Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja bajka

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja bajka

Kapibara 23:51, 05 wrz 2013


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 519
Zaglądam wieczorową porą, pięknie, lubię takie klimaty W lepienie kamyczków również się bawię a i szyszkami nie pogardzę, tylko nie przyszło mi do głowy się tym chwalić Na kominku stoi taka wieczna choinka: kilka brzozowych gałęzi z ponalepianymi szyszkami. Wersję "big" planuję na tegoroczne święta, oprócz oczywiście takiej prawdziwej

A szopy może faktycznie malwami przysłonić, fajnie by te okienka wyglądały zza kwiatów
____________________
Agnieszka Drzewulcowo
Katkak 20:10, 06 wrz 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Dziękuję bardzo. Malwy zasadzę, przekonałyście mnie, więc będę się słuchać
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 20:14, 06 wrz 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Agnieszka dzięki za ciepłe słówka a co wyklejasz kamyczkami? I proszę, pochwal się tymi choinkami. Jestem ich strasznie ciekawa. Bardzo lubię taką dłubaninę Szczególnie w jesienno-zimowe wieczory tak mnie nachodzi, bo takie są długie. Tym sposobem ostatniej zimy odkryłam decoupage. Wrzuć zdjątka swoich dzieł proszę Podglądnę co nieco
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
mateusz_z 20:16, 06 wrz 2013

Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 1
Katkak napisał(a)
Dostałam dziś od kolegi taką roślinkę On sam nie wie jak ona się nazywa, ja ani tyle. Czy Wy wiecie co to takiego?


Fajnego masz kolegę i ogródek też niczego sobie
Katkak 20:36, 06 wrz 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Hahahaha, hej Mateo. Ogródek może być, a kolega.... Czy ja wiem... Hahahaha. A kiedy Ty wrzucisz zdjęcia Wariacie?
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 20:42, 06 wrz 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Powolutku powstaje nowa rabatka. Aktualnie wygląda już ciut inaczej. Zabrałam to niby-drzewko i posadziłam tam hortensję, która męczyła się trochę w przedogródku. Była wciśnięta w płot. Jest taka wymizerowana, ale może pozbiera się na wiosnę. Chciałabym tu jeszcze dodać kilka paproci. Jakieś pomysły?
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
marzena 21:58, 06 wrz 2013


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
witaj Kasiu, spacerek odbyłam po Twoim ogródku, bardzo miło i sympatycznie, masz dużo różnych fajnych pomysłów, okna z lustrem - interesująca aranżacja
a ta roślina, prezent od kolegi to chyba rdest pokrewny, też ją mam
____________________
marzena O....!
malgorzata_s... 22:01, 06 wrz 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Paprocie do tyłu. Rabatce doprawić w koło kancik i z przodu dodać jeszcze żurawek aby stworzyły obwódkę i jak się rozrośnie będzie dla mnie ok.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Katkak 22:08, 06 wrz 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Dzięki dziewczyny. Marzenko ten rdest posadziłam w dość zacienionym miejscu, może być? Gosia jak zwykle nie zawiodła Dziękuję Ci bardzo
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 21:59, 07 wrz 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Gosiu, ale te paprocie co mam dać do tyłu to tam pod sam murek? W sensie poszerzyć tą rabatkę do niego? Czy wadzić je tam gdzie aktualnie kończy się rabatka?
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies