Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja bajka

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja bajka

KasiaBawaria 08:17, 04 wrz 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Katkak napisał(a)

O ja pierniczę, to z czym ja tu wyskakuję w ogóle. Wielki podziw i szacun Kasiu. Ja biegam 4 razy w tygodniu i w sumie robię ok 35km tygodniowo. Trzeba by zwiększyć kilometraż, nie? I nie zaszkodziłoby nad czasem popracować. Szkoda, ze nie mieszkamy bliżej, ale byśmy się nakręcały. Biegam sama, rzadko z kimś, choć lubię bardzo biegać z kimś bo wtedy te km szybko uciekają. Właśnie kończę kawkę i mimo deszczu idę biegać. Przynajmniej będzie rześko i zdecydowanie przyjemniej niż w temp 35stopni.

No szkoda Choc ja musze do intensywnego treningu miec sluchawki na uszach i fajna muzyke. Wtedy daje z siebie wszystko
____________________
Zapraszam na kawe
Katkak 09:06, 04 wrz 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
KasiaBawaria napisał(a)

No szkoda Choc ja musze do intensywnego treningu miec sluchawki na uszach i fajna muzyke. Wtedy daje z siebie wszystko

Mam tak samo, a czas zależy w pewnej mierze od tego czego słucham. Przy Luxtorpedzie robię km w 5 min. 20s.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 13:36, 04 wrz 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
BASIA8 napisał(a)
Kasiek wielkie brawa zostawiam kurcze byłaś w Opatowie i w Ujezdzie - strasznie blisko Mojej miejscowości- szkoda że nie wiedziałam.
Buziaki.

O proszę. Za rok jak Bozia da zdrówko to też wezmę ludział w tym biegu Basiu, więc może się zobaczymy.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 13:38, 04 wrz 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
ElaS napisał(a)
Kasiu cudownie.
Wklejaj zdjęcia. Ja oglądam i relaks na maxa. Podziwiam Twoją kreatywność, aktywność. Te pomysły, energia. No fajnie jest Inspirujesz jednym słowem dziewczyno

Eluś uskrzydlasz takimi słowami, dzięki. Zdjęcia będą wueczorem, bo coś dokupiłam, coś dosadziłam, wiesz jak jest.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
malgorzata_s... 14:10, 04 wrz 2019


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33757
Katkak napisał(a)

Eluś uskrzydlasz takimi słowami, dzięki. Zdjęcia będą wueczorem, bo coś dokupiłam, coś dosadziłam, wiesz jak jest.


Znowu?? Gdzie dosadziłaś? Niesamowita jesteś
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Katkak 14:13, 04 wrz 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
malgorzata_szewczyk napisał(a)


Znowu?? Gdzie dosadziłaś? Niesamowita jesteś

Gosia eksmitowałam brzydką hostę, trochę rawułek bo mnie wkurzały. Mało się i tym czasie dzieje na ravacie pod orzechem, więc w ich miejsce poszły dwa rodzaje astrów. Zbalazłam też miejsce na śluczbegi przetacznika, bo jakaś taka dziura była, więc zapchałam' maleńkie, kosmetyczne poprawki. Chcę by było jak u Ciebie - ciągłe coś kwitnie.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 14:19, 04 wrz 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
anabuko1 napisał(a)

Świetnie się prezentują.
A się buzia uśmiecha.
A tak na zimę zostaje ??

Aniu niektóre rojniki są w ogrodzie caluśki rok, a kilka rok temu wzięłam ba zimę do domu i mam wrażenie, że gorzej im to zrobiło, więc zostawię he w ogrodzie.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 19:05, 04 wrz 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Uwaga, odkryłam dziś, że przypołudnik rozmnaża się równie łatwo jak kokeusy chociażby. Wystarczy uciąć kawałek gałązki i włożyć do wody. Po kilku dniach pojawiają się korzenie. Widzę, że chyba niespecjalnie dam zarobić wiosną panią na rynku na balkonówkach.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 19:59, 04 wrz 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254

taką wielką michę fasolki dziś zebrałam . Jutro na obiad jak znalazł. . Mam wrażenie, że ta ciemna jest bardziej plenna niż żółta.

kupołam dziś przetacznika i dwa astry. Przetacznik ma fajne, białoobrzeżone listki

____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 20:03, 04 wrz 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
wywaliłam brzydką hostę i astry poszły tu. Hosta była mała i się tam gubiła, a aster kawał chłopa

przetacznik tu siedzi
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies