Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Mały ogródek Eli

Pokaż wątki Pokaż posty

Mały ogródek Eli

AgaeM 12:47, 01 paź 2014


Dołączył: 13 cze 2014
Posty: 1268
Zastanawiam się, póki jest na to czas, czy nie chcecie odgrodzić się od sąsiadów. Uwierz mi, że po pewnym czasie tak bliskie sąsiedztwo w ogródku robi się męczące. Wiem to z własnego "podwórka". Kryjące ogrodzenie/kryjące rośliny to podstawa- oczywiście wyłącznie od strony najbliższego sąsiada. To moje zdanie. Ja nie mam kryjącego, a rośliny nie załatwiają sprawy. Odliczam czas, kiedy kupię jakieś panele ogrodzeniowe i będę miała luz we własnym ogródku...
____________________
szałwie czy lawendy
ela_z 07:21, 02 paź 2014


Dołączył: 09 wrz 2013
Posty: 712
AgaeM napisał(a)
Zastanawiam się, póki jest na to czas, czy nie chcecie odgrodzić się od sąsiadów. Uwierz mi, że po pewnym czasie tak bliskie sąsiedztwo w ogródku robi się męczące. Wiem to z własnego "podwórka". Kryjące ogrodzenie/kryjące rośliny to podstawa- oczywiście wyłącznie od strony najbliższego sąsiada. To moje zdanie. Ja nie mam kryjącego, a rośliny nie załatwiają sprawy. Odliczam czas, kiedy kupię jakieś panele ogrodzeniowe i będę miała luz we własnym ogródku...


Witaj.
Sasiad od strony tarasu mial postawic plot latem ale chyba sie rozmyslil! M mnie meczy ze moze w takim razie my to powinnismy zrobic.
Wiec jak wszyscy twierdza ze trzeba to moze cos w tym jest Mysle ze moglibysmy postawic cos takiego jak ma gabik tylko zabejcujemy na kolor drewnianych wstawek na elewacji. Wolalabym tez je wstawic na wysokosci tarasu a nie dookola.
Tylko nie wiem jak przezyja to moje ML beda mialy duzo szybciej cien, trzeba bedzie robic przeprowadzke.
Pozdrawiam
____________________
Ela - Mały ogródek Eli
AgaeM 08:10, 02 paź 2014


Dołączył: 13 cze 2014
Posty: 1268
Ja mam na myśli kryjące tam gdzie są oczy sąsiadów (tj. taras i okolica), nie na całości. Na całości to i ja nie chcę. Wiesz, ten klimacik, kawka na tarasie, w koszuli i majtkach... )) ściskam, aga
____________________
szałwie czy lawendy
ela_z 12:35, 02 paź 2014


Dołączył: 09 wrz 2013
Posty: 712
Dla pamięci:
bambusy zimozielone Fargesia murielae
____________________
Ela - Mały ogródek Eli
ewa004 18:56, 02 paź 2014


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Wpadam z rewizytą i oczywiście będę kibicować
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Malgosik 22:05, 02 paź 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
Hej

Już wiem kto mnie odwiedził, bo śledzę wątek Pojedyńcze pytania...
____________________
Ogród na glinie
nicol21 22:44, 02 paź 2014


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10277
Fajny masz projekt od Danusi Ogródek GabiK był jedną z inspiracji dla mnie A jeśli priorytet donic jest na zielono to na wiosnę będą Grunt to zacząć wcześnie, żeby nasadzenia porobić i żeby na lato się wszystko rozrosło Fajnie będziecie mieli.
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
ela_z 17:27, 03 paź 2014


Dołączył: 09 wrz 2013
Posty: 712
nicol21 napisał(a)
Fajny masz projekt od Danusi Ogródek GabiK był jedną z inspiracji dla mnie A jeśli priorytet donic jest na zielono to na wiosnę będą Grunt to zacząć wcześnie, żeby nasadzenia porobić i żeby na lato się wszystko rozrosło Fajnie będziecie mieli.


Mam nadzieje ze bedzie chociaz troche jak u Gabik Placyk zwirowy na pewno zgapie pod hustawke
____________________
Ela - Mały ogródek Eli
gierczusia 17:32, 03 paź 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
AgaeM napisał(a)
Ja mam na myśli kryjące tam gdzie są oczy sąsiadów (tj. taras i okolica), nie na całości. Na całości to i ja nie chcę. Wiesz, ten klimacik, kawka na tarasie, w koszuli i majtkach... )) ściskam, aga

Taaaa .. I w pidżamce .. Popieram w całej rozciągłości .. Dbać o prywatność trza .. I im kto ka mniej gruntu , tym ta dbałość chyba powinna byc większa .. Tak se myślę

Pozdrowionka
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
ela_z 17:40, 03 paź 2014


Dołączył: 09 wrz 2013
Posty: 712
Malgosik napisał(a)
Hej

Już wiem kto mnie odwiedził, bo śledzę wątek Pojedyńcze pytania...


Dlugo sie ukrywalam i podgladalam za plota
____________________
Ela - Mały ogródek Eli
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies