
Niewielu znam takich, co by przetrwali. O zrobieniu czegoś wiecej (tzw "kobiecych" czynności - nienawidzę tego określenia) w domu - zapomnij.

U mnie tez chorobki. Nie jesteś sama w tym szaleństwie - jeśli to Cię pocieszy, to macham.



Marta usmialam sie z tym kryzysem ze hej...kobiece czynnosci zastap domowymi ...szalenstwo chorobowe to cos okrutnego, rowniez macham cieplo i serdecznie
____________________
Małgosia - Ogrod Malgosi samosi
A_gawa 22:25, 15 wrz 2014


Dołączył: 18 sie 2012
Posty: 1468
Dzięki za buziaki! Dziś to one się przydadzą, bo jestem po pierwszej wywiadówce w mojej szkole. Jak Ci rodzice potrafią mnie zdołować... Kurcze, ja kocham dzieci i oni kochają dzieci i... no jak to ugryźć, żeby było dobrze? Chyba się nie da. Zawsze jest 'za' i 'przeciw'. Pozdrowienia Małgośku!
____________________
Agnieszka - W cieniu uśmiechniętego anioła
MalgosiaR 19:08, 17 wrz 2014


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 531
A_gawa napisał(a)
Dzięki za buziaki! Dziś to one się przydadzą, bo jestem po pierwszej wywiadówce w mojej szkole. Jak Ci rodzice potrafią mnie zdołować... Kurcze, ja kocham dzieci i oni kochają dzieci i... no jak to ugryźć, żeby było dobrze? Chyba się nie da. Zawsze jest 'za' i 'przeciw'. Pozdrowienia Małgośku!


hej, troche opoznienia mam...to masz zagwozdke, nie wiem czy tylko mnie sie tak zdaje ale rodzice sa chyba bardziej roszczeniowi niz jakies 10+lat temu...sle cmoki w takim razie bedzie dobrze musi byc!!!
____________________
Małgosia - Ogrod Malgosi samosi
Kamajla 19:41, 17 wrz 2014


Dołączył: 18 paź 2013
Posty: 2022
Gosiu, a gdzie masz tą bażynę?
____________________
Kamila - Ogród, a najlepiej piękny ogród - jak się do tego zabrać?
MalgosiaR 08:14, 18 wrz 2014


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 531
Kamajla napisał(a)
Gosiu, a gdzie masz tą bażynę?


Kamila bażyna wylądowałą na wrzosowisku
____________________
Małgosia - Ogrod Malgosi samosi
A_gawa 22:47, 18 wrz 2014


Dołączył: 18 sie 2012
Posty: 1468
MalgosiaR napisał(a)


hej, troche opoznienia mam...to masz zagwozdke, nie wiem czy tylko mnie sie tak zdaje ale rodzice sa chyba bardziej roszczeniowi niz jakies 10+lat temu...sle cmoki w takim razie bedzie dobrze musi byc!!!


Są niezwykle kochający - dzieci chronią jak smoki. To jest piękne, ale przecież ja nie chcę dzieciom krzywdy robić, chce ich dobra. Ale kiedy przychodzi do wielkich emocji, to rozum staje się malutki...
Też jestem rodzicem, też mnie bolą wypowiedzi nauczycieli. Staram się mieć ciastko i zjeść ciastko, więc rozstrój nerwowy na życzenie.
Ale fakt smutny jest - roszczeniowość ogromna - zalew braku kultury i zdrowego rozsądku. Szkoda.
Ale Ty tam lepiej baluj na urlopie. Mamcia - pojedz relaksu i nicnierobienia.
____________________
Agnieszka - W cieniu uśmiechniętego anioła
katarzynkak 23:02, 18 wrz 2014


Dołączył: 18 lip 2013
Posty: 1678
Gosiu co u Ciebie?
____________________
katarzynkak- Ogród z tatarakiem w tle
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies