Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Mały ogródek Eli

Pokaż wątki Pokaż posty

Mały ogródek Eli

ela_z 06:37, 01 paź 2014


Dołączył: 09 wrz 2013
Posty: 712
bleebla napisał(a)
Ciekawie wątek się zaczyna wiec pozwolisz, że zaznaczę

Tak sobie myślę,że powinnam Ci oddać swój tytuł wątku .Ogródek mały i w kształcie litery L no i imię pasuje W moim przypadku 2 rzeczy się zgadzają


Witaj, rzeczywicie tytul idealny ale kto pierwszy ten lepszy. Pozdrawiam
____________________
Ela - Mały ogródek Eli
gierczusia 07:30, 01 paź 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Cześć Elu.. Przychodzę się przywitać .. Po pierwsze jako Ela a po drugie jako właścicielka małego ogródeczka ,znacznie mniejszego niż Twój

W dobrym czasie do nas trafiłaś ,bo będziesz miała moźliwość uniknięcia wielu błędów która ja popełniłam

Pozdrawiam i będe kibicować
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Ewa_w_ogrodzie 09:22, 01 paź 2014


Dołączył: 20 lip 2014
Posty: 636
Witaj wpadam do Ciebie, slodki ten ogródek będę zagladac
____________________
Pozdrawiam Ewa nasz ogród wspaniała przygoda czy czarna magia
ela_z 10:09, 01 paź 2014


Dołączył: 09 wrz 2013
Posty: 712
gierczusia napisał(a)


W dobrym czasie do nas trafiłaś ,bo będziesz miała moźliwość uniknięcia wielu błędów


Cześć, no własnie z tymi błedami będzie najgorzej:/ Np. wiem że powinnam zacząć od żywopłotu. Ale ja ich nie lubie, po prostu Chyba wsadze jakies miniaturkowe cisy niech sobie w tle rosną. A jak juz beda duze to sie wyprowadzimyNa zywopłoty sąsiadów tez niemoge liczyc bo oni chca miec tylko trawke
____________________
Ela - Mały ogródek Eli
ela_z 10:09, 01 paź 2014


Dołączył: 09 wrz 2013
Posty: 712
Ewa_w_ogrodzie napisał(a)
Witaj wpadam do Ciebie, slodki ten ogródek będę zagladac


Dzieki, zobaczymy czy taki zostanie jak skoncze
____________________
Ela - Mały ogródek Eli
ela_z 11:50, 01 paź 2014


Dołączył: 09 wrz 2013
Posty: 712

____________________
Ela - Mały ogródek Eli
ela_z 11:57, 01 paź 2014


Dołączył: 09 wrz 2013
Posty: 712
Mieliśmy powiększać taras i zrobic donice, ale to zadanie M. On ma swoja liste do wykonania i to niestety jest sprawa mniej pilna zaznaczona na zielono czyli może poczekac (żółty - przydałoby sie zrobic, czerwony - zrobie w najblizszy weekend, wieczor

Jako ze nie jestem fanką tuj, posadziłam miskanty ML z bukszpanem i stipą, jest jeszcze trzmielina. Sasiad miał w planach postawienie plotu lamelowego, w celu poprawienia intymności, ale sezon minał a płotu brak Jak ML wyrosną bedzie fajnie.

PS Musze popracowac nad wykonczeniem trawnika
____________________
Ela - Mały ogródek Eli
katiaxx 12:22, 01 paź 2014


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
Pięknie wyszła rabata nie wiem tylko czy ML nie rozrośnie się bardziej - ja mam MGraziella, zgęstniała że ma obwód przynajmniej 50 cm
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
ela_z 12:46, 01 paź 2014


Dołączył: 09 wrz 2013
Posty: 712
katiaxx napisał(a)
Pięknie wyszła rabata nie wiem tylko czy ML nie rozrośnie się bardziej - ja mam MGraziella, zgęstniała że ma obwód przynajmniej 50 cm


Taki jest plan ze docelowo beda tam same ML
____________________
Ela - Mały ogródek Eli
AgaeM 12:47, 01 paź 2014


Dołączył: 13 cze 2014
Posty: 1268
Gardenarium napisał(a)







Obejrzyj

http://majawogrodzie.tvn.pl/107,Maly-ogrodek-pelen-kolorow-Rosliny-balkonowe-odc-394,odcinek.html


A też miałam takie skojarzenie.
Pozdrawiam serdecznie i witam sie!
Domek fajny, ładne osiedle.
____________________
szałwie czy lawendy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies