Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Czas na ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Czas na ogród

Agawita 09:13, 30 lis 2013


Dołączył: 21 wrz 2013
Posty: 412
Też o tym pomyślałam nigdy nie miałam potrzeby robienia zdjęć pojedynczym roślinom, zwykle w grupie a teraz wyszły moje braki.... przypomnę się
____________________
Pozdrawiam Aga Czas na ogród
Agawita 09:38, 30 lis 2013


Dołączył: 21 wrz 2013
Posty: 412
troszkę wiosny, na którą wszyscy musimy cierpliwie poczekać...

____________________
Pozdrawiam Aga Czas na ogród
malgorzata_s... 14:39, 30 lis 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Oj jak ja chciałabym chociaż marzec. Już moglibyśmy wyczekiwać na krokusy. No ale teraz czekamy na święta to nam do stycznia przeleci Fotki piękne fajnie lato zimą pooglądać chociaż. Pozdrowionka zostawiam
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
kasiula79 17:08, 30 lis 2013


Dołączył: 30 mar 2012
Posty: 1237
Aga Twój czerwony buk mnie nieustannie zachwyca!!!! Czy możesz napisać jak o niego dbasz? Ja też mam takiego, tylko że u mnie straszna z niego mizerota - mam wrażenie że nic nie rośnie, a tylko tak wegetuje wiosną zamierzam mu sypnąć nawozu - może to coś pomoże?
____________________
Kasia - Marzenie o...######Rabata pod oknami
Tusiala 10:12, 02 gru 2013


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
Superowa ta choina masz ją jedną?
Agawita 16:36, 02 gru 2013


Dołączył: 21 wrz 2013
Posty: 412
kasiula79 napisał(a)
Aga Twój czerwony buk mnie nieustannie zachwyca!!!! Czy możesz napisać jak o niego dbasz? Ja też mam takiego, tylko że u mnie straszna z niego mizerota - mam wrażenie że nic nie rośnie, a tylko tak wegetuje wiosną zamierzam mu sypnąć nawozu - może to coś pomoże?


Kasiu, jakby to napisać... nic z nim nie robię i nie dbam jakoś specjalnie, podlewam, podsypię trochę nawozu na wiosnę i tyle, oglądam od czasu do czasu bo lubi zaatakować liście mączniak albo jakieś gąsieniczki, wtedy idzie w ruch chemia (niestety) i rośnie dalej. Przez ostatnie kilka lat sporo urósł, najwyraźniej miejsce mu spasowało
____________________
Pozdrawiam Aga Czas na ogród
Agawita 16:37, 02 gru 2013


Dołączył: 21 wrz 2013
Posty: 412
Tusiala napisał(a)
Superowa ta choina masz ją jedną?


Niestety tylko jedną i kilka małych karłowych na wrzosowisku. Może coś po zimie nie przeżyje to będzie pretekst do posadzenia kolejnej
____________________
Pozdrawiam Aga Czas na ogród
Viola 16:46, 02 gru 2013


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
Ha, ha, ale się uśmiałam. "może coś nie przeżyje" - marzenie ogrodnika, będzie miejsce na nowe roślinki
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
aleksandra_g 16:56, 02 gru 2013


Dołączył: 07 cze 2013
Posty: 1736
piękny kolorowy ogród i do tego drewniany dom, który jest tak bliski mojemu sercu! pozdrawiam będę zaglądać
____________________
Alex. Rzucona na głęboką wodę... zakładam swoją zieloną odskocznię
Agawita 16:59, 02 gru 2013


Dołączył: 21 wrz 2013
Posty: 412
marzyć nie zaszkodzi mam tył do przerobienia to coś wymyśle póki co latam po wątkach i czytam, czytam, czytam i podglądam czym więcej oglądam tym coraz bardziej nachodzi mnie na jakieś przemeblowania.... muszę szukać sponsora
____________________
Pozdrawiam Aga Czas na ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies