Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Agania 18:31, 19 lis 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
ewsyg napisał(a)
Agatko, a na co je przerabiasz ? Ja w tym roku zrobiłam nalewkę i przyznam, że mi smakuje.

Ewcia jeszcze nie mam takich zbiorów, żeby nalewkę nastawić, a kupić trudno
nie spotkałam.
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 18:32, 19 lis 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
anabuko1 napisał(a)

Prezpiękny widoczek

dzięki
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
ElzbietaFranka 21:44, 19 lis 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13941
Agania napisala
Klony lubię i wiosną i jesienią
[img size=640x360
https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/194/1945259/original.JPG[/img]



Przejrzałam bardzo dużo stron od początku. Oczko twoje zawsze mi się podobało, szczególnie na focie gdzie widać dach domu i na horyzoncie góry. Pięknie. Nieraz sobie też wspominam budowę mojego oczka też ładnie wygląda surowy stan bez roślin. Jednak woda w ogrodzie musi być.

Masz dużo zwierząt koty, psy, jeże, rybki i pewnie jeszcze coś tam czego nie zauważyłam tylko pozazdrościć. U mnie tylko ryby, sąsiadów koty które ciągle siedzą w moich kocimietkach żadne odstraszacze im nie przeszkadzają. Mam dużo ptaków różnych.

Też bardzo lubię klony posadziłam kilka z samosiewek osiedlowych i są już duże. Wiosna posadzę jeszcze kilka bo niestety muszę zacieśnić łąkę bo trawa wysycha. Ostatnie lata to upały nie do wytrzymania opadów jak na lekarstwo więc trzeba sobie radzić.
Piękne te klony. Też sądzę drzewka takie, aby były piękne cały sezon od wiosny do późnej jesieni. Podobają mi się klony japońskie, ale nie mam ręki do nich 4 szt posadziłam i zmarzły i zrezygnowałam z sadzenia.

Rozpisalam się kończę i pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
mira 23:07, 19 lis 2019


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Agania czy ten stolik z krzesełkami dawno kupowałaś czy teraz może - zdradzisz adres - bardzo fajny zestawik
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Agania 07:38, 20 lis 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
mira napisał(a)
Agania czy ten stolik z krzesełkami dawno kupowałaś czy teraz może - zdradzisz adres - bardzo fajny zestawik


Mira choodzi Ci o ten niebieski?
tutaj sprawdź tylko cena potrafi wystraszyć:
https://leven.pl/pl/p/Krzeslo-ogrodowe-metalowe-vintage-niebieski-fiesta-/7161
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 07:53, 20 lis 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
ElzbietaFranka napisał(a)



Przejrzałam bardzo dużo stron od początku. Oczko twoje zawsze mi się podobało, szczególnie na focie gdzie widać dach domu i na horyzoncie góry. Pięknie. Nieraz sobie też wspominam budowę mojego oczka też ładnie wygląda surowy stan bez roślin. Jednak woda w ogrodzie musi być.

Masz dużo zwierząt koty, psy, jeże, rybki i pewnie jeszcze coś tam czego nie zauważyłam tylko pozazdrościć. U mnie tylko ryby, sąsiadów koty które ciągle siedzą w moich kocimietkach żadne odstraszacze im nie przeszkadzają. Mam dużo ptaków różnych.

Też bardzo lubię klony posadziłam kilka z samosiewek osiedlowych i są już duże. Wiosna posadzę jeszcze kilka bo niestety muszę zacieśnić łąkę bo trawa wysycha. Ostatnie lata to upały nie do wytrzymania opadów jak na lekarstwo więc trzeba sobie radzić.
Piękne te klony. Też sądzę drzewka takie, aby były piękne cały sezon od wiosny do późnej jesieni. Podobają mi się klony japońskie, ale nie mam ręki do nich 4 szt posadziłam i zmarzły i zrezygnowałam z sadzenia.

Rozpisalam się kończę i pozdrawiam

W sumie Ela to mam dwa oczka przy tarasie domu i trochę na niższym
poziomie.
W latach świetności była czynna nawet kaskada z góry do dolnego ocza i było dużo rybek jak u naszej Małej Mi,
później chcieliśmy miec piękne grzybiebie i kaskada została wyłączona, pewnej mroźnej
zimy rybki wymarzły i w którymś miejscu dolne oczko nam się przebiło
i jego walory podupadły, ale tak jak piszesz flora wodna i fauna jest potrzebna umila nam życie i koegzystencję

Ocieplenie klimatu to susze, dłuższe lato, łagodniejsze zimy, aż nie chce
mi się wierzyć w prognozy o zimie stulecia, mój ogród jako tako sobie radzi
nie koniecznie ja

Klony japońskie lubią wilgotność w powietrzu, a próbowałaś nad oczkiem posadzić?

W sumie lubię teraźniejszą pogodę i że nie jest za mokro, bo u mnie zawsze coś wygniwa,
a rabaty raczej u mnie są podniesione
Pozdrawiam

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
BASIA8 20:08, 20 lis 2019


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Aganiu piękny jesienny ogródeczek kicie też piękne
Buziaki zostawiam.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Agania 12:49, 21 lis 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
BASIA8 napisał(a)
Aganiu piękny jesienny ogródeczek kicie też piękne
Buziaki zostawiam.

Kicie ze w mną ogrodzie same nie chcą wychodzić, a ja co zrobiłam im sesję zdjęciową



____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 12:52, 21 lis 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Razem Goya z Nigrą

w tych liściach lubią się gonić


____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 12:52, 21 lis 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053


____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies