Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródeczek na skarpie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródeczek na skarpie

lawena 12:18, 27 sie 2013


Dołączył: 20 lip 2013
Posty: 167
Co prawda bez problemu proponowali mi reklamację,ale ja jestem tego zdania jeżeli ktoś coś reklamuję,i pokazuje zdjęcia pięknych zdrowych bukszpanów, to nie dlatego żeby się bawić w reklamację i odsyłanie!!
____________________
Ogródeczek na skarpie
agatanowa 12:26, 27 sie 2013


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
Masz rację. No i to zawsze kłopot, strata czasu. Powinni kontrolować, co wysyłają
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
lawena 12:33, 27 sie 2013


Dołączył: 20 lip 2013
Posty: 167
agatanowa napisał(a)
Masz rację. No i to zawsze kłopot, strata czasu. Powinni kontrolować, co wysyłają


Brak słów!!! wczoraj kupiłam sadzonki bukszpanu w szkółce bo już nie mam nerwów na zamawianie przez internet! fakt ze zapłaciłam 6zł a nie 3zł ale widzę co biorę



____________________
Ogródeczek na skarpie
agatanowa 12:37, 27 sie 2013


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
wiesz, oni doskonale wiedzą, co robią
bo części osób nie będzie chciało się reklamować towaru i są w ten sposób do przodu, takie oszukaństwo i bylejakość, byle zarobić
dlatego dobrze się ostrzegać przed takimi sprzedawcami, aby nie bogacili się kosztem nieświadomego klienta
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
malgorzata_s... 12:38, 27 sie 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Witaj. Jak u ciebie cudnie. Mogę wpadać i podglądać?
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
lawena 12:43, 27 sie 2013


Dołączył: 20 lip 2013
Posty: 167
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Witaj. Jak u ciebie cudnie. Mogę wpadać i podglądać?


Dziękuję pięknie Małgosiu!!
oczywiście zapraszam serdecznie, oczywiście zerknęłam szybko do Twojego ogródka i takich pięknych i wypracowanych obrzeży rabat jak u Ciebie nie widziałam, piękne!!

pozdrawiam już niestety jesiennie
____________________
Ogródeczek na skarpie
malgorzata_s... 21:23, 27 sie 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Będę wpadać z przyjemnością.Uwielbiam patrzeć jak tworzą się nowe ogrody.Masz cudne ścieżki.U mnie stare i się sypią ale jak pomyślę jak budowa nowych zniszczy mi ogród to odpuszczam .Pozdrawiam.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
butterfly 08:34, 28 sie 2013


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Hej lawena - fajny nick, prawie jak lawenda

Przeczytała cały wątek, rabatki zapowiadają się piekne
Współczuję przygody z kulami.
I jeszcze wrócę do Umbraculifery - ja niedawno swoje kupowałam, szczepione na 180 cm, za 140,-, w donicy - pisze to po to byś sie targowała mocno

2 lata temu kupowałam też takie same za 130,-

Masz rozeznanie w cenach - targuj się, tym bardziej że taką ilośc bierzesz.

Pozdrawiam, będę zaglądac
____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
lawena 12:21, 29 sie 2013


Dołączył: 20 lip 2013
Posty: 167
butterfly napisał(a)
Hej lawena - fajny nick, prawie jak lawenda

Przeczytała cały wątek, rabatki zapowiadają się piekne
Współczuję przygody z kulami.
I jeszcze wrócę do Umbraculifery - ja niedawno swoje kupowałam, szczepione na 180 cm, za 140,-, w donicy - pisze to po to byś sie targowała mocno

2 lata temu kupowałam też takie same za 130,-

Masz rozeznanie w cenach - targuj się, tym bardziej że taką ilośc bierzesz.

Pozdrawiam, będę zaglądac


Witaj!!!

Dziękuję, ale jeszcze mój ogród wymaga sporo pracy i finansów żeby wyglądał tak jak sobie wymarzyłam, ale moja mamusia mi ostatnio powiedziała "córcia nie przejmuj się ogród się tworzy latami"
ma rację...no cóż pomalutku,pomalutku, Twój ogród jest przepiękny z takim rozmachem...cudny!!!!

A co do umbry, to już mam pomału dosyć, jeżdżę po okolicznych szkółkach i też ostatnio sporo kupuję, wszyscy mają tak wysokie ceny a jak się delikatnie wspomni o jakimś rabaciku to straszne oburzenie!!! wszędzie tak u nas jest!! nie mam pojęcia od czego to zależy??

Zapraszam do mnie motylku częściej!!! jesteś doświadczonym ogrodomaniakiem więc Twoje sugestie i rady bardzo cenne dla mnie!!


pozdrawiam serdecznie

____________________
Ogródeczek na skarpie
bozka 15:00, 29 sie 2013


Dołączył: 27 paź 2012
Posty: 154
Witam osobę która też ma ogród na skarpie
____________________
Bożena
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies