Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja bajka

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja bajka

BASIA8 23:03, 26 kwi 2014


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Moja Droga piękności tworzysz z niczego - jestem pod wielkim wrażeniem. Wszystkiego naj z okazji kolejnej seteczki - życzę Ci tyle seteczek ile kwiatuszków na zdjęciu. Buziam

____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Mirella 23:11, 26 kwi 2014


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Naj , naj ,Kasiu
____________________
Co się stało kwiatom...czemu zwiędły dziś... Storczyki
Kapibara 00:30, 27 kwi 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 519
Za oknem ciemno i leje, a ja podziwiam.... puszki
Dziewczyno Ty to masz pomysły! W życiu bym na to nie wpadła, a tyle puszek miesięcznie wyrzycam po mleku dla Hrabiego Chyba zgapię pomysła na te latarenki, tylko czym Ty te dziury powycinałaś?
____________________
Agnieszka Drzewulcowo
Katkak 08:40, 27 kwi 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Kapibara napisał(a)
Za oknem ciemno i leje, a ja podziwiam.... puszki
Dziewczyno Ty to masz pomysły! W życiu bym na to nie wpadła, a tyle puszek miesięcznie wyrzycam po mleku dla Hrabiego Chyba zgapię pomysła na te latarenki, tylko czym Ty te dziury powycinałaś?


Aguniu dziurki zrobił m mąż. Wziął kleszczyki, w których trzymał gwoździa (bo w palcach strasznie niewygodnie) i najpierw takie małe robił gwoździem, a potem ja je powiększałam kleszczykami z zaokrąglonymi dziubkami. A serduszko jest dziełem mojego męża. Najpierw zrobił dziurkę jw., a potem wyciął... nożyczkami do papieru Chyba pozawieszam je na gruszce, tylko niech ten deszcz przestanie padać. A pomysłów na ozdabianie puszek mam tyle, że rodzinkę zmobilizowałam do zbierania Oczywiście nie zapomniałam o decoupage Tylko marzą mi się serwetki z motywem paproci, ale dostać nie mogę.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 08:43, 27 kwi 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
BASIA8 napisał(a)
Moja Droga piękności tworzysz z niczego - jestem pod wielkim wrażeniem. Wszystkiego naj z okazji kolejnej seteczki - życzę Ci tyle seteczek ile kwiatuszków na zdjęciu. Buziam


Dzięki mój ulubiony Muminku Buziaczki Widziałam w sklepie takie fajne kolorowe metalowe wiadereczka- doniczki. Fajne, ale myślę sobie - szkoda kasy na takie wiaderko-puszki i... dalej już poszło, a pieniążki zostaną na roślinki
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 08:43, 27 kwi 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Mirella napisał(a)
Naj , naj ,Kasiu

Dzięki Słoneczko
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
elzbieta_g 08:51, 27 kwi 2014


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
spóźnione ale Gratki na 200-setną stronkę no nawet z puszek zrobisz cudeńka, zaskakujesz nas ciągle i byle tak dalej pozdrawiam niedzielnie
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
Katkak 08:58, 27 kwi 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
elzbieta_g napisał(a)
spóźnione ale Gratki na 200-setną stronkę no nawet z puszek zrobisz cudeńka, zaskakujesz nas ciągle i byle tak dalej pozdrawiam niedzielnie

Dzięki Elunia i też pozdrawiam niedzielnie, ale pogoda paskudna. A jak tam w Jaśle?
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
elzbieta_g 09:00, 27 kwi 2014


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
Katkak napisał(a)

Dzięki Elunia i też pozdrawiam niedzielnie, ale pogoda paskudna. A jak tam w Jaśle?

u mnie nawet nieźle, słońce przedziera się przez chmury
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
Katkak 09:21, 27 kwi 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Nie wiem czy Was nie zanudzę, ale wczoraj ze spożywczaka wzięłam taką skrzyneczkę ze sklejki, którą pomalowałam i teraz będzie udawać skrzyneczkę balkonową. Jeszcze tylko czeka na surfinie
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies