Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje trudne początki, domek przy lesie.

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje trudne początki, domek przy lesie.

Agatek 08:05, 13 kwi 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 3471
Oooo rety jak dużo siewek
____________________
Agata - Mazury moja miłość - początki wymarzonego ogrodu
anna_p_k 11:06, 16 kwi 2015


Dołączył: 30 cze 2014
Posty: 493
... cisza, cisza a tu tyle pracy zrobionej, teraz już wiemy gdzie się podziewałaś
____________________
Ogródowe-początki
paulina_ns 09:39, 17 kwi 2015


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Witaj ponownie po zimie Widzę, że działasz, działasz nic się nie obijasz U mnie prace póki co stoją w miejscu, brak pogody... pozdrawiam
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Luckaa 19:09, 17 kwi 2015


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 811
Działam, działam, przesadzam, sieje,pikuje, kopie, cuduje, i jeszcze duzo pracy przedemną, połowa trawnika zasiana, niedługo bedzie mozna rabaty zakładać
____________________
Lucyna
kitek81 20:03, 17 kwi 2015


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
idziecie jak burza ten sezon będzie pracowity, ale efekty też zaraz widoczne!
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
paulina_ns 21:55, 17 kwi 2015


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Luckaa napisał(a)
Działam, działam, przesadzam, sieje,pikuje, kopie, cuduje, i jeszcze duzo pracy przedemną, połowa trawnika zasiana, niedługo bedzie mozna rabaty zakładać


a gdzie fotorelacja? ja osobiście doradzałabym rabaty wytyczyć przed trawnikiem, bo ja już połowę wydarłam, a teraz spowrotem będę siała
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Luckaa 22:15, 17 kwi 2015


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 811
paulina_ns napisał(a)


a gdzie fotorelacja? ja osobiście doradzałabym rabaty wytyczyć przed trawnikiem, bo ja już połowę wydarłam, a teraz spowrotem będę siała


Wiem, wiem, i teraz zgodnie z kolejnoscia po zagrabieniu ziemi, rozłożyłam węża żeby wyznaczyć nim rabaty, a potem siałam trawe
____________________
Lucyna
kitek81 22:43, 17 kwi 2015


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
tak czy siak, zdjęcia musisz dać!
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
KasiaW76 10:45, 18 kwi 2015


Dołączył: 13 sty 2015
Posty: 1889
Ty mi nie pisz, ze masz trudny teren... po fragmentach zdjęć widać już, że nawet ziemia jest o niebo ładniejsza niż u mnie a to juz cos... nie goni sz w ziemi kamieni tak jak Ja...

Działka się u Ciebie zmienia... super...
____________________
Kasia - Uczę się być „ogrodniczką„ więc popełniam błędy!
Luckaa 11:46, 18 kwi 2015


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 811
W ramach pocieszenia dla Ciebie Kasia, tak wyglada mój wjazd, widok z tarasu, na wprost wjazdu, i co ja mam na to powiedzieć? Czasami żałuje że własnie tu się pobudowałam, bo niektórych rzeczy nie przeskocze, niektórej ,,architektury" nie zmienie,



tak jest dalej

.

Wkurzam się bo na nowym pustym terenie tworzy się coś nowegon i ąłdnego, a my najpier musimy włożyć dużo sił i pieniedzy żeby zlikwidować to co jest teraz. Co kilka dni stwierdzam że to walka z wiatrakami, tu nigdy nie będzie ładnie i łapie doła, później zbieram siły i działam, i tak wkółko.

Już jest coraz lepiej, ale żeby wstawic zdjęcia pozytywnych zmian, potrzebuje jeszcze troche czasu

____________________
Lucyna
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies