Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kwiatowy ogródek Monteverde

Pokaż wątki Pokaż posty

Kwiatowy ogródek Monteverde

monteverde 23:02, 13 sie 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Kindzia napisał(a)
Nooo, niby nie jest jakiś to wielgachny ogród...ale roślin sporo i ładne, rozrośnięte. Nie będziesz się nudzić. Poza tym więcej czasu Ci zostanie Aniu na udzielanie rad zielonym zupełnie...

Kindziu miła jesteś
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
monteverde 23:14, 13 sie 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
agatanowa napisał(a)
to co mi się rzuciło: to donice i gąszcz, i ściezka cudna, a przede wszystkim: olbrzymie gruchy!

Aniu, ciasnawo, ale pięknie. Zachodzi obawa, że niedługo ścieżki nie będzie widać.

Na anioła to masz sporo miejsc, ale nie stawiałabym go na ziemi. To wbrew naturze aniołów.

Ja poproszę zdjęcie rustykalnej scieżki z bliska

Agatko, donice to róże z tarasu w rajskim wszystkie ze mną przyjechały, czekają na miejsce w ogrodzie a gruchy to jeszcze przedwojenne, anioł będzie na postumencie ale niskim, bo to skromny anioła kawałek ścieżki taki znalazłam
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
anna_g 23:16, 13 sie 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
monteverde napisał(a)
i stary ogród zaczął żyć na nowo starym ale i nowym życiem, że starymi i nowymi roślinami


ale fajne jest to zdjęcie
Aniu w "rajskim" wątku nie miałam szans być na bieżąco, więc nie wiem jak wielka jest róznica między ogrodami... ten duży nie jest - ale w porównaniu do m2 który ma Ozz to już szaleństwo Pooglądałam zdjęcia porównawcze - bardzo lubię takie... zmiana nie do poznania Masz tak wiele pięknych róż... moja przygoda w różami dopiero jest w planie a u Ciebie tyle cudowności różanych Tutaj jestem na bieżąco - będę zaglądać i trzymać kciuki żebyś się szybciutko zaaklimatyzowała i była szczęśliwą ogrodniczką w Kwiatowym Ogródku
Anioł jest śliczny - powinnam dobrze wybrać mu miejsce Pozdrawiam
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
monteverde 23:16, 13 sie 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Syla napisał(a)
Muszę na spokojnie sobie nowe miejsce oglądnąć a na razie zostawiam pozdrowienia Aniu

Buziam Syla
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
anna_g 23:19, 13 sie 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
monteverde napisał(a)




Jaka to jest horti Aniu? I ile ma lat? Kupiłam sobie w tym roku hortensje bukietowe Silver Dollar - i takie w sumie są podobne - ale ja nie potrafię rozpoznać odmian "na oko" niestety
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
monteverde 23:20, 13 sie 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
anna_g napisał(a)


ale fajne jest to zdjęcie
Aniu w "rajskim" wątku nie miałam szans być na bieżąco, więc nie wiem jak wielka jest róznica między ogrodami... ten duży nie jest - ale w porównaniu do m2 który ma Ozz to już szaleństwo Pooglądałam zdjęcia porównawcze - bardzo lubię takie... zmiana nie do poznania Masz tak wiele pięknych róż... moja przygoda w różami dopiero jest w planie a u Ciebie tyle cudowności różanych Tutaj jestem na bieżąco - będę zaglądać i trzymać kciuki żebyś się szybciutko zaaklimatyzowała i była szczęśliwą ogrodniczką w Kwiatowym Ogródku
Anioł jest śliczny - powinnam dobrze wybrać mu miejsce Pozdrawiam

Aniu kiedyś ten ogród był cały obsadzony przebiśniegami, krokusami, cebulicami i te przebiśniegi powyłaziły spod ścieżki na wiosnę, mnie też się podobało dlatego zrobiłam to zdjęcie róż mam faktycznie sporo
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
monteverde 00:03, 14 sie 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
anna_g napisał(a)


Jaka to jest horti Aniu? I ile ma lat? Kupiłam sobie w tym roku hortensje bukietowe Silver Dollar - i takie w sumie są podobne - ale ja nie potrafię rozpoznać odmian "na oko" niestety

Aniu nie pamiętam nazwy mam na dysku w starym kompie jak go odczytam to wstawię nazwę, ale to jakaś rzadka odmiana
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
KasiaWB 00:41, 14 sie 2013


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Aniu, jestem na bieżąco ten ogródek bardzo mi się podoba, a co to dopiero będzie jak wysadzisz wszystkie przywiezione roślinki dopełnią całości serdecznie pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
agatanowa 00:59, 14 sie 2013


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
monteverde napisał(a)

Agatko, donice to róże z tarasu w rajskim wszystkie ze mną przyjechały, czekają na miejsce w ogrodzie a gruchy to jeszcze przedwojenne, anioł będzie na postumencie ale niskim, bo to skromny anioła kawałek ścieżki taki znalazłam


Aniu, dziekuję. Ładna robota

Cieszę się, że anioł bedzie wywyższony
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
monteverde 01:07, 14 sie 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
KasiaWB napisał(a)
Aniu, jestem na bieżąco ten ogródek bardzo mi się podoba, a co to dopiero będzie jak wysadzisz wszystkie przywiezione roślinki dopełnią całości serdecznie pozdrawiam

Kasiu dzięki za wizytę mnie się jeszcze nie podoba za dużo do zrobienia, jak uzbieram grosza to muszę zasłonić te sąsiedzkie"budy" no i poprzesadzać trochę roślin dziękuję za piękną różę i pozdrawiam
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies