Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Agania 12:58, 26 sie 2022


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Agatorek napisał(a)
Agatko, musiałam nadrobić kilkanaście stron, ale warto było ❤️
Ogród przepiękny i bujny. Chyba będę polować na judaszowca variegatę w przyszłym sezonie . Fajne ma te listeczki

W wodzie wyglądasz pięknie, zarówno w woderach, jak i w bikini . )


Judaszowce warte posiadania...jak dla mnie to gwiazdy ogrodowe i super drzewa
W basenie będę z wnuczkami w bikini, a w stawiku w rybkami w woderkach robić sobie ciap,ciap
Dziękuję za komplementy
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 12:59, 26 sie 2022


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Agatorek napisał(a)
Fajny taki basen, jaką ma średnicę?
Widzę, że jest dość wysoki, może psy nie dałyby radę do niego wskoczyć



Aga basen jest dość wysoki 1,20 x 4,60.
Roocika napisał(a)


Aganiu, przyłączam się do pytania Agnieszki o wielkość basenu. Czy to jest szwedzki (metalowy?)

Asiu to basen kanadyjski, jest metalowy, blachę układa się na wylewce, na to folia, uszczelka, media filtracyjne i można pływać
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 13:35, 26 sie 2022


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Martka napisał(a)
Aganiu, dotarłam i obejrzałam sierpień Aganiowy. U Ciebie ogród otula człowieka. Można się nim otulić, skryć, zatopić w miękkościach zieleni. Piękne miejsce stworzyłaś, właśnie takie, jakim można się cieszyć przyglądając rybkom z wnusią na kolanach. Basen z góry to świetny widok. Pływanie na całego.
Nie wiedziałam, że są jeszcze tak późne czosnki. Na Krzysztofach skończyłam edukację, a tu proszę
Podziwiam judaszowce i krwiściągi.
I ogólny klimat cudny. Ten otulający!



Miło mi Marta że znalazłaś czas na spacerek sierpniowy w Aganiowie, cieszę się że mam taki otulający twymi słowami ogród, szczególnie basen
faktycznie jest schowany w roślinach, ja się nim tylko pochwaliłam że w końcu go mamy i zaczynamy z niego wspólnie z dziećmi czerpać dużo radości
i zabawy.
Najważniejszy jest relaks i ta błogość od wody w środku ogrodu latem
Dziękuję
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 14:20, 26 sie 2022


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Mirka napisał(a)
Agatko wstawiłam u siebie jak wyglądają nasionka Gaury
Zapraszam

Mira widziałam♥️
Super pomysłem jest pokazywanie na foto i rozpoznawanie dojrzałych nasion z ulubionych kwiatków , każdy apel że już czas
na zbiory i wymiana nasion
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
April 11:50, 31 sie 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10174
Agata, basen masz fajny, można swobodnie popływać. Ja też uwielbiam z basenu do pracy Od razu chłodniej, jakiś czas można potyrać U mnie jeszcze basen w cieniu, więc max temp to 22-24 stopnie. U ciebie pewnie mocniej się nagrzewa. Ale i tak siły witalne po takim pływaniu wracają
____________________
April April podbija las Mazowsze
Agatorek 09:51, 01 wrz 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13218
Agania napisał(a)


Aga basen jest dość wysoki 1,20 x 4,60.

Asiu to basen kanadyjski, jest metalowy, blachę układa się na wylewce, na to folia, uszczelka, media filtracyjne i można pływać


Dziękuje za informacje , może coś się uda w przyszłym sezonie podziałać w tym kierunku
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Agania 19:49, 07 wrz 2022


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
April napisał(a)
Agata, basen masz fajny, można swobodnie popływać. Ja też uwielbiam z basenu do pracy Od razu chłodniej, jakiś czas można potyrać U mnie jeszcze basen w cieniu, więc max temp to 22-24 stopnie. U ciebie pewnie mocniej się nagrzewa. Ale i tak siły witalne po takim pływaniu wracają

Gdyby sierpień się wydłużył byłoby cudownie...dla kąpieli w basenie

Wrzesień miły do ogrodniczkowania bez basenu
Ja do morsowania się nie nadaję, chociaż do takich kąkieli jeszcze daleko
Oficjalnie sezon basenowy zamknięty, chyba że tylko dla odważnych

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 19:50, 07 wrz 2022


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Agatorek napisał(a)


Dziękuje za informacje , może coś się uda w przyszłym sezonie podziałać w tym kierunku

Fajnie....o siebie w upały też trzeba zadbać, tymbardziej, że z psiakami ciężko gdziekolwiek nad wodę pojechać
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 19:58, 07 wrz 2022


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Wrześniowe Aganiowo?...szczerze ogrodowo mamy zaległości, ale co tam

eM skosił trawnik, kancików nie ma, wszędzie mam floksy, jeżówek mało,
dużo trzcinnika krótkowłosego, hortensje kwitną oszałamiająco

dużo radości niedoczas ogrodowy mi pozostawia

rabaty gęste, chwastów nie widać
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 20:01, 07 wrz 2022


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Na pierwszym planie klonik polny „Carnival”

Trzcinnik Brachytricha


____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies