Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Mały ogródek Eli

Pokaż wątki Pokaż posty

Mały ogródek Eli

ela_z 17:40, 03 paź 2014


Dołączył: 09 wrz 2013
Posty: 712
ewa004 napisał(a)
Wpadam z rewizytą i oczywiście będę kibicować


____________________
Ela - Mały ogródek Eli
ela_z 18:10, 03 paź 2014


Dołączył: 09 wrz 2013
Posty: 712
Przyszly hortensje (bukszpan jeszcze nie :-/), kupilam miniaturowe Vanilla Fraise-Rensum. Teraz czas na zrywanie trawnika:-/
Poradzcie: zrobic male rabatki takie jak pojedyncze obrzeze 1m czy isc na calosc i wykroic kwadrat ok 1,6m.
Maja zmiescic sie tam 2 hortensje, obwodka z bukszpanu i jakies trawy.
____________________
Ela - Mały ogródek Eli
ela_z 18:11, 03 paź 2014


Dołączył: 09 wrz 2013
Posty: 712
wersja maxi

____________________
Ela - Mały ogródek Eli
ela_z 18:12, 03 paź 2014


Dołączył: 09 wrz 2013
Posty: 712
wersja mini
____________________
Ela - Mały ogródek Eli
ela_z 18:15, 03 paź 2014


Dołączył: 09 wrz 2013
Posty: 712
gierczusia napisał(a)

Taaaa .. I w pidżamce .. Popieram w całej rozciągłości .. Dbać o prywatność trza .. I im kto ka mniej gruntu , tym ta dbałość chyba powinna byc większa .. Tak se myślę

Pozdrowionka


Postawimy plot lamelowy na wysokosci tarasu M sie ucieszyl ( ze bedzie mial co robic )
____________________
Ela - Mały ogródek Eli
Malgosik 22:14, 03 paź 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
te mini mi bardziej pasuja, sa jak skarpetki, ale tam sie wszystko nie zmiesci, hortesje i obwodka, tak mi sie wydaje
szkoda ze nie dogadaliscie sie z sasiadami by drzewa posadzic na srodku calego tego trawnika

musisz dawac ekobordy?, moze narazie kanty zostawic, dopoki nie upewnisz sie co do wielkosci tej rabatki
____________________
Ogród na glinie
ela_z 06:57, 04 paź 2014


Dołączył: 09 wrz 2013
Posty: 712
Malgosik napisał(a)
te mini mi bardziej pasuja, sa jak skarpetki, ale tam sie wszystko nie zmiesci, hortesje i obwodka, tak mi sie wydaje
szkoda ze nie dogadaliscie sie z sasiadami by drzewa posadzic na srodku calego tego trawnika

musisz dawac ekobordy?, moze narazie kanty zostawic, dopoki nie upewnisz sie co do wielkosci tej rabatki


Dzieki za opinie

Sasiedzi wsadzili drzewko i jalowca zanim sie wprowadzili i jeszcze sie nie znalismy!

Ekobordy chce dac bo u mnie na razie kiepsko z kancikami, ale chyba zrobie jak mowisz najpierw posadze a potem zobacze

Niby wszystko w teori wiem a potem i tak robie od konca
____________________
Ela - Mały ogródek Eli
stychaz 18:32, 04 paź 2014


Dołączył: 18 wrz 2011
Posty: 2468
Witaj Elu, przychodzę z rewizytą. A może pójdziesz w graby, zamiast brzóz.
____________________
Justyna - Wersja mini mini
ela_z 19:00, 04 paź 2014


Dołączył: 09 wrz 2013
Posty: 712
Z obsadzeniem plotu na przeciwko tarasu musze poczekac. Deweloper usypal skarpe na wysokosc 170cm. Plot jest 150! Czekam no to co wymysla sasiedzi! Nie wiem jak bardzo bede musiala sie oslonic. Ale po lekturze ogrodowiska pojde w graby bo maja liscie cala zime a my raczej bezfirankowi jestesmy
____________________
Ela - Mały ogródek Eli
stychaz 19:26, 04 paź 2014


Dołączył: 18 wrz 2011
Posty: 2468
Bezfirankowi Moja babcia nie mogła tego u nas zrozumieć - jak to tak bez fianrek ???? My mamy dwuwarstwowe rolety rzymskie, które i tak prawie cały czas są zwinięte.
____________________
Justyna - Wersja mini mini
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies