Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Agania 21:42, 07 paź 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
paniprzyroda napisał(a)
Zaglądam na klony, ale chyba jeszcze za wcześnie? Fajna wystawa, czarnuszka świetna, ale z mikołajka wianek zrobić to trzeba dobre rękawiczki mieć Wpadła mi w oko kula z hortensją. Kiedyś kwiatki hortensjowe wycinałam z papieru, na szpilkę i mocowałam do kuli. Strasznie żmudne zajęcie. Ale jak mi lekarz wydłuży zwolnienie, to ze złości może i prawdziwymi płatkami okleję


Marioka cieszę się, że kule hortensjowe przypadły Ci do gustu i chyba mniej pracochłonne niż na szpilkach
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 21:46, 07 paź 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
kasiek napisał(a)
Współczuje karczownika, nasz był wielkości świnki morskiej - a rył że hej. Mebelki masz przeurocze, takie arystokratyczne Jesień piękna i spokojna, buziaki


Szkodnik jest nie da się ukryć, mam nadzieję, że się wyniesie, bo cebule są do wsadzenia, nie wyobrażam sobie wiosny bez krokusów, tulipanów i żonkili

Mebelki miały pasować do róż i fanie grają ze srebrnym świerkiem
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Alicja169 22:06, 07 paź 2018


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
Agania napisał(a)

cudowony weekend


i cudowny jesienny obrazek
____________________
Otrzymaliśmy życie bez instrukcji obsługi. Ogród na piasku i z wielkim murem
anpi 23:17, 07 paź 2018


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8141
Moja czarnuszka czeka od zeszłego roku by zrobić z niej taki wianuszek...czy się doczeka?Wszystkie inspiracje ciekawe,z zainteresowaniem pooglądałam
Twój ogród zaczyna łapać barwy jesieni,zachwycaA te twoje niebieskości w ogrodzie niepowtarzalne...
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
laurowisnia 14:00, 08 paź 2018


Dołączył: 22 lis 2011
Posty: 2676
Polar Bear, mniej popularna, mam nadzieję, że nie zawiedzie oczekiwań.
Za to, ta palczatka wydaje się bardzo ciekawa, nie zapytałyśmy o odmianę.
____________________
Agata - Ogród w cieniu brzozy
anabuko1 14:33, 08 paź 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23514
Ale fajne te wianki ..super. !
A ja tyle mikołajkow wyrzucilam A tu wianusze mogłyby jeszcze być.
Polar Bear mam od lata. A limke jyz kilka lat. Piękne hortki.
Ja kilka dni temu kupiłam Tardive w dobrej cenie. Zawsze na coś czliwiek się skusi.
Pozdrawiam
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
sylwia_slomc... 15:42, 08 paź 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81915
Agania napisał(a)


Sywuś jutro pofotkuję łupy...kupiłam zamiast planowanych Limelight, Polar Bear, były bardzo atrakcyjnej cenie...lecę zobaczyć klony

Mam jednego polarka, jest śliczny tylko po deszczu mi się kładzie na innych, ale mu wybaczam
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Agania 18:55, 09 paź 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Alicja169 napisał(a)


i cudowny jesienny obrazek

Jeszcze będzie zimą urokliwy z sosną Winter Gold zimą
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 18:58, 09 paź 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
anpi napisał(a)
Moja czarnuszka czeka od zeszłego roku by zrobić z niej taki wianuszek...czy się doczeka?Wszystkie inspiracje ciekawe,z zainteresowaniem pooglądałam
Twój ogród zaczyna łapać barwy jesieni,zachwycaA te twoje niebieskości w ogrodzie niepowtarzalne...

Musisz zrobić wianek...po takich propozycjach nie masz wyjścia...w ogrodzie faktycznie coraz więcej kolorków
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 19:06, 09 paź 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
laurowisnia napisał(a)
Polar Bear, mniej popularna, mam nadzieję, że nie zawiedzie oczekiwań.
Za to, ta palczatka wydaje się bardzo ciekawa, nie zapytałyśmy o odmianę.

Właśnie posadziłam u mamy hortensje Polar Bear...czy spełnią oczekiwania ...przekonam się po kilku latach...dzisiaj...mama była
zachwycona...jeszcze wiosennie dosadziłam jej tulipany

Pan zapisał mi nazwy na doniczkach:
1. Palczatka "Blue Haven",
2. Aster boczny "Prince".

Nie zapytałam o nazwę jarzmianki i paproci?
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies