Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Agania 18:10, 17 paź 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Magleska napisał(a)
Już tylko macham na Dobranoc jestem na bieżąco

...macham kochana
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 18:11, 17 paź 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
SlonecznyOgrod napisał(a)


Nie wiem co Ty do mnie mówisz
Muszę wygooglować.

Szkoda, że nie zrobiłam zdjęć ze stoiska, ale nic straconego wiosną nie zapomnę
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 18:16, 17 paź 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
kasiek napisał(a)
O tulipanki, - chronisz przed nornicami? Paprocie piekne, myslę o zakątku paprociowym!


Tulipanków mam troszkę, jak bez nich wiosną...nie chronię
i tak na drugi rok są same liście, a co do tych szkodników, to na moich połaciach z nimi nie wygram.

Paprotko masz przecież piękne, sama widziałam
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
sylwia_slomc... 18:16, 17 paź 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81912
Agatka jak u mnie rosną to u Ciebie tym bardziej
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Agania 18:18, 17 paź 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
sylwia_slomczewska napisał(a)
Agatka jak u mnie rosną to u Ciebie tym bardziej


Sylwia, ale one takie z tych delikatniejszych na lekkie podłoże, zobaczymy
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 18:23, 17 paź 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Margarete napisał(a)
Agata czy twoje królestwo klonów i innych drzew już zaczęło pokazywać swoją cudną jesienną kolorową twarz ? U mnie już kolorów mnóstwo więc pewnie i u ciebie też. Pokaż nam co tam u ciebie Pani Jesień już przemalowała po swojemu ?
Na złoty? Na czerwono?
Bo u mnie w tym roku kolory nietypowe i zaskakujące - czy to sprawa suchego lata czy przymrozków ? Nie wiem, ale inaczej przebarwia mi się jesion czy Green Carpet niž zwykle.


Aganiowo ruszyło Małgosiu...jest coraz bardziej kolorowo, chociaż ta jesień
inna od poprzednich...byłam dzisiaj w ogrodzie

Walczę z karczownikiem i walczę z ćmą bukszpanową i nie mogę nacieszyć się tegoroczną jesienią brr...

Szkody są, których na pierwszy rzut oka nie widać i jak tu żyć.
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
18:26, 17 paź 2018
Agania napisał(a)


Aganiowo ruszyło Małgosiu...jest coraz bardziej kolorowo, chociaż ta jesień
inna od poprzednich...byłam dzisiaj w ogrodzie

Walczę z karczownikiem i walczę z ćmą bukszpanową i nie mogę nacieszyć się tegoroczną jesienią brr...


ćma jeszcze grasuje ? czym psikałaś ...bo ja mospilan ...poskutkowało ...ale jutro znowu będe sprawdzać czy czasem sie nie pokazało nowe pokolenie ((

przez ta gadzine mam chęć wywalic wszystkie buksy ...tylko ogród mi straci forme bo nie mam zamiennika
Agania 18:32, 17 paź 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
eee_taam napisał(a)


ćma jeszcze grasuje ? czym psikałaś ...bo ja mospilan ...poskutkowało ...ale jutro znowu będe sprawdzać czy czasem sie nie pokazało nowe pokolenie ((

przez ta gadzine mam chęć wywalic wszystkie buksy ...tylko ogród mi straci forme bo nie mam zamiennika


Widzisz u mnie dopiero zaczęła się stołować, a zobaczyłam dopiero jak buksy były
w takim stanie na tyłach gospodarczych i to na tych największych stożkach,
które wyglądają tak


Decis tylko miałam już dawno przeterminowany i tak wszystko ręcznie czyszczę, bo psikawkę mam taką
co mi się po rękach leje, chemii od lat nie stosuję, dlatego ta walka taka nierówna i wbrew mojemu ogrodniczkowaniu.
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 18:45, 17 paź 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
dana1s napisał(a)
Przyszłam się przywitać w najpiękniejszym ogrodzie jaki do tej pory tu widziałam. Przeglądałam dopiero wizytówkę, ale już wiem że będę zaglądała często, a lekturę Twojego wątku zostawiam na długie jesienne wieczory.
Pięknie skomponowany roślinny Raj!
Odsłona ze skutym oczkiem spowodowała, że serce szybciej mi biło. Coś pięknego!
Pozdrawiam serdecznie i pokazuj jak najwięcej zdjęć z tego cudownego miejsca


Cześć Dana, witam Cię serdecznie w Aganiowie...dziękuję za tak miłe i pokrzepiające słowa twoje

Zapraszam Cię do mnie na spacery w wolnym czasie...i cieszę się, że Ci się u mnie podoba

Dużo pracy i serca włożyłam w ten ogród i małymi kroczkami klaruje się pomału całokształt ogrodu.

Nie wyobrażam sobie ogrodu bez wody i takie ogrody zawsze przyciągają mnie jak
magnes, to zasługa eMa, że podarował mi takie wodne tematy do fotografii,
za to lubię zimę

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
18:47, 17 paź 2018
Agania napisał(a)


Widzisz u mnie dopiero zaczęła się stołować, a zobaczyłam dopiero jak buksy były
w takim stanie na tyłach gospodarczych i to na tych największych stożkach,
które wyglądają tak


Decis tylko miałam już dawno przeterminowany i tak wszystko ręcznie czyszczę, bo psikawkę mam taką co mi się po rękach leje, chemii od lat nie stosuję, dlatego ta walka taka nierówna i wbrew mojemu ogrodniczkowaniu.



upsss kiepski stan ...na ćma chemi wymaga ...nestety to tez nie mój styl ....bo w tym roku nawet na grzyba nie psikałam wszystko mam porazone i zamacznikowane ....ale ćme leje i już inaczej nie widzę szans na ocalenie buksów
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies