Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Agania 12:43, 03 lis 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
anabuko1 napisał(a)
Te ogniste kloniki to istna bajka teraz. Śliczny.
Nie mam u siebie to tym bardziej podziwiam.
Złote barwy jesieni też ladniutkie.
Szkoda,Wielka szkoda ,że ten sezon już się kończy.


Aniu pięknie było...pomału musimy się do zimy przygotowywać.
Posadziłam jeszcze trochę tulipanów, niektóre donice z ogrodu zabrane do domu, w domu kominkowy klimat i ja wyglądam tęsknie za ogrodem i myślę o słonku w ten weekend
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 12:51, 03 lis 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Gabriela napisał(a)
Tte gęste nasadzenia krzewiasto-drzewiaste wyglądają teraz najwspanialej, co za kolory w tej masie, pięknie.
Lip zbędnych niestety nie zostawię, bo wyrosną w za duże drzewa. Wsadzę zamiast nich kalinę, bo wydaje mi się że teraz nawet ta brzoza tam za duża byłaby.


Jesienne spiętrzenia patrząc od syna z pokoju na poddaszu bardzo lubię
Z podziwem patrzę jak łączą się z krajobrazem, całe szczęście, że od strony tarasowej sąsiad zgodził się na przycięcie brzóz, bo widok nam zabierały.

Patrząc na ogród muszę pilnować zadrzewień i ich wysokości zawsze zimą koryguję ich wysokość po tym jak jałowce skayroket zaczęły nam się przechylać i rozłupywać od naporu śniegu, w końcu zostały wycięte.

Ach jak dobrze zrobiłaś decydując się na kalinę
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 12:55, 03 lis 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
kasiek napisał(a)
Klony cudowne, derenie też Trzymam kciukaski by Cie nie zawiodły


Bardzo się cieszę z tych dereni...trzymaj kciuki...teraz w pierwszą zimę będą pod moją szczególną opieką
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 12:58, 03 lis 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
ZbigniewG napisał(a)

polecam sos (na ciasto) zmiksowane pomidory z puszki, szczypta soli i cukru zioła prowansalskie lub przyprawa do pizzy, zagęścić na patelni - dla mnie rewelka


Sos robimy taki sam.... ja dodaję tylko jeszcze czosnek
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 13:01, 03 lis 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
jona napisał(a)
Chyba będzie u mnie pizza w najbliższym czasie


Joasiu jak tu się nie skusić przy takim zapachu...jak jeszcze się poczuje w pizzy oregano
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 13:09, 03 lis 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Margarete napisał(a)
Ojjej ale nacieszyłam oko...i dąb i klony i dereń...wszystko w cudnych kolorach. A widoczki na tarasie wciążjeszcze ładne
U mnie tylko buk i perukowiec trzyma kolorowe liście, reszta już opadła, nawet pecherznica i zywopłot z ligustra sa juz łyse.

Rzeczywiście to liściaste drzewa i krzewy "robią" urodę jesiennych pejzaży . Fajnie że masz ich u siebie tyle Aganiu


Jesienne już ostatki nam zostały...perukowiec i grusza przebarwia się na szarym końcu przybierając piękną czerwień, a astry angielskie fiolet, rozplenice utrzymują kotki/szczotki, nie sprawdzałam stanu kolorów w ogrodzie, ale liczę na łaskawą pogodę, bo mam zamiar wyprowadzić kocuchy piecuchy z domu i pozamiatać kolorowe liście

Pozdrawiam Małgosiu już listopadowo
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Urszulla 14:41, 03 lis 2017


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21826
Gwarno u Ciebie i wiosną i jesienią lubie zaglądać. A latem napój z lodem przy donicy tarasowej
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Dorota123 19:57, 03 lis 2017


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Agania napisał(a)
Październikowe rudości




Pięknie wkomponowałaś swój ogród w ogólny krajobraz, wygląda tak jakby nie miał końca. Barwy jesienne piękne takie ogniste i dynamiczne.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
SlonecznyOgrod 22:03, 03 lis 2017


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Domowa pizza , ale bym sobie zjadła, ze 100lat nie jadłam
Wygląda pysznie, ale robić mi sie nie uśmiecha.
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Agania 19:02, 04 lis 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Urszulla napisał(a)
Gwarno u Ciebie i wiosną i jesienią lubie zaglądać. A latem napój z lodem przy donicy tarasowej


Wczoraj się rozgadałam...dzisiaj doczekałam się słońca i od rana bawiłam się w pranie i suszenie...potem
byłam już na ogrodzie

Dzisiaj na tarasie było kawkowanie i zrobiło się znowu zielono...opadłe liście częściowo już pograbiłam

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies