Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródeczek na skarpie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródeczek na skarpie

JoannA 14:33, 25 sie 2013


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Diano, wszystko pięknie wygląda, fajnie zaplanowałaś swoje nasadzenia, ale te kulki bukszpanowe to szok! Jak można coś takiego sprzedawać, napisz do nich, reklamuj te rosliny. Zanim one się zbiorą minie sporo czasu i będą Cię cały czas denerwowały swoim wyglądem.
pozdrawiam niedzielnie
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
15:12, 25 sie 2013
No to już teraz rozumiem,że tak cichutko u Ciebie było...ale oczy zrobiłam,super to wszystko rozplanowałaś
Wpisowe do "klubu" już zobaczyłam,fajne te Twoje gadżeciki,bardzo pasują na ścianie garażu,bluszcz będzie idealny chociaż lawenda też prezentuje się dobrze..
Bukszpany..ojej..ale bym pogoniła tego sprzedawcę,reklamuj,podejrzewam,że płaciłaś normalną cenę więc w tej miałabyś zdrowe piękne rośliny,zanim się zregenerują i zazielenią od dołu zdrowe byłyby pewnie jeszcze raz takie grubiutkie a nie wiadomo jak poradzą sobie z zimą.I dlatego nie korzystam ze sprzedaży wysyłkowej jeśli chodzi o rośliny,zraziłam się po hostach.Ale na trawy mam ochotę i kto wie..
Zauważyłam,że z ogrodem wyszłaś poza ogrodzenie,super to przedzielone koło,bardzo fajny pomysł i jak czyściutko..no i fajnie Cię zobaczyć bo na skarpie to taka malutka jesteś
Miłego dnia
lawena 07:20, 26 sie 2013


Dołączył: 20 lip 2013
Posty: 167
Witam!!
Dziękuję dziewczyny za takie pochwały!!!bardzo mi miło
a z tymi nieszczęsnymi bukszpanami to było tak ze zamawiałam na a... i zupełnie odbiegają od zdjęcia,no ale cóż mnie akurat nie było w domu i moja ciocia odebrała przesyłkę,co prawda nie przepłaciłam bo jedna kula kosztowałam 25zł to bardzo tanio ja za tak spore kule więc się skusiłam, jakoś to przeżyje ale bukszpanu już nie kupię przez internet!!! koniec wolę dać 6-8zł za sadzonkę ale widzę co biorę!ach i wspomnę ze te mniejsze sadzonki u tego samego dostawcy kupiłam, są w trochę lepszej formie ale szałem nie są!

pozdrawiam i buziam poniedziałkowo
____________________
Ogródeczek na skarpie
leon60 09:40, 26 sie 2013


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Wpadam z rewizyta bardzo ładne rabatki u Ciebie powstają i super kompozycje w donicach.Stożki masz cudniaste a kule bukszpanowe... no poprostu skandal jak można coś takiego sprzedawać... mam jednak nadzieje, że odbiją i na wiosnę będą już ładne. Stożki mam zdobyczne a kule kupiłam w identycznej cenie jak Beatka http://www.ogrodowisko.pl/watek/1718-marzenia-i-plany-vs-rzeczywistosc?page=114
Pozdrawiam
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
lawena 12:17, 26 sie 2013


Dołączył: 20 lip 2013
Posty: 167
leon60 napisał(a)
Wpadam z rewizyta bardzo ładne rabatki u Ciebie powstają i super kompozycje w donicach.Stożki masz cudniaste a kule bukszpanowe... no poprostu skandal jak można coś takiego sprzedawać... mam jednak nadzieje, że odbiją i na wiosnę będą już ładne. Stożki mam zdobyczne a kule kupiłam w identycznej cenie jak Beatka http://www.ogrodowisko.pl/watek/1718-marzenia-i-plany-vs-rzeczywistosc?page=114
Pozdrawiam

Dziękujęto bardzo miłe jak ktoś chwali!!! skrzydła rosną
a wiesz ze te moje stożki były w tamtym roku takie same bidy jak te kulki ale udało mi się je na "ludzi"wyprowadzić także aż tak się nie załamuję bo mam nadzieję ze coś z nich będzie zeby tylko zimę przetrwały.
Olu zapraszam częsciej a ja oczywiście do Ciebie regularnie zaglądam bo masz ogród przepiękny!!!
____________________
Ogródeczek na skarpie
Mala_Mi 21:19, 26 sie 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Reklamuj te bukszpany... niewiele drożej sprzedają ładne kulki.. przynajmniej u nas.... a jak nie to napisz przynajmniej meganegatywa ku przestrodze innym....
Pozdr.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
lawena 21:29, 26 sie 2013


Dołączył: 20 lip 2013
Posty: 167
asc napisał(a)
Reklamuj te bukszpany... niewiele drożej sprzedają ładne kulki.. przynajmniej u nas.... a jak nie to napisz przynajmniej meganegatywa ku przestrodze innym....
Pozdr.


Witaj!!
zdecydowałam ze nie będę ich odsyłać, spróbuję je zregenerować, a meganegatyw poleci tak czy tak, u nas w pobliżu nie ma szkółki z ładnymi kulkami, a nie miałam czasu wyskoczyć gdzieś dalej, więc się pokusiłam i zamówiłam przez a.., zobaczymy na wiosnę Aniu czy coś z nich będzie,moja córcia ma na imię Aniazapraszam do mnie częściej , porady doświadczonej ogrodniczki bardzo mile widziane

pozdrawiam serdecznie
____________________
Ogródeczek na skarpie
agatanowa 01:21, 27 sie 2013


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
Cześć lawena. A daj nazwę sprzedawcy jamu na pohybel, a nam ku przestrodze. Dzięki
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
lawena 11:58, 27 sie 2013


Dołączył: 20 lip 2013
Posty: 167
agatanowa napisał(a)
Cześć lawena. A daj nazwę sprzedawcy jamu na pohybel, a nam ku przestrodze. Dzięki


Witaj Agatko!! e-iglaki nie polecam tego sprzedawcy!!!
____________________
Ogródeczek na skarpie
agatanowa 12:11, 27 sie 2013


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
Dziekuję lawena. Trzeba przyznać, że często mi się wyszukiwał podczas googlowania róznych roślinek, myślałam, że to rzetelny dostawca. Dobrze mieć tę informację.
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies