Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Agania 09:19, 03 lis 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
siakowa napisał(a)
Klony to chyba zdecydowanie królowie jesieni piekneeeeee


Kasiu zgadzam się z Tobą klony jesiennie najpiękniejsze..później według mnie derenie i grusze
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 09:23, 03 lis 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Gosiek33 napisał(a)




Czy ona zawsze taką poważną i groźną minę ma?

Groźny jest..."Vis-a-vis" z Mańkiem tylko ja wytrzymam i to przez krótką chwilkę
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 09:25, 03 lis 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Gosiek33 napisał(a)

co za bajeczne barwy



anka_ napisał(a)
Ten klon co zacytowała Gosia jest wspaniały, zjawiskowy.


Dziewczyny klon jak rośnie u mnie z 10 lat, to jeszcze takich kolorów nie miał
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 09:32, 03 lis 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Monia81 napisał(a)
Agatko pięknie przebarwia się u Ciebie drzewostan, klony cudne kolorki mają, ależ przyjemna jesień, oj muszę zaprosić klony też do siebiea Twój Maniek to mnie zawsze rozbraja, uwielbiam koty


Moniczko jesień była bogata w kolorach...teraz u nas aktualnie szaro, buro i deszczowo, ale bez przymrozków
Koty też uwielbiam, a Maniek ostatnio niedobry jest...siedzi w domu i rozrabia bawiąc się z nami w kotka i myszkę
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 09:36, 03 lis 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
kasja83 napisał(a)
Piękne kolory u Ciebie-uwielbiam takie wydanie jesieni!!!

Jesień...fajna była, a teraz z braku słońca siedzę w tylko w domu i raczej w kuchni...ostatnio u nas pizza

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 09:42, 03 lis 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Dominika11 napisał(a)
bajeczna jesień u Ciebie kochana
pozdrawiam serdecznie

Dominika dziękuję kochana
Pozdrawiam i buziaki ślę
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 09:51, 03 lis 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
danuta_szwajcer napisał(a)
Ale cudne masz te klony, widok, panorama bajeczna no i kot pasuje kolorem) Pozdrawiam


Danusiu, Maniek w przeciwieństwie do jesieni kolor trzyma całosezonowo
Jeszcze magnolie w liściach, ale to już nie to samo i słoneczka jak na lekarstwo
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 10:06, 03 lis 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
makkasia napisał(a)
baaaajka...i te klony ach!!!
Nie mam ani jednego klonika palmowego bo wszystkie moje próby z nimi kończyły się porażką.Na szczęście jesteś Ty i Twoje klony
Spacer z Mańkiem, który konkuruje z klonami kolorkiem baaardzo przyjemny


Maniek zbiera same pochwały...jest bardzo aktywny w domu, pcha się na kolanka i do myziania

Miło mi, że zaglądasz Kasiu, szkoda, że klony u Ciebie takie kłopotliwe.
Pozdrawiam i macham z Mańkiem łapką
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 10:14, 03 lis 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
MilkyWay napisał(a)


Jesień,jeżeli jest taka piekna i złota jak dzisiaj także działa na mnie mega pozytywnie,ba;całe lato na te dni czekam.
Najchetniej wziełabym wolne w pracy i upajała się w te dni ogrodem i otaczającym mnie lasem.Kloniki bajkoweCud miód malina.

Taka dróżką móc spacerować codzinnie jak na drugiej Twojej fotce,życ nie umieraćI upajac sie jesienią,upajać


Mało w tym roku było pięknego lata i pięknej jesieni, ale kolorami mogłam się w tym roku upajać i klonami oczywiście

Kolory dereni przegapiłam właśnie z powodu braku słońca, a ja jestem raczej piecuch i w niepogodę inwestuję w siebie właśnie rozpoczęłam jesienną rehabilitację i delikatny fitnes typu "Zdrowy kręgosłup", "Pilates" na początek, później może bardziej tanecznie może wybiorę się na zajęcia z Zumby
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 10:16, 03 lis 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
wrobelki napisał(a)
Twoje klony są cudowne jesienią aż mi szkoda że plan na skarpę się zmienił. Klon jakiś pięknie wybarwiający musi u mnie być i miejsce znajdę choćby nie wiem co


Fajnie by było...klonika musisz mieć
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies