Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja bajka

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja bajka

Kapibara 23:25, 08 wrz 2013


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 519
Ten Bogdan to JA Stworzyłam Małzowi profil przez pomyłę...A na dekoracjach tyle pięknych inspiracji, że aż z krzesła spadłam
____________________
Agnieszka Drzewulcowo
Katkak 08:25, 09 wrz 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Hahaha, pozdrawiam
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 08:28, 09 wrz 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Trochę pięknego, jesiennego słoneczka na Dzień Dobry
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 08:30, 09 wrz 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Aga, a tak przy okazji dekoracji, nie mogę się doczekać aż zobaczę Twoje kamyczkowe wyklejanki i te brzozowe choinki, no pochwal się wreszcie bo ciekawość mnie zżera
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
gdzie_idziesz 09:36, 09 wrz 2013


Dołączył: 04 wrz 2013
Posty: 262
Bardzo mi się podoba Twój klimatyczny ogródek Też lubię takie klimaty, postarzanie, ozdabianie. Niewielkim kosztem, a efekt super.
Świetnie te "okienka" (też kiedyś chciałam coś podobnego w ogrodzie, ale nie mam muru do zasłonięcia
Aż się proszą skrzynki z pelargoniami.
Tylko ja bym te okienka powiesiła w jednym rzędzie.
W tym miejscu spróbowałabym dać jakieś większe krzewy liściaste, może jakąś iglastą pendulę, z czasem jak zarosną mur, zrezygnowałabym ze skrzynek (nie możliwe podlewanie), tylko tak przycinać żeby te okienka prześwitywały spośród gałęzi.
Zresztą, jaką byś nie zrobiła tam rabatę, będziesz miała utrudnione podlewanie skrzynek wiszących.
____________________
Natalia słoneczny zakątek
Katkak 20:46, 09 wrz 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Dzięki za odwiedzinki Natalka i za cenne podpowiedzi Każdy pomysł i każda rada na wagę złota. A z krzewów liściastych co polecasz?
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 21:47, 09 wrz 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254

Ten mój cudaczek zmienił miejsce, z poprzedniego wygryzła go hortensja. Teraz już sobie tu zostanie, bez przeprowadzek. Posadziłam przy nim malutkie bluszczyki, może się przyjmą. Mój synek mówi, że to parasol
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
gdzie_idziesz 08:40, 10 wrz 2013


Dołączył: 04 wrz 2013
Posty: 262
Witaj
Ponieważ to jest dość cienisty zakątek (tak mi się wydaje), posadziłabym rośliny, które go rozjaśnią, czyli takie z jasnymi liśćmi, korą, kwiatami.
Ja bardzo lubię derenie - rosną dość spore i są nie wymagające. Gdzieś widziałam odmianę z żółtą korą, ładnie by wyglądała zimą, na tle tego płotu. Może gdzieś z boku brzozę?
Ogniki dałyby fajny efekt zimą. Poza tym masz tam wymarzone miejsce dla funkii - idealna byłaby taka z białymi paskami na liściach
A może najprościej - pas białych hortensji w obwódce z bukszpanu?
____________________
Natalia słoneczny zakątek
Katkak 09:29, 10 wrz 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Cha, bądź tu mądry i pisz wiersze skoro jest tyle możliwości. Ale taką niedużą brzozę zawsze chciałam mieć, hortensje także, a za funkiami przepadam Mam ich dość dużo. Ogniki? Muszę sprawdzić co to bo nie wiem. I koniecznie chcę upchnąć tam malwy. Będzie tak sielankowo Będę się namyślać całą jesień i zimę. Dzięki i pozdrawiam
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
makkasia 11:49, 10 wrz 2013


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
To jeden z najbardziej bajkowych ogrodów na Ogrodowisku ściskam ,
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies