Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja bajka

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja bajka

Katkak 20:18, 02 wrz 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Waclaw napisał(a)
Kasiu! Gratuluję. Podziwiam.
A Krzyżtopor jest na mojej liście odwiedzin już od dawna.

Dziękuję Wacuś. Słusznie, że jest na Twojej liście, bo jest niesamiwity. Skiro ruiny robią takie wrażenie, to jak mysiał wyglądać w latach świetności...
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 20:19, 02 wrz 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
sylwia_slomczewska napisał(a)
Kasieńka Szacun Ogromny W takiej pogodzie.....ja do ogrodu ledwie sie dotoczyłam 1/15 Twojego biegu
Brawo

Dzięki Sylwuś
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 20:21, 02 wrz 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
wiunia napisał(a)
Kasiu i ja gratuluję takiego wyniku i wytrwałości w biegu w takie wysokie temperatury! Jesteś niesamowita!

Dzięki. Treningowo staram się nie biegać w upały,bo to żadna przyjemność. Biegam wówczas wcześnie rano lub wieczorem. Ale jak się już zapisałam to żal było nie jechać.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 20:22, 02 wrz 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Pszczelarnia napisał(a)
Kasia, gratuluje i podziwiam - Twój wyczyn to dla mnie wyczyn do ogrodowej księgi Guinnessa.

Aż tak? Dziękuję Ewuniu.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 20:23, 02 wrz 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Urszulla napisał(a)
Gratulacje, podium zobowiązuje


Dziękuję Uleńko. Nigdy nawet nie śniłam o podium.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 20:24, 02 wrz 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
KasiaBawaria napisał(a)
Gratuluje 3 miejsca. Jeszcze 3 lata temu biegalam po 25 km a ostatnio malo sil i czasu na treningii. Motywujesz mnie, by znow z tym zaczac

Wow Kasia, czapki z głów Kochana. Koniecznie wróć, skoro takie dystanse wymiatałaś. A jak często takie długie wybiegania robiłaś?
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
mira 21:27, 02 wrz 2019


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
To ja sobie myślę co tu tyle gratulacji a tu podium - no pewnie że gratulacje - chyba pasztet z cukinii dobrze robi

jakie nasiona zebrałaś, szybko latasz i szybko piszesz
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Katkak 00:18, 03 wrz 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
mira napisał(a)
To ja sobie myślę co tu tyle gratulacji a tu podium - no pewnie że gratulacje - chyba pasztet z cukinii dobrze robi

jakie nasiona zebrałaś, szybko latasz i szybko piszesz

Dzięki. Nasiona żeleźniaka.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
KasiaBawaria 07:18, 03 wrz 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Katkak napisał(a)

Wow Kasia, czapki z głów Kochana. Koniecznie wróć, skoro takie dystanse wymiatałaś. A jak często takie długie wybiegania robiłaś?


Dwa razy w tygodniu.
____________________
Zapraszam na kawe
Katkak 08:13, 03 wrz 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
KasiaBawaria napisał(a)


Dwa razy w tygodniu.

O ja pierniczę, to z czym ja tu wyskakuję w ogóle. Wielki podziw i szacun Kasiu. Ja biegam 4 razy w tygodniu i w sumie robię ok 35km tygodniowo. Trzeba by zwiększyć kilometraż, nie? I nie zaszkodziłoby nad czasem popracować. Szkoda, ze nie mieszkamy bliżej, ale byśmy się nakręcały. Biegam sama, rzadko z kimś, choć lubię bardzo biegać z kimś bo wtedy te km szybko uciekają. Właśnie kończę kawkę i mimo deszczu idę biegać. Przynajmniej będzie rześko i zdecydowanie przyjemniej niż w temp 35stopni.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies