Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja bajka

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja bajka

Katkak 08:05, 26 wrz 2020


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Iwonka napisał(a)


Na absztyfikanta zdecydowanie za wcześnie
Prześliczny ma kolor sierści.

No właśnie. A gdzieś słyszałam, że dziewczyna przygarnęła ze schroniska 6miesięczną kotkę i okazało się, że była kotna. No i właścicielka doczekała się jeszcze kociąt w bonusie.

Nasza ma 4 miesiące. Straszny pieszczoch, uwielbia być głaskana. Czy to cecha wszystkich kotów?
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Waclaw 10:46, 26 wrz 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Katkak napisał(a)

No właśnie. A gdzieś słyszałam, że dziewczyna przygarnęła ze schroniska 6miesięczną kotkę i okazało się, że była kotna. No i właścicielka doczekała się jeszcze kociąt w bonusie.

Nasza ma 4 miesiące. Straszny pieszczoch, uwielbia być głaskana. Czy to cecha wszystkich kotów?


Nie , nie wszystkich.
"Nasz" podwórkowiec nie lubi głaskania. Kręci się po naszym balkonie już 5 lat. Ostatnio zadomawia się w mieszkaniu. Po ostatniej wizycie u weterynarza jego stan się poprawił. Przestał walczyć z ... no właśnie nie wiem z czym - kuny, koty? Był zawsze BARDZO pokancerowany. Teraz rany się pogoiły. Zębów nie ma w ogóle biedaczek.
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Katkak 11:20, 26 wrz 2020


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Waclaw napisał(a)


Nie , nie wszystkich.
"Nasz" podwórkowiec nie lubi głaskania. Kręci się po naszym balkonie już 5 lat. Ostatnio zadomawia się w mieszkaniu. Po ostatniej wizycie u weterynarza jego stan się poprawił. Przestał walczyć z ... no właśnie nie wiem z czym - kuny, koty? Był zawsze BARDZO pokancerowany. Teraz rany się pogoiły. Zębów nie ma w ogóle biedaczek.

A widzisz. Dziękuję Wacuś
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Monia81 13:01, 27 wrz 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8024
Kasieńko, ale ślicznotka Wam się trafiła nasz kociak zaczął wychodzić na dwór dopiero po wykastrowaniu, pierwsze dni miał takie, że bał się wszystkiego, uciekał spowrotem do domu, ale później to już był jego teren mamy dwa łobuziaki, łowne, wszystko znoszą na wycieraczkę, ptaszki też potrafią złapać, ale przez te lata było ich nie wiele... więcej łapią tych kopiących i myszek bo u nas w koło nie użytki... buziaczki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
kasiek 17:18, 28 wrz 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Nasze kociaki w tym samym wieku Nasz czuje kocicę i bardzo chce do dniej, ona często na parapet wyskakuje i tak się widzą
Też do wiosny nie będziemy puszczać go do ogrodu, ale na wiosne pewnie będzie niezła zabawa
A jak tam ogrodowo, dalej jest leń? A może co w domku robisz? Ty bardzo uzdolniona jesteś
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
sylwia_slomc... 17:42, 28 wrz 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81974
Też mi się już dawno cni za Twoimi cudeńkami ręcznie robionymi i za Wami i za Waszą Bajką.... Opowiedziałabyś choć kawałeczek tej Bajki co???
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Katkak 19:08, 28 wrz 2020


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
kasiek napisał(a)
Nasze kociaki w tym samym wieku Nasz czuje kocicę i bardzo chce do dniej, ona często na parapet wyskakuje i tak się widzą
Też do wiosny nie będziemy puszczać go do ogrodu, ale na wiosne pewnie będzie niezła zabawa
A jak tam ogrodowo, dalej jest leń? A może co w domku robisz? Ty bardzo uzdolniona jesteś

Wielką radość nam ta kicia dała. Jest bardzo mądra i taka kochana. Pieszczoch niesamowity. I spust ma, to fakt. Mam lenia Kasiu, mam. Dziś powyrywałam już fasolkę szparagową, ze dwie cukinie też, które nie owocują już. Kret mi ryje wciąż i jakoś tak serca do ogrodu nie mam. Co rozgrzebię kopiec, to ta menda swoje. Zresztą lato mieliśmy baaardzo rowerowe i chyba więcej czasu na rowerach spędzaliśmy niż w ogrodzie. Odbiło się to na jego kondycji. No, ale dojrzałam do tego, że to ogród jest dla mnie, a nie odwrotnie. I jak cudownie, że jest jaki jest, w sensie, że nie większy, bo wiem że jeśli nawet jakieś kolejne pasje mnie pochłoną, to tego rozmiaru ogród jest spokojnie do ogarnięcia.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 19:10, 28 wrz 2020


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
sylwia_slomczewska napisał(a)
Też mi się już dawno cni za Twoimi cudeńkami ręcznie robionymi i za Wami i za Waszą Bajką.... Opowiedziałabyś choć kawałeczek tej Bajki co???

Oj ckni się i nam, ale taki trudny ten rok, wiadomo czemu. Opowiem Sylwuś, miło mi, że chcesz obejrzeć. Nawet ciut zdjęć mam. Tylko zmobilizować się muszę. Mam taki odrzut id kompa w domu, że nie do wiary.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
kasiek 19:18, 28 wrz 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
W sumie się nie dziwię, mnie zmobilizowała kwarantanna, ale jak wrócę to pewnie już sobie odpuszcze ...
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
abiko 22:00, 29 wrz 2020


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
Katkak napisał(a)

Oj ckni się i nam, ale taki trudny ten rok, wiadomo czemu. Opowiem Sylwuś, miło mi, że chcesz obejrzeć. Nawet ciut zdjęć mam. Tylko zmobilizować się muszę. Mam taki odrzut id kompa w domu, że nie do wiary.


Daj sobie czas.. czasami trzeba odpocząć. Rowerowe wycieczki super..
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies