Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Agania 20:23, 16 paź 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
TAR napisał(a)
Aganiu u Ciebie to prawdziwa ZPJ jeszcze z elementami letnimi. U nas niestety juz buro. Nawet psiurki jakies takie nieruchawe sie zrobily, popołudniami tylko by zalegały na fotelach pod kocykiem z alternatywa kolankową. takie leniuchy pełną gębą a o 22 biale towarzych namolnie zagania Państwo do łóżek. Po zmianie czasu wyciagnac te leniuchy na poranny spacer to bedzie wyzwanie

Do Sumaków mam wielką słabosc jeszcze z czasow szkolnych, nie da sie ukryc ze przebarwiaja sie rownie ładnie i efektownie jak klony. Poza tym ogrod marzenie, te kątki, te smaczki, te drobiazgi nadaja klimacik i dusze

Nie Tarciu u Ciebie nie jest buro ... oczarowujesz ogrodem zawsze
i o każdej porze roku... to ja u siebie widzę tą szaro burą przygnębiającą jesień, ale ja z tych co jesieni niecierpią
Nasze przytulasy mają prawo leniuchować i domagać się ciepła, nieustającego dokarmiania i rozpieszczania
z wygłaskiwaniem za uszkiem i po brzuszku, nie ma nic lepszego od tulania w te jesienne dni, sama tego potrzebuję

Sumaki, klony, judaszowce i derenie kwieciste za czerwień oczywiście to jesienna radość
Dodałabym jeszcze miłorzęby, sama nie mam, ale za ich kurczaczkowy kolor
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 20:26, 16 paź 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Agatko cudne widoki jesienne już nieco Podziwiam i tu i tam

Gosiu dziękuję
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 20:28, 16 paź 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
kasiek napisał(a)
Agacia rób focie w deszczu - jesteś Mistrzynią klimatu

Kasiu w deszczu zdjęcia wychodzą takie świeże, zdrowe, apetyczne, fit, wyraziste, piękne, ale ja muszę mieć chwilę, w której te foty czuję
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 21:23, 16 paź 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Gosiek33 napisał(a)



Jak kontrolujesz rozłogi? Sąsiad w ramach oczyszczania terenu w czasie lex szyszko wyciął cały las samosiejek olchy, wierzby i wszystkiego co przez 12 lat urosło. Między innymi rósł sumak.... mam teraz za płotem las sumaków, które co jakiś czas wypuszczają się na zwiady na mój teren. Wyrywam jak zobaczę. Chyba innego sposobu nie ma?

U mnie sumak nie ma szans na wysiew, przycinam, albo wyrywam, gdybym tego nie robiła miałabym las sumaków... chciałabym, ale takich hektarów nie mam a nawet gdybym miała nie chciałabym

"Tiger eyes" nie taki groźny jak zwykły sumak
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 21:29, 16 paź 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
popcorn napisał(a)


dziękuję! piękny! Widziałam go przecież, ale wtedy jezcze jak byłyśmy u Ciebie nawet nie wiedziałam co to za roślina i że mi się podoba
Właśnie dostałam dwie sadzonki, kurier przyniósł, trochę wymęczone i dużo mniejsze, ale może uda mi się je utrzymać przy życiu do wiosny?

Widziałam, pokazałaś, obiecujące sadzonki
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 21:33, 16 paź 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
gosika67 napisał(a)
Piękne kadry. Pomyrdaj kociaki ode mnie. Moje cały czas w locie, jeszcze mają siłę biegać, póki jeszcze nie jest tak zimno.Potem będą się wylegiwać.

Moje też gonią i apetyt mają, Goya wciąż łapie myszy, co 5 min mysz, jeszcze takiej terminatorki nie miałam, Nigra to nasza przytulanka, Ozzy to kot celebryta, a rudy Maniek senior, obrusza się na każdego oprócz pańci
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Gosialuk 08:46, 17 paź 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5263
Nie ma to jak mrucząca, ciepła poduszeczka na kolanach.
Ogród twój na pewno zachwyca jesienią, te wszystkie przebarwiające się klony. Ja nie lubię tylko szaroburej, ciemnej jesieni i tego dnia krótkiego.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Agania 11:00, 18 paź 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Gosialuk napisał(a)
Nie ma to jak mrucząca, ciepła poduszeczka na kolanach.
Ogród twój na pewno zachwyca jesienią, te wszystkie przebarwiające się klony. Ja nie lubię tylko szaroburej, ciemnej jesieni i tego dnia krótkiego.

Przytulasy siedzą w domu

Jesień, jesień, jesień...nie jest aż tak dzisiaj zimno.
Staram sie nie popaśc w depresję jesienną, ubrałam się na cebulkę wyszłam na rekonesans w ogrodzie,
a tu misz masz kolorów



____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 11:07, 18 paź 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053

nie które drewa już golasy


____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 11:14, 18 paź 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053

Kousy gubią liście, i nie równo się przebarwiają



____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies