Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja bajka

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja bajka

Katkak 18:08, 27 kwi 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254

Bardzo lubię ten zakątek. Wiem, że wymaga jeszcze dopracowania. Mam pomysł, żeby wsadzić tam kolorowe paprocie Brillance, Burgundy Lace i Ursula"s Red i jeszcze fukie: Orange Marmalade i August Moon
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Mathildis 19:22, 27 kwi 2014


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
Przed chwilką wstawiłam u siebie zdjęcia Athyrium Red Baeauty i Ursula's red - wyglądają prawie tak samo ciekawe czy Burgundy Lace różni się od nich trochę bardziej czy też prawie niezauważalnie.
I tak jeszcze przy okazji - bardzo wolno rosną - przynajmniej prze pierwsze 2 lata, mam nadzieję, że w tym roku ruszą z miejsca ...
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
Katkak 19:35, 27 kwi 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Mathildis napisał(a)
Przed chwilką wstawiłam u siebie zdjęcia Athyrium Red Baeauty i Ursula's red - wyglądają prawie tak samo ciekawe czy Burgundy Lace różni się od nich trochę bardziej czy też prawie niezauważalnie.
I tak jeszcze przy okazji - bardzo wolno rosną - przynajmniej prze pierwsze 2 lata, mam nadzieję, że w tym roku ruszą z miejsca ...

To lecę do Ciebie zobaczyć
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Jag_58 19:53, 27 kwi 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
Kasiu przegapiłam 200 ale wszystkiego naj naj ,Kasiu ale Ty masz pomysły ludu kochany ,będę papugować ,fotka na następne setki
____________________
Jagoda
Katkak 20:04, 27 kwi 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Jag_58 napisał(a)
Kasiu przegapiłam 200 ale wszystkiego naj naj ,Kasiu ale Ty masz pomysły ludu kochany ,będę papugować ,fotka na następne setki

Jagódko dziękuję pięknie Zdjęcie cudne Zgapiaj co tylko chcesz, a potem się pochwal tym co zrobiłaś, będzie fajnie
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Jag_58 20:10, 27 kwi 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
Kasiu już pokazałam M jakie dziewczyny mają pomysły ,był pod wrażeniem ,wiesz ja kiedyś też miałam pomysł własny zrobiłam z takich małych zniczy lampionki z taką świeczką jednorazówka ,i powiesiłam w grillu ,nawet były fajne ,ale twoje pomysły do skopiowania
zapomniałam dopisać zakątek bardzo klimatyczny i romantyczny bardzo mi przypadł do serca
____________________
Jagoda
malgorzata_s... 20:49, 27 kwi 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Kasiu widzę że ten błękit to będzie przewodni kolor w twoim ogrodzie U mnie słonecznie było, potem burza i znów słońce. Buziaki na nowy tydzień
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Katkak 21:48, 27 kwi 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Kasiu widzę że ten błękit to będzie przewodni kolor w twoim ogrodzie U mnie słonecznie było, potem burza i znów słońce. Buziaki na nowy tydzień


Gosia w zasadzie niebieskie chciałam tylko nogi do mebelków, ale tak jakoś poszło lawinowo. Ale spokojnie, jutro chcę kupić czerwoną i zieloną farbę, więc urozmaicę co nieco Buziaczki
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 21:50, 27 kwi 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Jag_58 napisał(a)
Kasiu już pokazałam M jakie dziewczyny mają pomysły ,był pod wrażeniem ,wiesz ja kiedyś też miałam pomysł własny zrobiłam z takich małych zniczy lampionki z taką świeczką jednorazówka ,i powiesiłam w grillu ,nawet były fajne ,ale twoje pomysły do skopiowania
zapomniałam dopisać zakątek bardzo klimatyczny i romantyczny bardzo mi przypadł do serca

O! Super! a masz zdjęcia tych lampioników? Chętnie bym zobaczyła W tym zakątku uwielbiam przesiadywać i patrzeć sobie. Mam ten plusik, że jak leje i muszę siedzieć w domu to widzę go z okna kuchni
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Jag_58 21:52, 27 kwi 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
Kasiu jutro zrobię to wrzucę fotkę
____________________
Jagoda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies