Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródeczek na skarpie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródeczek na skarpie

lawena 22:38, 21 sie 2013


Dołączył: 20 lip 2013
Posty: 167
Widzisz dobrze ze Ci napisałam o tym agrecolu do bukszpanów bo bym przesadziła, i klops.
Ale mamy Ciebie całe szczęście!!!
____________________
Ogródeczek na skarpie
JoannA 22:42, 21 sie 2013


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
lawena napisał(a)

eee tam ciemno już

Czekam do jutra, spokojnie Diano
To kawał roboty dzisiaj zrobiliście, wszystkie już posadzone?
Cofnęłam się o parę stron do tyłu, tak u Ciebie wypieszczone wszystko, świeżutko, piekny trawniczek. A te wszystkie dodatki dodatkowo dopełniają całości.
Naprawdę cacuszko. Jak mówi moja sąsiadka - bombonierka.
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
lawena 22:48, 21 sie 2013


Dołączył: 20 lip 2013
Posty: 167
JoannA napisał(a)

Czekam do jutra, spokojnie Diano
To kawał roboty dzisiaj zrobiliście, wszystkie już posadzone?
Cofnęłam się o parę stron do tyłu, tak u Ciebie wypieszczone wszystko, świeżutko, piekny trawniczek. A te wszystkie dodatki dodatkowo dopełniają całości.
Naprawdę cacuszko. Jak mówi moja sąsiadka - bombonierka.


Kochana! Ty to masz piękny ogród ja się staram żeby był, i do tego dążę, tak wszystkie posadzone, a jutro 30 wrzosów i 50 sadzonek lawendy czeka na wsadzenie jeszcze trzy cisy sobie kupiłam ale takie malusie, chcę je formować w stożek.
Zmykam spać bo od rana zabieram się do pracy w ogrodzie

pozdrowionka
____________________
Ogródeczek na skarpie
JoannA 22:59, 21 sie 2013


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
lawena napisał(a)
Widzisz dobrze ze Ci napisałam o tym agrecolu do bukszpanów bo bym przesadziła, i klops.
Ale mamy Ciebie całe szczęście!!!

rosahumus nie tylko poprawia żyznośc gleby, ale dostarcza również składników pokarmowych roslinie.
No i najważniejsze, ten naturalny produkt dajesz bez ryzyka przenawożenia.
Bukszpany nawozimy 2 tygodnie po posadzeniu, zalecany ostatni termin nawożenia to koniec czerwca, mamy koniec sierpnia, trochę późno.
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
JoannA 23:00, 21 sie 2013


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Dobrej nocy Diano
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
00:30, 22 sie 2013
No proszę co mnie ominęło
Tak jak Asia napisała..nie wyglądają tak źle,zobaczysz,że fajnie się przyjmą i żaden nie wypadnie,są w dobrych rękach
Widzę,że lecisz hurtowo,bukszpanów 100,wrzosów 30,lawend 50,nieźle się zapowiada a ja robię porządek ze zdjęciami,wstawię do metamorfoz,mąż jak dziś zobaczył te zdjęcia to trudno było mu uwierzyć,że ogródek tak wcześniej wyglądał o matko,ile roślin mi przez ten czas wypadło
Kolorowych snów..pewnie przewracasz się już na drugi boczek...
11:10, 25 sie 2013
Pozdrowienia niedzielne zostawiam
Co u Ciebie? I jak sadzenia roślinek ?
lawena 11:57, 25 sie 2013


Dołączył: 20 lip 2013
Posty: 167

Pochwalę się moim nowym zakupem, póki co dałam lawendę ale będzie bluszcz
Rabatka przed i za płotem, jeszcze brakuje drzewka Prunus Umbraculifera ale dopiero w październiku będą wsadzone

Dobija mnie ten słup wszystko oszpeca! brrr wściekła jestem na niego,chyba jakiś bluszcz na niego puszczę.

Co radzicie co jeszcze dosadzić???
A to miały być kulki,a takie coś przysłali , posadziłam może się zbiorą...mam nadzieję;(
____________________
Ogródeczek na skarpie
zawitka 12:47, 25 sie 2013


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14060
WitajLlaweno .O matko to miały być kulki a ile za to zapłaciłaś Kochana lej pod nie wodę i to mocno.Zrób pod każdym dołek porzadny i polewaj A nie możesz tego oddać One odbiją ale w zimę ich musisz przypilnować A teraz woda i woda .Coraz piękniej u Ciebie pracujesz jak pszczółka Pozdrawiam cieplutko A Kosiarki -kozy -sa fajne ale rąbia wszystko i kwiatki tyz ;D
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
wiunia 14:28, 25 sie 2013


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Lawendo, jak u Ciebie pięknie, wszystko na swoim miejscu i tak czyściutko! A za te kulki to bym chyba podziekowała dostawcy jest jednak nadzieja, że wiosną coś z nich będzie! Pozdrawiam cieplutko!
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies