Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U Sebka - czyli ogrodowe rewolucje czas zacząć

Pokaż wątki Pokaż posty

U Sebka - czyli ogrodowe rewolucje czas zacząć

grama 15:42, 22 wrz 2012


Dołączył: 24 paź 2010
Posty: 771
Trochę mnie nie było, a Ty pogalopowałeś jak stado koni. Tysiąć stronic?
Gratulacje.
____________________
Pozdrawiam-Grażyna.Zielono mi!
Sebek 15:47, 22 wrz 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Ojjj Grażynko - daaawno Cię nie było - ja to już w drugim wątku mam 413
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
adom1206 21:29, 07 lis 2012

Dołączył: 04 lis 2012
Posty: 1216
witaj.chyba urlop musze wziac zeby przez te wszystkie stronki u ciebie przeleciec
____________________
Agnieszka - Moje Ogrodowe Marzenia...
Sebek 22:16, 07 lis 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Nooo...trochę tego jest Ale dużo więcej wydarzyło się w moim aktualnym wątku - więc zapraszam Podsumowanie prac z 2011 pisałem chyba w Sylwestra - ale teraz ogród wygląda zupełnie inaczej
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
hania 22:46, 07 lis 2012


Dołączył: 21 lut 2011
Posty: 2601
też przygalopowałam do starego wątku,...pozdrawiam i biegnę do nowego
____________________
Hania - Dwa światy-Wizytówka
Gardenarium 23:13, 07 lis 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
A ja za Wami
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
jagoda99 14:34, 19 lis 2012


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 2597
hanka_andrus napisał(a)
Kurde! Co jakiś facet , szuka drugiej połówki ,i jest do rzeczy,to przedział wiekowy nie ten!
A tu i miejsce gdzie mieszka fajniste,i dom z ogrodem,prawie utworzonym,i oko młodzieńca przytomnie zza kwiatków wygląda,tylko ........nie dla mnie......buuuuuu




Haniu poniewaz chce Was lepiej poznac staram sie odwiedzac Was po kolei i poczytac co piszecie od poczatku.Pewnie nie wszystkich bo to bedzie nie mozliwe no ale mysle ze wiekszosc z Was, dzisiaj przyszedl czas na Sebka no i co juz sie nasmialam az mnie boki bola. Moj dzien zapowiada sie bardzo wesolo super wnosicie tyle radosci w moje zycie.
Biedny Sebek ma sie z tymi "babami"
Ile sama bym dala zeby zaineresowania mego M chociaz troszeczke poszly w kierunku kwiatkow no ale coz.
Haniu przedzial wiekowy nie przeszkadza a Ty jestes piekna mloda kobieta a te jablka to teraz jakies robaczywe chyba ze polowke z ogrodowiska to Danusia poradzi cos na te robale ha ha ha pozdrawiam
____________________
ogrodeczek jagody99 - Wizytówka ogrodeczek jagody99
jagoda99 15:46, 19 lis 2012


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 2597
Martek napisał(a)
Ja też obsadzam wszystko po obrzeżach,żeby raz zasłonić przęsła ,których nie chce mi się pomalować,a nie stać mnie na nowe kute,piękne;P I lubię przestrzeń,nie po to mieszkam w domku,żeby na tak w sumie niewielkiej powierzchni konkurować z dżunglą i nie móc się prześlizgnąć .Lubię palić ognisko też muszę uważać,żeby nie opalać dookoła roślin. Mam dzieci ,synów ,a ci lubią czasem po rozrabiać do tego też miejsce jakieś musi zostać.Hobby raz ,ale muszę liczyć się z potrzebami innych.Nie tylko mnie ma cieszyć otoczenie,ale moją teściową ,męża to też należy uwzględnić bez egoizmów nawet jeśli wiemy ,że nasze pomysły są wspaniałe



Witaj Martek
Czytam co napisalas i sie usmialam poniewaz pasuje jak ulal do mnie przynajmniej wiem ze jestem naprawde egoistka.Moja rodzina nazywa moj ogrod dzungla i prawda jest ze nie moga sie poruszac pelno wszedzie donic z kwiatami.
Moje wnuki musza wynajdywac wolny skrawek do zabawy ale co mam zrobic to juz pewnie uzaleznienie.
Dolaczylam do Was od niedawna i tak odwiedzam Wasze ogrody po kolei czytam posty chce lepiej wiekszosc poznac bo wszystkich sie pewnie nieda dlatego to odzew na zeszloroczny post.
pozdrawiam
____________________
ogrodeczek jagody99 - Wizytówka ogrodeczek jagody99
IZAURA22 09:02, 20 lis 2012

Dołączył: 10 sie 2012
Posty: 10

Masz pięknie i dlatego do Ciebie zaglądam
Maria667 22:36, 14 mar 2013


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2387
Pozdrowienia dla wielkiego ogrodnika!
Musiałam tu zajrzeć,bo wszędzie widzę Twoje wpisy. Było warto. Pozdrawiam wiosennie!

____________________
Marysia Ogrodowe zacisze ***
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies