Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródeczek na skarpie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródeczek na skarpie

JoannA 10:30, 16 sie 2013


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
lawena napisał(a)


Tak to prawda
A jak Tobie miną dzień??

Diano, wybraliśmy się na wycieczkę rowerową i podziwialiśmy piekne ogrody w okolicy. Spotkaliśmy kolegę z którym mieszkaliśmy przez 20 lat obok siebie na osiedlu i zabrał nas na siłę do siebie. W odległości 5 km od nas kupił działkę z domem w stanie surowym otwartym i powoli się urządza. Ma nawet dość fajny ogródek, warzywniak i drzewa owocowe.
Wieczorkiem wróciliśmy do domciu
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
JoannA 10:39, 16 sie 2013


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
lawena napisał(a)
Dla Joasi i Anulki jeszcze dodam z 2 sadzonki bluszczu
Te hortensje jakieś bidy się zrobiły i jakby więdły a mają mokro...?
moja ławeczka

I chodnik w mini warzywniaku

Musiałam wszystkie warzywa wykopać bo przy cięciu kostki cały kurz na nie leciał.

taras w planach jeszcze zadaszenie.

Diano, śliczne kompozycje
Bluszcz się szybko rozrośnie, moim zdaniem nie dosadzaj.
Pięknie dekoracje przed wejściem, nie mogę się wprost napatrzeć. Ładne nasadzenia i cudny zielony trawniczek. A ławeczka jest napewno dziełem Twojego zdolnego męża, śliczna. I ten pomysł z rojnikami w koszach, bosko!
Jesli chodzi o hortensje to sprawdź czy nie ma za mokro, w tej osłonce jesli nie ma otworu na dnie może zbierać się woda i to może zaszkodzić roślinie jeśli stoi w wodzie.
Pozdrawiam, miłego dnia
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
16:19, 16 sie 2013
Ja tak z doskoku
Przy hortensjach nie pomogę to już Asia,ona jest w tym zdolniacha,widziałaś Asi hortensję która miała przeszło 120 kwiatów? Cudo,mówię Ci..
Ło matuchno..jakie piękne kompozycje zrobiłaś .aż oczy zrobiły mi się okrągłe jak nie wiem co
Na wejście do domu nie mogę się napatrzeć,już sama ta dekoracja z metalu..mmmm...a do tego jeszcze donice,bardzo ale to bardzo mi się podoba,wszystko dopasowane i wyważone..
Ławeczka też bardzo fajna i milusio wyszedł ten kącik z hortkami.Rabata z bukiem też udana,wszystko pasuje i ładnie rośnie,jest ogrodowiskowo
A zapomniałabym..trawnik bardzo soczysta zieleń,piękny i zdrowy,chciałabym już taki a dziś u mnie znów tu kupka piasku,tam kupka ziemi
Zmykam do dalszych działań
16:22, 16 sie 2013
A warzywniak bardzo pomysłowy i czyściutki,już wcześniej go podziwiałam.Lecę Diano,bo mój małż gromko wzywa mnie do pomocy Placyk zaraz skończymy..dziś bawimy się w brukarzo-kamieniarzy
12:58, 21 sie 2013
Pozdrowienia zostawiam i miłego dnia życzę Diano


lawena 21:53, 21 sie 2013


Dołączył: 20 lip 2013
Posty: 167
Dramat!!!
zapakowane jak szprotki korzenie gołe praktycznie już suche, jak je wyciągałam to się z nich sypało jak..
podlałam je już rosahumusem,a jutro agrecol do bukszpanów jeszcze, może się wkulają ...
____________________
Ogródeczek na skarpie
JoannA 22:15, 21 sie 2013


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
lawena napisał(a)
Dramat!!!
zapakowane jak szprotki korzenie gołe praktycznie już suche, jak je wyciągałam to się z nich sypało jak..
podlałam je już rosahumusem,a jutro agrecol do bukszpanów jeszcze, może się wkulają ...

No nie jest tak tragicznie Diano Trochę je tam stłamsili w tym pudełku ale sadzonki wyglądają na spore.
One się wykurują tylko pilnuj żeby nie miały sucho. A z nawozem do bukszpanów to bym sie wstrzymała do wiosny.
Będzie dobrze, bukszpany dobrze sie przyjmują.
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
lawena 22:26, 21 sie 2013


Dołączył: 20 lip 2013
Posty: 167
JoannA napisał(a)

No nie jest tak tragicznie Diano Trochę je tam stłamsili w tym pudełku ale sadzonki wyglądają na spore.
One się wykurują tylko pilnuj żeby nie miały sucho. A z nawozem do bukszpanów to bym sie wstrzymała do wiosny.
Będzie dobrze, bukszpany dobrze sie przyjmują.

To mnie trochę pocieszyłaś jutro pokażę co z nich zrobiłam, tylko jeszcze korą muszę podsypać
____________________
Ogródeczek na skarpie
JoannA 22:28, 21 sie 2013


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
lawena napisał(a)

To mnie trochę pocieszyłaś jutro pokażę co z nich zrobiłam, tylko jeszcze korą muszę podsypać

A bez kory nie możesz pokazać?
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
lawena 22:36, 21 sie 2013


Dołączył: 20 lip 2013
Posty: 167
JoannA napisał(a)

A bez kory nie możesz pokazać?

eee tam ciemno już
____________________
Ogródeczek na skarpie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies