Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój nowy stary ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój nowy stary ogród

dorciabe 09:45, 21 sie 2016


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
gusiarz napisał(a)
Dorciu, czy pisząc burgundy masz na myśli Burgundy Iceberg? Mam je i u mnie mają mniej płatków i ciemne oczko... ciekawe czy to te same róże


Aneta mam Burgundy Iceberg, to na pewno to samo. Jak zaczynają się rozwijać wyglądają na pełne, a potem pojawia się czarny środek

____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
gusiarz 11:56, 22 sie 2016


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
To oki ... ciekawe skąd białe płatki... taki chochlik natury Burgundy bardzo lubię.
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
dorciabe 12:56, 22 sie 2016


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
gusiarz napisał(a)
To oki ... ciekawe skąd białe płatki... taki chochlik natury Burgundy bardzo lubię.


Agnieszka przepraszam, imię pomyliłam


Miałam kiedyś jeden krzaczek tej róży w białymi i bordowymi kwiatami. To matka czyli Iceberg próbowała się przebić. Wyłamałam wtedy te białe pędy. Myślę, że przez białe płatki to właśnie różana matka o sobie przypomina
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
Ewkakonewka 10:14, 12 wrz 2016


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Hejka Co tam słychać w małym, ale pięknym?
Muszę się przyznać, że moja wizja z Twoimi Ice Dance na rabacie nie bardzo się udała. Nie podoba im się chyba u mnie, jakoś kiepsko wyglądają I pytanie, dać im jeszcze szanse w kolejnym sezonie, czy one jak nie chcą rosnąć to koniec i nic z nich nie będzie? U Ciebie takie ładne były eh
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
dorciabe 20:46, 21 wrz 2016


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
Ewkakonewka napisał(a)
Hejka Co tam słychać w małym, ale pięknym?
Muszę się przyznać, że moja wizja z Twoimi Ice Dance na rabacie nie bardzo się udała. Nie podoba im się chyba u mnie, jakoś kiepsko wyglądają I pytanie, dać im jeszcze szanse w kolejnym sezonie, czy one jak nie chcą rosnąć to koniec i nic z nich nie będzie? U Ciebie takie ładne były eh

Ewcia jak chcesz to dam młodziutkich ID bo mam duuużo odrostów nie skazuj wizji swej na porażkę powalczymy
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
dorciabe 21:11, 21 wrz 2016


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
Kilka zdjęć zrobionych kilka dni temu

____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
Gocha 10:18, 22 wrz 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Dorotko po pierwsze zdjęcia przecudnej urody. Po drugie piękne rośliny i super się czują w Twoim ogrodzie. Jarzmianka wymiata. Co to jest za trawka na drugim zdjęciu bo nie pamiętam jej sadzenia ? Buziaczki
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
dorciabe 12:10, 23 wrz 2016


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
Gocha napisał(a)
Dorotko po pierwsze zdjęcia przecudnej urody. Po drugie piękne rośliny i super się czują w Twoim ogrodzie. Jarzmianka wymiata. Co to jest za trawka na drugim zdjęciu bo nie pamiętam jej sadzenia ? Buziaczki


Gosia kochana miło że zajrzałaś, trawa to sesleria jesienna, to jej drugi sezon u mnie i rośnie jak szalona
Jarzmianki uwielbiam biała była pomylona w wysyłce, miała byś różowa, na początku byłam niezadowolona, wywalić chciałam, zareklamowałam, dostałam zwrot kasy, ale już się przyjaźnimykwitnie cały czas
Na jasnoróżową jednak nadal choruję
Bordowa jarzmianka Moulin Rouge też ładna, ale mniejsza i delikatniejsza
Gosia buziam mocno
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
klaudia10140 20:57, 04 paź 2016

Dołączył: 10 sie 2016
Posty: 105
jak wykonałas tak wspaniały plan ogrodu?
____________________
Klaudia Klaudia i ogród od podstaw
dorciabe 21:31, 05 paź 2016


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
klaudia10140 napisał(a)
jak wykonałas tak wspaniały plan ogrodu?


Klaudia ja nie robiłam planu ogrodu. Wszystko sadziłam metodą wielu prób i błedów. Sadziłam, potem przesadzałam, zmieniałam linie rabat. Dużo czytałam i oglądałam zdjęcia na Ogrodowisku. Ja mam malutki ogródek, który łatwo ogarnąć.Nie wiem czy poradziłabym sobie z większym , pewnie nie
Pozdrawiam
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies