Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje trudne początki, domek przy lesie.

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje trudne początki, domek przy lesie.

paulina_ns 22:44, 30 kwi 2015


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
ja również czekam niecierpliwie
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
KasiaW76 09:40, 01 maj 2015


Dołączył: 13 sty 2015
Posty: 1889
Lucka pewnie teraz znacznie lepiej się funkcjonuje co?
____________________
Kasia - Uczę się być „ogrodniczką„ więc popełniam błędy!
Luckaa 09:47, 01 maj 2015


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 811
O niebo lepiej, niby nie dużo, ale jest wyznaczone miejsce gdzie podjazd, gdzie gdzie bedzie trawa i rabaty, jeszcze daleka droga przed nami, ogrodzenie, tynki itd, ale można juz startowac z pracą, od poniedziałku wchodzą faceci od ocieplenia, takze przy domu jeszcze nie moga działać,ale trawe i rabate lewa moge już powoli robić
____________________
Lucyna
KasiaW76 09:54, 01 maj 2015


Dołączył: 13 sty 2015
Posty: 1889
Lucka niedawno tez tak miałam Musieliśmy dorabiać miejsce dla samochodów oraz dojście pod dom bo po deszczach mieliśmy jedno wielkie błoto. Teraz w końcu czuje ja można funkcjonować spokojnie bez błota po kostki
____________________
Kasia - Uczę się być „ogrodniczką„ więc popełniam błędy!
KasiaW76 07:57, 02 maj 2015


Dołączył: 13 sty 2015
Posty: 1889
Deszcz Wam nie przerwał prac? U mnie jakoś tak mokro i brzydko...
____________________
Kasia - Uczę się być „ogrodniczką„ więc popełniam błędy!
GorAna 22:02, 03 maj 2015


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Pozdrawiam Lucynko.....pierwsze tulipanki śliczne
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
anna_p_k 15:20, 05 maj 2015


Dołączył: 30 cze 2014
Posty: 493
tulipanki ładne a jak pierwsze to hehe wiem jak cieszą czekamy na fotki kostki u mnie ostatnio pada więc prace mam przerywane ale regeneracja sił też wskazana
____________________
Ogródowe-początki
Luckaa 21:46, 05 maj 2015


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 811
anna_p_k napisał(a)
tulipanki ładne a jak pierwsze to hehe wiem jak cieszą czekamy na fotki kostki u mnie ostatnio pada więc prace mam przerywane ale regeneracja sił też wskazana


U nas na szczęscie pada albo w nocy, albo rano, ale czasu tez brakuje bo oprocz ogrodu jest mnóstwo inncyh obowiązków, trudne zycie kobiet ogrodniczek
____________________
Lucyna
Luckaa 21:48, 05 maj 2015


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 811
KasiaW76 napisał(a)
Lucka niedawno tez tak miałam Musieliśmy dorabiać miejsce dla samochodów oraz dojście pod dom bo po deszczach mieliśmy jedno wielkie błoto. Teraz w końcu czuje ja można funkcjonować spokojnie bez błota po kostki


My mamy podjazd od bramy, przed bramą zostanie tak jak jest, planujemy tylko troche kamyka podsypać, ale nadal walcze z kilogramami piasku przynoszonymi z podwórka razem z dziećmi
____________________
Lucyna
Luckaa 21:51, 05 maj 2015


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 811
Dziś miałam miły dzień, tak długo szukałam dużych świerków srebrnych i znalazłam. Ogród moich marzeń to taki, w którym jest dużo drzew i cienia. Wszędzie są tylko takie malutkie, które będą rosły i rosły a ja sie niedoczekam, a tymczasem na tablicy znalazłam ogłoszenie starszego pana, który za domem ma pole ze świerkami, daglezjami i cisami. I to w takiej cenie, ze aż głupio. Jutro pochwale się łupami, bo dziś brakło mi czasu i wkopałam tylko jednego.
____________________
Lucyna
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies