Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Agania 21:55, 06 paź 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
jolanka napisał(a)
O, Ksawery u Ciebie narozrabiał Dobrze, ze tylko tyle

Cieszę się, że tylko tyle
Jesień z Vertigo



Jesienna stylizacja wpada już w żółty i pomarańcz

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
09:01, 07 paź 2017
twoje widoczki zachwycajace jak zawsze

a buraki lisciowe masz wypasione ...moje juz sa w dziwnym stanie i chyba slimaki im dziury wyżały . ....ale fakt zupa botwinka u mnie była przez cały sezon ...lubimy
frezja 17:13, 07 paź 2017


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Piękne jesienne stylizacje. Vertigo kochamy
____________________
Ewa - Ogrodowy song
AgnieszkaW 17:39, 07 paź 2017

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Piękne widoki z ogrodu i z poza niego. Na tych ostatnich ogólnych fotkach widać ogrom ogrodu i kompozycji
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Justyna 19:33, 07 paź 2017


Dołączył: 25 paź 2012
Posty: 2282
Ale masz boski widok z okien! Cudna panorama To skarb! No i słoneczne fotki u nas ostatnio slonka brak
____________________
Mój zielony świat / Wizytówka
jona 20:25, 09 paź 2017


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 3164
Agania napisał(a)

Oj, ta pogoda płata nam niemiłe niespodzianki, wczoraj Ksawery huczał w całym domu, na szczęście wyrwał tylko drzwi od domku gospodarczego, drzewa nie ucierpiały

Joasiu za nasionka dziękuję...bardzo, bardzo

W skrzynkach mam więcej rozsadek traw niż warzyw i truskawki powinny
jednak trafić do gruntu poza skrzynkami...bo za bardzo się panoszą



Z pogodą to nie ugadniesz, jak dobra na jedno, to na co innego zła. Dobrze, że Ksawery mocno nie rozrabiał.
Nasiona wyślę, potrzebuję tylko adresu .
W skrzyniach fajne jest to, że łatwo zmienić ich przeznaczenie w zależności od tego, co sobie usmyślisz
____________________
Joanna-Tysiąc radości i utrapień
Agania 16:13, 10 paź 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
jona napisał(a)


Z pogodą to nie ugadniesz, jak dobra na jedno, to na co innego zła. Dobrze, że Ksawery mocno nie rozrabiał.
Nasiona wyślę, potrzebuję tylko adresu .
W skrzyniach fajne jest to, że łatwo zmienić ich przeznaczenie w zależności od tego, co sobie usmyślisz


Jolu u nas pogodowa loteria, ale jest w maire normalnie, słońca brakuje

Skrzynki to dobre rozwiązanie, mam w nich ziemię, której nie można porównać do gliny w podłożu...sama radość z ogrodniczkowania płynie

Adres na pw
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
kasiek 17:53, 10 paź 2017


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Piekna ta trawa, taka dostojna Trzymam kciuki za zimowanie!
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
jona 19:32, 10 paź 2017


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 3164
Agania napisał(a)


Jolu u nas pogodowa loteria, ale jest w maire normalnie, słońca brakuje

Skrzynki to dobre rozwiązanie, mam w nich ziemię, której nie można porównać do gliny w podłożu...sama radość z ogrodniczkowania płynie

Adres na pw


Wyślę w czwartek lub w piątek
____________________
Joanna-Tysiąc radości i utrapień
Agania 09:44, 13 paź 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
eee_taam napisał(a)
twoje widoczki zachwycajace jak zawsze

a buraki lisciowe masz wypasione ...moje juz sa w dziwnym stanie i chyba slimaki im dziury wyżały . ....ale fakt zupa botwinka u mnie była przez cały sezon ...lubimy


Widoczki piękne, szkoda tylko, że już jesienne i zimno...marzy mi się piękny weekend w spa i masaż mojego gośca
W poprzedni weekend się zapierogowałm i zakulebiakowałam, bo na ogrodzie brr
Dzisiaj robię gołąbki zawijane z liści buraków naciowych... i Tobie smacznego życzę w jesiennej kuchni
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies