Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja bajka

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja bajka

Katkak 11:01, 28 sie 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 11:06, 28 sie 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 11:12, 28 sie 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 11:16, 28 sie 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
i ostatnie 4 zdjęcia made by Mira.

Aleś tego natrzaskała.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 11:18, 28 sie 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Kasia dawaj ten przepisTęsknię zawsze jak oglądam fotki u Ciebie


Gosiaczku też mi tęskno za Wami, a jak oczy Twoim ogrodem napasę, to już w ogóle


Pasztet z cukinii:
Cukinia ok 1 kg, ale jak będzie większa to się nie przejmuj. Ścierasz ją na tarce z grubymi oczkami i całym środkiem, bez obierania. Do niej ucierasz jedną cebulę. Solisz to 1 łyżką soli, odstawiasz na 30 minut i po tym czasie mocno odciskasz. Teraz dodajesz do tego 1 utartą marchewkę, dwa jajka, dwie łyżki oliwy z oliwek, 3 zgniecione ząbki czosnku, ok 4 łyżki natki pietruszki, 5 łyżek kaszy manny, 3/4 szklanki bułki tartej. Następnie przyprawy: po jednej łyżeczce pieprzu, słodkiej papryki, suszonego oregano i kurkuy.
Dokładnie wymieszaną masę przekładasz do zwykłej keksówki wyłożonej papierem do pieczenia i zapiekasz przez 1 godzinę i 15 minut w piekarniku rozgrzanym do 180 stopni.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 11:23, 28 sie 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Iwonka napisał(a)


Kasiu goście uchwycili tyle "smaczków", nie wiem jak to robisz, ale masz niesamowity talent do dekorowania przestrzeni wokół siebie... I ludzi przyciągasz jak magnes, cudowne spotkania, niesamowita jesteś I tylko u ciebie nawet dziury w liściach wyglądają bajkowo Wyprawa na grzyby na wypasie, takie kubki w lesie - szacun

Iwonka mów mi tak dalej to w piórka obrosnę i co będzie ?. Lubię te różne smaczki. Fajnie, że mam tą klamociarnię u siebie, to sama wiesz, że za grosze można fajne rzeczy kupić, a jak już kupisz to upychasz i tak to działa, Dziś i wczoraj kupiłam nowe i fajne i śmieszne rzeczy. Potem zdjęcia pocykam . Wiesz, że już prawie dziś kupiłam tą glediczię:. Ale mąż mnie wyhamował mówiąc, że znacznie lepiej będzie jeśli zaczniemy od wycięcia gruszy .
No, do lasu zabrałąm dwie filiżanki, było na wypasie, choć w domku kubki wolę, ale na grzybobranie jak najmniej zabierałam. Buziaki Iwonko .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 11:23, 28 sie 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
anna_g napisał(a)
I kolejne cudne fotki. Uwielbiam te widoczki Waszych ogrodów jak je sobie pooglądam przed południem to od razu cały dzień jest piękniejszy.

Ale, ale... co ja tu czytam - przepyszny pasztet z cukinii...
To ja równie mocno nalegam o zapodanie przepisu! Pliisss

Aniu przepis wklejony. Bierz i piecz
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 11:25, 28 sie 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Gardenarium napisał(a)
Kasiu, ale szkoda że w sumie nie było Miry wtedy, prawda?
Ja także skosztowałam tego pasztetu i bardzo proszę o wklejenie przepisu Bardzo, bo mam kilka cukinii przerośniętych, przydałoby się je wykorzystać

to prawda Danusiu, szkoda. Ale skoro się nie udało, nie pozostaje nic innego jak zobaczyć w tym plusy - mogłam się nacieszyć każdą z Was z osobna, a w przyszłości pomnożymy tą radość i spotkamy się we trzy. Fajnie by było . Przepis poleciał .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 11:26, 28 sie 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
sylwia_slomczewska napisał(a)
Drzwi do ogrodu się u Was nie zamykają ostatnio wspaniali goście, fotki świetne i te pogaduchy, których nic nie zastąpi

No, super się dzieje
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 11:28, 28 sie 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Gosialuk napisał(a)
Jaki Kasiu masz busz w warzywniku. Będziesz miała moc wspomnień z tego roku. Relacje wszystkie obejrzałam. Brak słów.

Cieszę się Gosiu bo sporo spotkań Ogrodowiskowych udało mi się w tym roku i to u mnie zorganizować. Tyle chyba jeszcze nigdy nie miałam. A każde ciekawe i radosne. Czego chcieć więcej?
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies