Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród cioci

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród cioci

boguslawa_ma... 12:20, 06 lut 2014


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
A ja ci pisałam o samochodzie i chyba wykrakałam ,idę dziś na garaż ,nie chce zapalić,za 3 razem zapalił ale lampka od silnika świeci mam przegląd w poniedziałek i jutro go zaprowadze niech sprawdzą-zaś wydatek
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
anna_g 12:29, 06 lut 2014


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Na dzisiaj potwierdzam swój przyjazd. Zdecydowanie potrzebuję odstresowania Własnie sprawdziłam trasę - i wychodzi mi Gosiu, że ja mam do Ciebie... cały czas prosto za główną drogą i tylko na samym końcu w lewo Phi, łatwizna
Kobeę też posiałam - przedwczoraj zmobilizowałam się bo jeszcze wyszłoby na to że najpierw narobiłam "paniki" że trza siać a potem siałam ostatnia
Fajne te białe aksamitki - no kremowe, bardzo ładne, pasiły by mi tylko czytam że u Ani Małej Mi wyrosły wysokie a ja jednak wolałabym te niższe Buzial i do zobaczenia
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
malgorzata_s... 15:18, 06 lut 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
boguslawa_madejska napisał(a)
A ja ci pisałam o samochodzie i chyba wykrakałam ,idę dziś na garaż ,nie chce zapalić,za 3 razem zapalił ale lampka od silnika świeci mam przegląd w poniedziałek i jutro go zaprowadze niech sprawdzą-zaś wydatek


Oj przykro mi. Tak to już jest z mechanicznymi przedmiotami, psują się w najmniej odpowiednim momencie Może tylko coś przeczyszczą i będzie ok Pozdrawiam
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
malgorzata_s... 15:22, 06 lut 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
anna_g napisał(a)
Na dzisiaj potwierdzam swój przyjazd. Zdecydowanie potrzebuję odstresowania Własnie sprawdziłam trasę - i wychodzi mi Gosiu, że ja mam do Ciebie... cały czas prosto za główną drogą i tylko na samym końcu w lewo Phi, łatwizna
Kobeę też posiałam - przedwczoraj zmobilizowałam się bo jeszcze wyszłoby na to że najpierw narobiłam "paniki" że trza siać a potem siałam ostatnia
Fajne te białe aksamitki - no kremowe, bardzo ładne, pasiły by mi tylko czytam że u Ani Małej Mi wyrosły wysokie a ja jednak wolałabym te niższe Buzial i do zobaczenia


Aniu będziesz z eMusiem ? Oczywiście jest zaproszony również Pewno że trafić do mnie to łatwizna Aksamitki wykupiłam wszystkie w sklepie więc dostaniesz paczuszkę ale to faktycznie te wyższe czyli wyniosłe są. Niskich kremowych nie ma Czekam z niecierpliwością do soboty
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Luckaa 18:36, 06 lut 2014


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 811
Witam się, czytam że szykuje się spotkanie, ja narazie znam Kasie tylko, ale jak na taki krótki staz to fajnie że tak szybko Cie znalazłam Kasiu, w kuj-pom tez szykuje się jakies spotkanie. Pozdrawiam
____________________
Lucyna
malgorzata_s... 19:03, 06 lut 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Luckaa napisał(a)
Witam się, czytam że szykuje się spotkanie, ja narazie znam Kasie tylko, ale jak na taki krótki staz to fajnie że tak szybko Cie znalazłam Kasiu, w kuj-pom tez szykuje się jakies spotkanie. Pozdrawiam


No to super Spotkanka są super Pozdrawiam serdecznie z gór
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
gaga 19:44, 06 lut 2014


Dołączył: 04 gru 2013
Posty: 396
Gosia masz białe aksamitki?
____________________
........mój ogród to moje życie. Witam i pozdrawiam - Grażyna.
malgorzata_s... 19:49, 06 lut 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
gaga napisał(a)
Gosia masz białe aksamitki?


Mam nasionka ale one są nie całkiem białe raczej kremowe Pierwszy raz je kupiłam
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Pola 20:49, 06 lut 2014


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Macham kochane, bom dopiero teraz wolna.... Melduję, że w sobotę będę.... Nie wiem jeszcze jak bo mój synuś do Krakowa jedzie, ale coś wymyślę odpoczynek po pracy siem należy no nie, a gdzie najlepsze odstresowanie , no gdzie ???? wiadomo towarzystwo ogrodowiskowe....
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Pola 20:53, 06 lut 2014


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Gosiu, odbierz wiadomość na prv...
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies