Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój nowy stary ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój nowy stary ogród

Betka 10:30, 31 lip 2017


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
Dorotko potwierdzam zaklepanie przetacznika Mam nadzieję że jak wydobrzeję to jakoś się spotkamy i dokonamy wymiany towarowej Pozdrawiam
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
Ewkakonewka 09:53, 10 sie 2017


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Lariski faktycznie obłędne są, cała reszta zresztą też.
Melduję, że Ice Dance od Ciebie w tym sezonie robią u mnie dobrą robotę chyba już odcierpiały rozłąkę z Twoim ogrodem
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
dorciabe 16:19, 13 sie 2017


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
anabuko1 napisał(a)
Bardzo podobają mi się twoje rabaty i ogród.
Trawki zwiewne, pięknie wyglądają.
Róze, piękne.A ta Larissa faktycznie ukwircona bardzo.Ile tam jej mamsz posadzone krzaczków ?A powtarza kwitnienie ??


Ania Larissa rosnie u mnie w rzędzie 5sztuk. Kwitnienie powtarza, pościnałam nisko i teraz ma już pączki.

katel napisał(a)
Prześliczna ta Larisa, do jakiej wysokości dorasta? Chyba wywalę jedną nn bo mi choruje to może Larise bym tam dała .
Wstawiłam przepis na sałatkę ze szpinakiem u siebie na 219 str.


Kasia ona u mnie ma jakieś 80cm max, ale to te najwyższe pędy.
Sałatkę już robiłam z pamięci, tylko pamięć zawiodła i czosnku nie dałam


Betka napisał(a)
Dorotko potwierdzam zaklepanie przetacznika Mam nadzieję że jak wydobrzeję to jakoś się spotkamy i dokonamy wymiany towarowej Pozdrawiam


Beatko przetaczniki czekają. Musiałam je wykopać, ale żyją.

Ewkakonewka napisał(a)
Lariski faktycznie obłędne są, cała reszta zresztą też.
Melduję, że Ice Dance od Ciebie w tym sezonie robią u mnie dobrą robotę chyba już odcierpiały rozłąkę z Twoim ogrodem


Ewa cieszę się, bo mi wstyd za nie było
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
dorciabe 16:29, 13 sie 2017


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
Niedziela po deszczu telefonem
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
zawitka 08:39, 14 sie 2017


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14050
Dorotko ale Twój ogródek wypieszczony ,masz przetacznika i ti ładnego nie łapie Ci mączniaka ????Pozdrawiam
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
dorciabe 10:51, 14 sie 2017


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
zawitka napisał(a)
Dorotko ale Twój ogródek wypieszczony ,masz przetacznika i ti ładnego nie łapie Ci mączniaka ????Pozdrawiam


Halinko przetaczniki były zachwycające zaraz po zakupie. W dwóch kolejnych latach wyrosły jak wariaty i strasznie się powykładały. Nerwa miałam strasznego na nie. Mączniaka raczej nie było, a może nie widziałam, bo leżały

To przetacznik First love.
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
zawitka 07:58, 15 sie 2017


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14050
Dzięki
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Betka 16:25, 16 sie 2017


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
Jak pięknie Buziolki zostawiam
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
Marga 07:58, 24 wrz 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Witaj Dorotko. Dopiero teraz zauważyłam, że ja jeszcze się u Ciebie nie wpisałam. Tak to jest jak się czyta, a w wpis zostawia na "za chwilę". Mea culpa.
Ogródek masz śliczny, czyściutki i bardzo dopieszczony. Roślinki zdrowiutkie Wynajmę Cię chyba to strzyżenia kulek, bo widzę, że masz wprawną rękę
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Ogród dla moich synków
nicol21 21:23, 24 wrz 2017


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10277
jeśli tuje dużo światła zabierały to dobrze, że ich się pozbyłaś. One mogą być b.fajne, ale w większych ogrodach gdzie mogą sobie sporoa miejsce zająć. Cisami je zastąpiłaś czy coś mi się przywidziało już?
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies